У Львові жінка народила восьму дитину у тому самому пологовому будинку

Найстаршому синові пані Олени невдовзі виповниться 20 років.

Багатодітна мама Олена народила хлопчика вагою 4 400 г, що став восьмою дитиною жінки. Він, як і старші шестеро братиків та сестричка, з’явилися на світ у пологовому будинку №1 Третього медоб’єднання, що на вул. Мечникова у Львові.

Джерело: пресслужба ЛМР

Пані Олена проживає у Городку, що поблизу Львова. У медзакладі зазначили, що новонароджений малюк – найбільший по вазі серед своїх братів та сестри. Пологи приймав черговий лікар.

«Мені тут дуже подобається: настільки гарна обстановка, теплота, що нагадує дім. А персонал лікарні надзвичайно приємний», – каже мама Олена.

До речі, найстаршому синові жінки буде 20 років.

Зазначимо, від початку 2022 року львів’янки та переселенки у Львові народили 4500 малюків. Дітки з’явилися на світ у п’ятьох медичних закладах: міському пологовому будинку №1, пологових відділеннях 3-ї міської та клінічної обласної лікарень, Перинатальному центрі та дитячій лікарні святого Миколая. 

Юлія Осим

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *