У курортному селі на Львівщині продають за понад 70 тисяч грн будинок відпочинку

Торги відбудуться 26 жовтня.

Фонд регіонального майна виставив на аукціон з малої приватизації об’єкт соціально-культурного призначення – будинок відпочинку у селі Модричі, що поблизу курортного Трускавця на Львівщині. Початкова вартість будівлі на торгах – 71,5 тисячі гривень.

Джерело: «Prozorro. Продажі»

Одноповерхова будівля з мансардою, загальною площею 221, 3кв м, розташована на ділянці площею 0,06 га вул. Курортній, 3 у селі Модричі Дрогобицького району. Балансоутримувачем є державне підприємство «Укрспирт».

Аукціон оголосили 8 жовтня, а відбудуться торги 26 жовтня.

Нагадаємо, що Фонд держмайна виставив на продаж базу відпочинку у селі Верхнє Синьовидне на Львівщині, початкова ціна торгів 36,7 тисяч гривень.

Раніше на онлайн-аукціоні також продали «Дашавський завод композиційних матеріалів», що у Стрийському районі. Підприємство придбало ПП «Нордік», власником якої є Зіновій Козицький, батько очільника Львівської ОВА Максима Козицького.

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *