8-річний хлопчик із Львівщини зібрав понад мільйон гривень для ЗСУ

Раніше зібрав понад 70 тисяч гривень, співаючи патріотичні пісні.

8-річний Юрій Напора зі Львівщини зібрав вже понад мільйон гривень для ЗСУ. За ці кошти вдалось придбати – дрони, автомобілі, прилади нічного бачення та інше спорядження для захисників. 

Джерело: управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

«Я не втомився. Я люблю це. Я хочу цього. І випрошую тата кожного разу кудись йти чи їхати співати, щоб допомагати нашим Збройним силам», – наголошує юний волонтер. 

Щоб зібрати кошти Юрій співає – патріотичні, повстанські, ліричні пісні про героїзм і трагізм українського народу. 

Зазначимо, раніше 8-річний Юрій зібрав понад 23 тисяч гривень, співаючи патріотичні пісні на вулиці у Мостиськах. Ще перед тим хлопець виступав у Городку, де зібрав 40 тисяч гривень. Усі кошти хлопчик відправив волонтерам ГО «Апостольська Чота», а ті скерували їх на потреби захисників Миколаєва.

Додамо, що у серпні стало відомо, що загальна сума під час сольних концертів Юрія містами Львівщини становить понад 70 тисяч гривень.   Антоніна Костик ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *