Чому син російського олігарха, народженого у Львові, вважає себе українцем

Олександр Ожельскій стверджує, що з першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну виступав проти війни, ходив на протести на підтримку України і не приховував своєї проукраїнської позиції в соціальних мережах.

22-річний син Міхаіла Фрідмана, уродженця Львова, Олександр Ожельскій назвав несправедливими санкції, які запровадили щодо нього, оскільки він покинув РФ 24 лютого, брав участь у проукраїнських мітингах і вважає себе українцем. Про це повідомила Економічна правда, пише Dailylviv.com.

Олександр Ожельскій дослівно сказав так: “Не можу повірити, що єдина причина цих санкцій – мій зв’язок з іншою людиною. Я вважаю себе українцем. У мене там рідні, я звик їздити туди. Не вірю, що зараз не можу робити це. Я вважаю, що це настільки несправедливо, наскільки це взагалі можливо. Я сподіваюся, що світ мене почує”.

Ожельскій стверджує, що з першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну виступав проти війни, ходив на протести на підтримку України і не приховував своєї проукраїнської позиції в соціальних мережах. Він підкреслив, що більше не планує повертатися в РФ, оскільки “цінує свободу”.

“Я не розумію, чому це відбувається і чому все, що я зробив до цього моменту, під загрозою через купку бюрократів”, – сказав він, додавши, що зараз живе в орендованій квартирі в Дубаї.

20 жовтня президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 жовтня щодо запровадження санкцій на 1374 компанії та 256 російських бізнесмени, зокрема щодо Міхаіла Фрідмана та його родини.

Уродженець Львова перекаже Україні $1 млрд за звільнення від санкцій ЄС і Великобританії

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, – дослідження Reuters

Фрідман обіцяє Україні більше, ніж дали разом Ахметов, Пінчук, Порошенко, Фірташ і Гереги та Кº

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *