В Україні скасували призов на строкову військову службу під час війни

Законопроєкт скасовує призов до армії під час воєнного стану.

18 жовтня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8109 щодо особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій. Законопроєкт підтримали 318 народних депутатів.

Джерело: «Армія Inform»

Згідно з документом, під час воєнного стану призов на строкову військову службу не проводиться.

Окрім того, призовні комісії створюються для розгляду питань щодо організації медичного огляду осіб, які перебувають на військовому обліку:

  • організації і проведення медичного огляду осіб, які перебувають на військовому обліку призовників та досягли 27-річного віку, взяття їх на військовий облік військовозобов’язаних або виключення з військового обліку;
  • направлення призовників, які виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів або військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, для проходження випробувань та складання вступних іспитів або прийняття рішення про відмову в такому направленні.

 

Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення росії в Україні можуть змінити правила призову в армію. Розглядається кілька моделей майбутньої безпекової реформи ЗСУ, а одна з них — як в Ізраїлі.  Про те, де і коли можуть вручати повістки, і кого не можуть мобілізувати, читайте за посиланням.

Юлія Осим

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *