Із аеродрому Чорнобаївки окупанти вивезли всю свою техніку

Техніку вже не було помітно на аеродромі після 27 жовтня.

Управління стратегічних комунікацій оприлюднило супутникові знімки, на яких видно, що з аеродрому у Чорнобаївці, що на Херсонщині, окупанти вивели всю свою техніку.

Джерело: Управління стратегічних комунікацій

«Це видно на супутникових знімках за 27 жовтня. Варто пригадати, що з початку окупації Херсонщини, навіть постійні знищення кацапської техніки силами ЗСУ у цьому аеропорту, не були приводом для них покинути позицію», – йдеться в повідомленні.

Британська розвідка вважає, що виїзд населення та вивезення останків Потьомкіна з Херсона передують намірам росії прискорити вихід із цього району.

Нагадаємо, що раніше Чорнобаївка стала мемом і певним феноменом війни в Україні – згідно з даними ЗСУ, війська окупанта на аеродромі поблизу села вже розбивали 10 разів. Tvoemisto.tv пояснювало, чому росіяни так тягне у Чорнобаївку, і чому для них це безуспішно. Детальніше тут.

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

1 Відповідь

  1. Що, нарешті дійшло?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *