Показали супутникові знімки, як росія збирає сили на кордоні білорусі з Україною

16 жовтня на військовому аеродромі побільшало російської техніки та військових.

Білоруська редакція «Радіо Свобода» опублікувала супутникові знімки, на яких видно збільшення російської техніки та сил на військовому аеродромі «Зябрівка» біля кордону з Україною.

Джерело: білоруська редакція «Радіо Свобода»

Зазначається, що упродовж останнього місяця військовий аеродром «Збрівка» під Гомелем активно змінюється. Так, там фіксують збільшення російської техніки та військових.

«Російська військова техніка і жива сила прибули в Зябрівку півтора тижні тому. Росіяни залишаються там з весни, але в обмеженій кількості. Доступ до Зябрівки, як і раніше, закритий. Як стояли, так і стоять російські війська, але зараз більше техніки і людей», – цитують джерело з Гомельського району.

Ось так виглядав аеродром у Зябрівці 24 серпня.

А такий був вигляд 16 жовтня.

Зокрема, на знімках видно, що у північній частині аеродрому будуються піщані насипи.

«Радіо Свобода» повідомляє, що такі споруди у вигляді курганів можна побачити, наприклад, у військовій частині 1146 зенітно-ракетного полку, яка забезпечує охорону Остравецької АЕС.

Там на насипах встановлені радіолокаційні станції (див. фото нижче), які використовуються для ідентифікації цілей і наведення ракет.

На супутниковому знімку внизу від 16 жовтня показано, як на території аеродрому «Зябрівка» збільшилася кількість військових вантажівок, розширилася територія військового містечка, помітна наявність зенітно-ракетних комплексів С-300 і С-400. Також видно потяг, який прибув з пальним.

Юлія Осим

Фото Радіо свобода

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *