Депутат-паломник проїхав 3600 км на велосипеді зі Львова до Сантьяго-де- Компостелла

За 22 дні на велосипеді депутат Львівської обласної ради Микола Іщук здійснив паломницьку подорож до могили святого Якова, що в іспанському місті Сантьяго –де- Компостелла.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Тепер відомий паломницький Шлях святого Якова прокладено зі Львова, довжина веломаршруту –  3549 кілометрів. Депутат Львівської облради Микола Іщук зазначає, що місто Сантьяго-де-Компостелла неймовірної краси. Щоб проїхати маршрут велосипедист щоденно долав понад сотню кілометрів через різні європейські держави.

«Шлях святого Якова» – це паломницька дорога до могили апостола Якова в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела. Цей шлях входить до числа пам’яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Метою Миколи Іщука була не лише духовна проща, а й збір коштів на лікування та реабілітацію військовослужбовців у комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи».  

Нагадаємо, Микола Іщук очолює постійну депутатську комісію з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій у Львівській обласній раді. Він ініціював благодійний проєкт «Шлях святого Якова» та  30 вересня  на велосипеді вирушив у поїздку. У різних населених пунктах, під час зустрічей з мешканцями, депутат поширював листівки з QR-кодом рахунків благодійного фонду «Із янголом на плечі». Саме ця благодійна організація акумулює всі пожертви та спрямує їх на потреби медичного закладу.

Напередодні поїздки, ще в кінці вересня, Микола Іщук підписав меморандум про благодійну співпрацю зі співзасновницею благодійного фонду «Із янголом на плечі» Іриною Плахтій та генеральним директором Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих Максим Прикупенком.  

«Дякую усім, хто був по дорозі розмовами, вчинками і думками в допомогу. Якщо наші Герої вижили після поранень, то наше завдання зробити все для того, аби вони жили  якісно. Саме цим і займуся найближчим часом», – повідомив Микола Іщук.

Він також попросив своїх знайомих поширити зображення QR-коду у соціальних мережах, щоб кожна небайдужа людина могла долучитися до збору коштів. Більше про результати паломницької поїздки Микола Іщук розповість, повернувшись до Львова.

Львівський депутат-прочанин за тиждень на велосипеді доїхав до Німеччини

Три соціальні програми на Львівщині у пріоритеті і на 2022-й рік, – депутат облради Микола Іщук

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *