Росіяни тримають в морі 100 ракет типу «Калібр»

Загалом у Чорному, Азовському і Середземному морях – 17 російських кораблів та катерів.

Станом на 23 жовтня росія тримає на бойовому чергуванні в Чорному, Азовському та Середземному морях 17 кораблів та катерів – загальний залп крилатих ракет «Калібр» на них становить 100 одиниць.

Джерело: Військово-Морські Сили Збройних сил у Facebook

«Станом на 23 жовтня в Чорному морі перебуває 2 носії КРМБ «Калібр», загальний залп яких складає 24 ракети, вони діють в інтересах нанесення ракетних ударів по Україні;

в Азовському морі ворог продовжує контролювати морські комунікації, утримуючи на бойовому чергуванні до 2 ворожих кораблів та катерів;

в Середземному морі ворог утримує угруповання чисельністю 13 кораблів, в тому числі 5 носіїв КРМБ «калібр» з сумарним залпом в 76 ракет», – йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що минулої доби, 22 жовтня, на Львівщині сирена двічі сповіщала про повітряну тривогу. Спершу тривога була о 07:53, яка сповіщала про загрозу удару з літаків зі східного напрямку та з акваторії Чорного моря. Згодом, об 11:39 була небезпека ракетного удару з літаків зі східного напрямку. Загрози не справдилися. 

Софія Шавранська

________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *