Будинок відпочинку у курортному селі біля Трускавця продали у 24 рази дорожче

Серед восьми учасників двоє запропонували найбільшу суму з різницею 1 гривня.

Фонд регіонального майна виставив на аукціон з малої приватизації об’єкт соціально-культурного призначення – будинок відпочинку у селі Модричі, що поблизу курортного Трускавця на Львівщині. Сьогодні, 26 жовтня, відбулися торги. Початкова ціна будівлі становила 71,5 тисяч гривень, у результаті вартість приватизації стала більшою майже у 24 рази.

Джерело: «Prozorro. Продажі»

У торгах взяли участь вісім учасників, серед них найнижчу вартість запропонував підприємець з Борислава Герасимів Зеновій Дмитрович – 101 тисяча гривень.

Найбільшу суму з різницею одна гривня запропонували київський ФОП Науменко Ігор Миколайович – 1 700 000 гривень та компанія ТОВ «І Контракт», зареєстрована в Ужгороді та займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Її засновником є мешканець Ужгорода Альфред Кайнц, якому належить 97,7% акцій, ще 2,3% володіє компанія «Екселсіор Інтернешнл», зареєстрована у США. Пропозиція закарпатського підприємства власне й стала максимальною – 1 700 001 гривень.

Наразі Фонд держмайна повідомив про намір укласти угоду з переможцем торгів ТзОВ «І Контракт».

Зазначимо, що аукціон оголосили 8 жовтня. Переможець аукціону з приватизації отримує одноповерхову будівлю з мансардою, загальною площею 221, 3кв м, що розташована на ділянці площею 0,06 га вул. Курортній, 3 у селі Модричі Дрогобицького району. Балансоутримувачем є державне підприємство «Укрспирт».

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *