Діти війни: кого у Львові народжують більше – хлопчиків чи дівчаток

Від початку 2022 року львів’янки та переселенки у Львові народили 4500 малюків.

Дітки з’явилися на світ у чотирьох медичних закладах: міському пологовому будинку №1, пологових відділеннях 3-ї міської та клінічної обласної лікарень, а також Перинатальному центрі.

Про це повідомили у Центрі здоров’я та медичної статистики Львова, інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Окрім того, у дитячій лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова, за перші дев’ять місяців у мешканок міста народилось 72 дитини, з них у внутрішньо переселених мам – 11. В пологовому будинку №1 та пологовому відділенні 3-ї міської клінічної лікарні Третього медичного об’єднання цього року з’явилось на світ 2917 маленьких львів’ян, з них  у внутрішньо переселених матусь – 318.

В пологовому відділення Львівської обласної клінічної лікарні за перші дев’ять місяців цього року народилось 235 львів’ян, а у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі – 1276.

«Варто зауважити, що через війну частина вагітних львів’янок виїхали з міста, зокрема за кордон, тож народжували за місцем свого теперішнього перебування. Але попри війну, життя в нашому місті не лише продовжується, але й з’являється нове», – зазначила Ольга Романишин, керівниця Центру здоров’я та медичної статистики Львова.

Зі 4500 новонароджених – 2295 хлопчиків (51% від загальної кількості) та 2205 дівчаток (49% від загальної кількості). Із 4500 діток – 329 народили матусі-переселенки.

На Львівщині народжуваність зменшилася на третину за десятиріччя

У Львові бум народження двійнят

У Львові повідомили, скільки дітей народили жінки, які втекли від війни

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

У Польщі народилося 2,5 тисячі українців

У Львові розпочали спорудження дерев’яних будинків для вагітних жінок: де знайшли ділянку (відео)

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *