В Україні проведуть перший національний тест із медіаграмотності

Кожен учасник зможе перевірити, наскільки добре вміє боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.

В Україні 27 жовтня проведуть онлайн перший національний тест із медіаграмотності. Кожен учасник зможе перевірити, наскільки добре вміє боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.

Джерело: повідомлення на сайті проєкту

Тест зможуть пройти онлайн лише впродовж одного дня, 27 жовтня. Платформа для проходження тесту буде відкрита тричі на день протягом 30 хвилин. Початок тесту – об 11:00, 15:00, 19:00.

Команда «Фільтру» вирішила організувати цей тест під час Глобального тижня медіаграмотності, аби заохотити українців розвивати критичне мислення та свій рівень медіаграмотності у час війни.

«Такий захід підвищить обізнаність населення України про методи дезінформації та інструменти перевірки фактів, а отже – зробить стійкішими до ворожої пропаганди», – йдеться на сайті проєкту.

Пройти тест можна за посиланням, яке буде опубліковане на сайті проєкту 27 жовтня. Кожен учасник отримає сертифікат, а 30 учасників, які нададуть найбільшу кількість правильних відповідей за найшвидший час, отримають подарунки.

Нагадаємо, радіодиктант національної єдності цього року традиційно відбудеться у День української писемності та мови – 9 листопада. Розпочнеться він об 11:00 год. Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а сам диктант читатиме акторка Ада Роговцева. 

Антоніна Костик ______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *