Благодійні покази українського кіно у Львові. Де і коли відбудеться

Під час благодійних показів планують зібрати 400 тисяч грн, щоб придбати рації для Медичного батальйону.

Впродовж 21-23 жовтня у Львові відбудеться серія благодійних показів українського кіно «Три години для перемоги». Кінопокази відбуватимуться у Lviv Film Center та у Палаці Хоткевича.

Джерело: Львівська міська рада

Читайте також: Благодійний гастро-вечір і відкриття виставки «Мистецький фронт». Куди піти у Львові

Під час благодійних показів планують зібрати – 400 тисяч грн, щоб придбати 230 рацій Мotorola для Медичного батальйону «Госпітальєри». Оплата при вході на подію. Відвідувачів просять попередньо зареєструватись.

Коротко про програму:

21 жовтня о 18:00 у Lviv Film Center – показ фільму «Вусатий фанк»;

22 жовтня о 18:00 у Палаці Хоткевича – показ серії короткометражних фільмів про українські міста; також у межах показу відбудеться аукціон реквізиту з фільму «Любов і Риби»;

23 жовтня о 19:30 у Палаці Хоткевича – перегляд української анімації; також у межах події пройде акція «Запроси захисника та захисницю в кіно».

«Зараз ціна часу як ніколи висока, і ми поважаємо час глядачів, які прийдуть на наші покази. Тому хочемо показати фільми, які дають життєствердні враження і знання про людей нашої країни, очима різних режисерів», – зазначили організатори.

Нагадаємо, на сервісі Netflix опинилася низка фільмів, зокрема, Антоніо Лукіча, , Ахтема Сеітаблаєв та Джона Вінна, Олексія Даруга, , Христини Сиволап, Анатолія Матешка, Юрія Ковальова, а також Олеся Саніна.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *