Конструкція та відмінності у програмах мультиварок

.

Для заощадження часу, наразі використовується величезна кількість побутових приладів. Зокрема мова йде про пральні машинки, посудомийки, а також мультиварки, які суттєво спрощують домашню роботу, заощаджуючи час для цікавих занять. Завдяки цим приладам вдасться заощадити трохи часу, щоб відвідати салон краси або фітнес зал. Сучасна побутова техніка робити життя жінки простим та цікавим.

Основні відмінності між мультиварками та їхні переваги

Мультиварка – це сучасний прилад для приготування їжі, який має величезну кількість функцій. Натисканням всього декількох клавіш, можна повністю змінити принцип приготування їжі, включаючи температурні норми та терміни приготування. Доведено, що страви з рису краще всього готувати при температурі 85-90 градусів, коли крупа не кипить, а мліє під кришкою. Кожне зернятко поглинає величезну кількість води, але при цьому залишається цілим, та не перетворюється на в’язку кашу, якщо потрібно приготувати плов.

При приготуванні м’яса краще, якщо температура у посудині буде на рівні 120-150 градусів. Досить складно приготувати м’ясні продукти зі смачною, рум’яною скоринкою та м’якою та соковитою серединою. Щоб зберегти максимальну користь продуктів, потрібно забезпечити правильний температурний режим, що досить важко зробити, використовуючи звичайну пательню або каструлю. Сучасні мультиварки, з величезною кількістю функцій, дозволяють покращити органолептичні властивості їжі та зробити її більш смачною та корисною.

На що звернути увагу, обираючи мультиварку?

Важливим параметром при виборі мультиварки, вважають її об’єм, що залежить від кількості членів сім’ї. Чим більша родина, тим більший об’єм повинен бути у чаші мультиварки, що дозволить одночасно приготувати величезну кількість харчів. Також звертають увагу на кількість режимів приготування їжі. Маленьким дітям готують запіканки, випічку, домашній йогурт та кисломолочні продукти. Важливою функцією для родини з маленькими дітьми, вважається наявність функції йогуртниці, що дозволяє підтримувати температуру всередині посудини на рівні 35°.

Конструкція та принцип роботи мультиварки:

  • Він представляє собою корпус з пластику, всередині якого є металічний шар та теплоізоляційний матеріал.
  • Знизу та збоку металевої поверхні встановлені нагрівальні елементи, які підтримують постійну температуру та сприяють кипінню або підігріванню їжі.
  • У корпус встановлюється чаша, яка зазвичай покривається антипригарним покриттям.

Для людей, що стежать за власним здоров’ям, або мають деякі проблеми з печінкою та шлунком, створені мультиварки з функцією приготування на парі. Цей режим створений таким чином, щоб збільшити кількість пари та підвищити її температуру. Завдяки цьому всього за 20-30 хвилин можна приготувати м’ясні парові котлети або невеликі шматочки овочів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *