На вулиці Стрийській змінили схему організації дорожнього руху й перенесли пішохідний перехід

На вул. Стрийській змінили схему організації дорожнього руху та облаштували новий пішохідний перехід. Відповідне рішення затвердили напередодні на міській комісії з безпеки дорожнього руху.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Відтак організацію руху змінено на перехресті з вул. Сахарова для збільшення пропускної здатності – тут у напрямку до центру міста створили додаткову смугу для лівого повороту. А новий пішохідний перехід облаштували далі від перехрестя з вул. Героїв Майдану.

Як розповів в. о. начальника управління вуличної інфраструктури Павло Сирватка, на вул. Стрийській, під час планового ремонту покриття за допомогою розмітки облаштували додаткову смугу лівого повороту на вул. Сахарова. «Додаткову смугу не будували, вона облаштована при плановому нанесенні розмітки і за мінімальних затрат. Такий перерозподіл цього простору полегшить поїдки тим водіям, які у пікові години їдуть в напрямку до центру міста», – зазначив Павло Сирватка.

За словами керівника Галицької районної адміністрації Андрія Зозулі, з міркувань безпеки через недостатню оглядовість пішохідний перехід між Парком культури та Стрийським парком перенесли, а попередній ліквідували. Також вже навпроти нового переходу облаштовано вхід у Стрийський парк.

У Львові відбулися зміни в організації дорожнього руху

На кільцевій дорозі Львова частково зміниться організація дорожнього руху

На вулиці Гнатюка у Львові відбудеться зміна організації дорожнього руху

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *