Базу відпочинку у гірському районі Львівщини продадуть на торгах

Онлайн-аукціон відбудеться 28 жовтня.

Фонд державного майна виставив на малу приватизацію комплекс бази відпочинку «Трембіта», що розташована у селищі Верхнє Синьовидне Стрийського району на Львівщині. Онлайн-аукціон відбудеться 28 жовтня. Початкова ціна об’єкту 36,7 тисяч гривень.

Джерело: Фонд державного майна України

База відпочинку «Трембіта», що на вул. Зарічна, 18б у смт Верхнє Синьовидне, складається з шести спальних будиночків. Об’єкт розташований на земельній ділянці площею 0,19 га.

Балансоутримувачем комплексу є філія «Управління «Укргазтехзв’язок» Акціонерного товариства «Укртрансгаз».

Нагадаємо, на онлайн-аукціоні продали «Дашавський завод композиційних матеріалів», що у Стрийському районі. Підприємство придбало ПП «Нордік», власником якої є Зіновій Козицький, батько очільника Львівської ОВА Максима Козицького.

Також раніше на торгах продали Науково-дослідний інститут приймальних електронно-променевих трубок «Еротрон», що на вул. Антоновича, 90 у Львові, та державний пакет акцій ПрАТ «Проєктно-конструкторський інститут конвеєробудування», що на вулиці Базарній, 20 у Львові.

Крім того, у жовтні з молотка пішов Вузлівський спиртазвод на Львівщині, ціна якого стала найбільшою сумою приватизації з початку повномасштабної війни в Україні. Однак через кілька днів новий власник відмовився укладати договір купівлі-продажу підприємства. 

Юлія Осим

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *