Була загроза удару крилатою ракетою по Львівщині. Як минула доба

Коротко про головні події доби, що минула.

Вчора, 24 жовтня, у Львівській області о 13:25 сирени один раз сповіщали про повітряну тривогу. Була загроза удару крилатою ракетою з білорусі. Небезпека не справдилась, на Львівщині наразі все спокійно.

Джерело: голова Львівської ОВА Максим Козицький  

Переселенці. Одним евакуаційним потягом у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 76 людей. Також до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 540 осіб.

Кордон. Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 18 тисяч 408 людей. На в’їзд оформили 16 тисяч 487 українців.

Правоохоронці. Поліція області опрацювала 1321 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Медицина. Міністерство охорони здоров’я України розробило проєкт «Портал вакансій медичних працівників», щоб допомогти жителям усіх областей швидко знайти роботу. Зараз на порталі є понад 500 вакансій від медичних закладів з усієї країни, детальніше за посиланням.

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *