Як у Львові працюватимуть ловці безпритульних собак. Графік виїзду бригад у листопаді та грудні

Двічі на тиждень бригади здійснюють виїзди у населені пункти громади, в інші дні працюють у Львові.

ЛКП «Лев» підготувало графік виїзду бригади ловців на територію Львівської МТГ у листопаді та грудні 2022 року. Бригада ловців виїжджає у населені пункти ОТГ щосереди та щосуботи, в інші дні тижня – у райони Львова.  

Джерело: ЛКП «Лев» у Facebook

Поза чергою ловці виїздять на ургентні випадки, а також, якщо безпритульна собака вагітна або тічкуюча.

Собаки, виловлені у районах міста Львова, перебувають на підприємстві 21 день, а із населених пунктів МТГ – 14 днів, щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин та, відповідно, запобігати їх розмноженню.

Виїзд бригади здійснюється виключно за телефонним запитом на номер: 068 535 45 45. ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 19:00 год, Центр Адопції – щоденно з 08:00 до 17:00 год та Перша Комунальна Ветеринарна Клініка – щоденно з 08:00 до 19:00 год. Усі відділи діють на вул. Промислова, 56 у Львові.

Юлія Осим

Фото зі сторінки ЛКП Лев

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *