На Львівщині була загроза удару крилатою ракетою. Головне за добу

Коротко про важливі події у Львові та області за минулу добу.

Сирени. Один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу в області – 27 жовтня об 11:47. Була загроза удару крилатою ракетою з території білорусі. Небезпека не справдилася.

Джерело: голова Львівської ОВА Максим Козицький

Переселенці. Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 174 людини. До Перемишля зі Львівщини потягами вирушили 546 осіб.

Кордон. Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 20 тисяч 750 людей. На в'їзд оформили 16 тисяч 103 українців. 

Підозрілі зверення. Поліція області опрацювала 1241 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів. 

Пошук волонтерів. Медико-психологічна допомога, яка з ініціативи Львівської ОВА працює на Головному залізничному вокзалі у Львові з перших днів повномасштабної війни, шукає нових волонтерів. Волонтери зустрічають евакуаційні потяги, інформують людей, де можна зупинитися, як отримати статус ВПО для соціальних виплат, надають першу медичну та психологічну допомогу. Якщо ви готові допомагати у цьому напрямі, заповнюйте анкету тут.

 

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *