Тимощук, Ані Лорак, Повалій, Сєров у компанії для санкцій через підтримку війни РФ в Україні

Міжнародна робоча група з питань санкцій проти Росії підготувала черговий документ – Дорожню карту індивідуальних санкцій: рекомендації щодо санкцій проти Російської Федерації.

Він містить базовий перелік російських пропагандистів, лідерів думок, артистів, які генерують і поширюють наративи кремлівської пропаганди, брехню щодо війни Росії проти України й таким чином підтримують політику, спрямовану на підрив територіальної цілісності, суверенітету, незалежності та безпеки нашої держави. Цей список доповнюватиметься.

У Дорожній карті індивідуальних санкцій виокремлені, серед іншого, пропагандисти, які послідовно відтворюють брехливі наративи відповідно до політики Кремля, закладаючи ідеологічний фундамент для російської війни та приховуючи воєнні злочини, що й надалі скоюються.

Пропагандисти розділені на дві великі групи: ті, хто генерує ідеї для пропаганди (ідеологи, експерти, науковці), і ті, хто поширює ці ідеї (журналісти, артисти й зірки).

Одіозні аналітичні центри (як-от Міжнародний дискусійний клуб «Валдай», «Ізборський клуб», Рада з зовнішньої та оборонної політики, Російська рада з міжнародних справ (РРМС) і Російський інститут стратегічних досліджень (РІСД)) мають тісні зв’язки з високопосадовцями, підтримують дії влади, напрацьовують пропагандистські наративи. 

Серед тих, хто залучений до поширення інформації на підтримку війни з Україною, – не лише журналісти чи експерти, але й ті, хто є «солдатами» в цій гібридній війні. 

До Дорожньої карти індивідуальних санкцій внесені артисти, які є не менш небезпечними, ніж корпоративні пропагандисти, завдяки здатності швидко та дієво поширити пропаганду на широкі маси.

З початку повномасштабного вторгнення багато з них відвідали тимчасово окуповані території України, виступили на концертах на підтримку Росії чи публічно підтримали режим Президента РФ та його війну. Їхня діяльність не пов’язана з журналістикою, свободою висловлення думки чи наукою, проте цілеспрямовано допомагає зусиллям військово-політичного керівництва Росії в Україні. 

Водночас більшість з них проводять свої відпустки за кордоном, багато хто є власником дорогої нерухомості у Європі та США.

Міжнародна робоча група рекомендує демократичним країнам у всьому світі включити до своїх санкційних списків тих осіб, які поки що уникнули цього.

Чому син російського олігарха, народженого у Львові, вважає себе українцем

У Львові затримали ФРУнішка: прихильника федеративної республіки Україна

Українські розвідники оприлюднили список співробітників ФСБ росії, які діють в Європі

Медіаспільнота закликає забрати з нацмарафонів проросійських ведучих. Міністерство проти

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти Януковича, Азарова і ще 25 ексурядовців

Російська пропаганда сіє паніку серед львів`ян

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *