Данілов пояснив, для чого путін увів «воєнний стан» на окупованих територіях України

Напередодні путін оголосив про рішення запровадити воєнний стан в анексованих українських областях.

Незаконно оголошений російським диктатором володимиром путіним «воєнний стан» на тимчасово окупованих територіях України – це підготовка до масової депортації українців до депресивних регіонів рф, щоб змінити етнічний склад на українських землях.

Джерело: секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов

«Воєнний стан путіна в анексованих регіонах України – це підготовка до масової депортації українського населення до депресивних районів росії для зміни етнічного складу окупованої території. Злочин, який має бути засуджений ООН, і який уже був скоєний росією в Криму і залишився непокараним», – написав Данілов.

Нагадаємо, 19 жовтня президент росії володимир путін оголосив про рішення запровадити воєнний стан в анексованих Херсонській, Запорізькій, Луганській та Донецькій областях України.

  Софія Шавранська ________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *