Верховний суд України поставив крапку: Дубляни – частина Львівської громади

Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду поставив крапку у судових процесах щодо приналежності Дублян до Львівської громади. Рішення – остаточне і оскарженню не підлягає.

Відповідну постанову суд ухвалив у середу, 19 жовтня. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач, пише пише Dailylviv.com.

«Дубляни – це Львівська МТГ. Маємо рішення касації. 19 жовтня була винесена постанова.Якщо коротко: касаційні скарги Кабміну і Львівської ОДА задовольнити, а рішення Окружного адміністративного суду Києва від 22 вересня 2021 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 7 грудня 2021 року скасувати.

Отож, офіційно й безповоротно: Дубляни – частина Львівської громади», – повідомив на своїй Facebook-сторінці заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом мешканця Дублян ухвалив рішення про виключення Дублян зі складу Львівської громади.Тоді Любомир Зубач називав це рішення суду «доволі сумнівним» і зазначав, що немає механізмів його реалізації.

Він пояснював, що суд посилається на  закон про добровільне об’єднання громад, а насправді і Львівська громада, і інші громади були створені відповідно до іншої правової бази. «Це були зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування», яким делегували Кабінету Міністрів право затвердити адміністративні центри і межі громад. Тобто це було зроблено, і це не має жодного відношення до добровільного об’єднання. А суд посилається на цей старий закон», – зазначав тоді Любомир Зубач.

Відтак це рішення було оскаржене у суді апеляційної інстанції. Однак, Шостий  апеляційний адміністративний суд 7 грудня розглянув апеляційні скарги Кабміну та Львівської ОДА і залишив їх без задоволення. Тепер же маємо рішення касації, яке є остаточним у цій судовій історії щодо Дублян.

У Дублянах озеленену ділянку перетворять на сквер, щоб не забудували

Садовий обіцяє не закривати лікарню в Дублянах, але хоче взяти її приміщення на баланс Львова

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

У Дублянах протестують проти приєднання до Львівської ОТГ

У Дублянах під Львовом мер зі стусанами та бійкою не впускав мешканців на сесію (відео)

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *