12 прикордонників, серед яких важко поранені в боях за Азовсталь, отримали ключі від квартир

Житло вручили прикордонникам, які захищали Україну від перших днів вторгнення рф.

Сьогодні, 21 жовтня, у Західному регіональному управлінні державної прикордонної служби вручили ордери на службове житло прикордонникам, які захищали Україну від перших днів вторгнення рф.

Загалом 12 прикордонників, серед яких шестеро отримали важкі поранення в боях за «Азовсталь» та повернулися з полону, отримали ключі від квартир. У врученні ордерів взяв участь начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Якщо для когось країна та її кордони можуть бути територією чи лінією на карті, то для наших прикордонників — це справа усього життя. Невтомна праця усіх вас дає нам змогу працювати в тилу на перемогу України. Саме завдяки вам наші та ваші діти мають змогу ходити у школи з розумінням того, що їх захищають. Ваші подвиги вже є в історії нашої майбутньої перемоги», — наголосив Максим Козицький.

Заступник голови державної прикордонної служби, генерал-майор Сергій Сердюк повідомив під час заходу, що найближчим часом ще 60 сімей військовослужбовців Західного регіонального управління стануть власниками службового житла.

«Ще до кінця року плануємо у Львові вручити військовослужбовцям-прикордонникам ще 23 квартири. Адже саме ви є тими, хто своєю незламністю та мужністю показали любов до Батьківщини. Багато з вас пройшли через важкі бойові зіткнення, отримали поранення і пройшли полон, але ворог не зміг зламати вашу волю та віру в Україну. Бажаю вам та вашим сім’ям тепла й родинного затишку у цих нових оселях», — сказав Сергій Сердюк.

Прикордонникам підвищили зарплату

Звільнення з військової служби в умовах воєнного стану: за віком, за станом здоров’я, через сімейні обставини

В Україні збільшено пенсії членам сімей загиблих військовослужбовців Лондон має намір надати 30 млн євро на зарплату українським військовим   Військовослужбовцям платитимуть по 100 тисяч грн, – постанова Кабміну

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *