Усі графіки вимкнень електроенергії на Львівщині в одному документі

Dailylviv.com – для зручності читачів – згрупував в одному матеріалі всі графіки вимкнень електроенергії на Львівщині залежно від належності об’єкту до однієї з чотриьох груп споживачів ПрАТ “Львівобленерго”.

Усі можливі графіки вимкнень електроенергії на Львівщині в одній публікації зібрав Dailylviv.com для зручності мешканців Львівської області. Знаходите свій об’єкт за адресою в одній з чотирьох груп споживачів елекроенергії ПрАТ “Львівобленерго” (чотири списки подані внизу) і після цього звіряєте розташування вашого об’єкту з графіком днів тижня і годин відімкнень електроенергії, що на першому фото. 

Група 1

otg City Street Group
Белзька Белз 8 Березня, А.Міцкевича, Б.Хмельницького, Бічна, Витківська, Вокзальна, Геологів, Декабристів, Зелена, І.Франка, Лесі Українки, Лугова, М.Гоголя, М.Грушевського, О.Пушкіна, Підвальна, Площа України, Савенка, Січових Стрільців, Т.Шевченка, України І група
Белзька Корчів   І група
Белзька Стаївка В.Стуса, І.Франка, Лесі Українки, Миру, Нова, Т.Шевченка І група
Бібрська БАКІВЦІ Бічна, Вузька, Гайова, Джерельна, Зелена, Лугова, Львівська, Миру, Нова, Пасічна, Підлободисту, Садова І група
Бібрська БЕРТИШІВ Гагаріна, Гайова, Дворчина, Зелена, Київська І група
Бібрська КВІТНЕВЕ 1 ТРАВНЯ, Бічна, Гайова, Зелена, Лісова, Лугова, Нова, Польова І група
Бібрська Кнісело Б.Хмельницького, Зарічна, Зелена, Л.Українки, Микулінського, Михайла Гориня, Нова, Шевченка І група
Бібрська Кологори Верховинська, Зелена , Коротка, Львівська , Нова, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ І група
Бібрська Нові Стрілища Івасюка, Львівська, Молодіжна, Театральна І група
Бібрська ОРІШКІВЦІ Глибока, Мороза, Франка, Шевченка І група
Бібрська П’ятничани 1 ТРАВНЯ, Галицька , ЗАМКОВА І група
Бібрська РЕПЕХІВ Бічна, Зарічна, Зелена, Львівська, Польова І група
Бібрська СЕНІВ ВОЗЄДНАННЯ, ЛІСОВА, ФІГУРНА І група
Бібрська СОКОЛІВКА Бригадна, Зелена, Миру І група
Бібрська ТРИБОКІВЦІ ДЖЕРЕЛЬНА, ЛIСОВА, ПОЛЬОВА, ШКІЛЬНА І група
Бібрська Ходорківці Гайова, Зарічна , Л.Українки, Львівська, ПЕРЕМОГИ, Шевченка І група
Бісковицька БАРАНІВЦІ Г.ВАСИЛЕНКО, ГРАБОВСЬКОГО, ШКІЛЬНА І група
Бісковицька Берестяни ГЛІБОВА, ХУТІР, ЧАЙКОВСЬКОГО, ШАШКЕВИЧА І група
Бісковицька БИЛИЧІ ЦЕНТРАЛЬНА І група
Бісковицька Бісковичі ЗАРІЧНА, ЗАРІЧНА-БІЧНА, ЗЕЛЕНА, ЗЕЛЕНА-БІЧНА, ЗЕЛЕНА-ЯСНА, І.ФРАНКА, ІВАСЮКА, ЛІСНА, МИРУ, Пасічна, САГАЙДАЧНОГО, ШКІЛЬНА, Я.МУДРОГО І група
Бісковицька БУКОВА БУКОВО, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Бісковицька Вербівка І.ФРАНКА, Озерна І група
Бісковицька Верхівці ГАЙОВА, ЗЕЛЕНА, КОРОТЮКА, ЛІСНА, НОВА, С.СТРІЛЬЦІВ, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА І група
Бісковицька Викоти Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ДРУЖБИ, ЖОВТНЕВА, ЗАВОДСЬКА, ЗЕЛЕНА, КОЛГОСПНА, ЛІСОВА, ЛУГОВА, МОЛОДІЖНА, НОВОСЕЛІВ, СОНЯЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА І група
Бісковицька Владипіль САДОВА, СОНЯЧНА, ЯСНА І група
Бісковицька Волиця Л.УКРАЇНКИ І група
Бісковицька Воля-Баранецька Л.УКРАЇНКИ, МАЛИШКА, НОВА, Сонячна, ЦИМБРИЛА І група
Бісковицька Воютичі БУДІВЕЛЬНА, ВІДКРИТА, ГІРСЬКА, ЗАВОДСЬКА, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗАРІЧЧЯ, КУТИ, Л.УКРАІНКИ, ЛУГОВА, МОЛОДІЖНА, Небесної сотні, НОВА, ПОЛЬОВА, ПРОЕКТНА, РІВНА, С.СТРІЛЬЦІВ, САГАЙДАЧНОГО, СОНЯЧНА, ТЕРЕШКОВА, ТИХА, ТОПОЛЬНА, ТОПОЛЬНА БІЧНА, ШЕВЧЕНКА І група
Бісковицька КОПАНЬ КЛЬОФИ, МАЛИШКА І група
Бісковицька ЛАНОВИЧІ БІЧНА, ЗЕЛЕНА, КОРОТКА, КОСТЕЛЬНА, НОВА, СОНЯЧНА, СХІДНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШКІЛЬНА І група
Бісковицька Лютовиська Невизначена, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Бісковицька МАКСИМОВИЧІ ЗЕЛЕНА, ІВ.ФРАНКА, СОНЯЧНА І група
Бісковицька МАЛІ БАРАНІВЦІ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ, ЗЕЛЕНА, О.ОЛЕСЯ, САДОВА, ХУТІР, ЦЕНТРАЛЬНА, ЦИМБРИЛИ І група
Бісковицька МІЖГАЙЦІ О.КУРБАСА, СОНЯЧНА, СТЕФАНИКА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Бісковицька НАДИБИ ЗЕЛЕНА, НОВА, СІЛЬСЬКА, СОНЯЧНА, ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Бісковицька П’ЯНОВИЧІ БІЧНА, ЗЕЛЕНА, ЛІСНА, МОСТИ, ОЗЕРНА, СОНЯЧНА, СХІДНА, ТАРАВА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Бісковицька РАКОВО ЗЕЛЕНА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Бісковицька Рогізно ІВ.ФРАНКА, Лісна, МИРУ, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СОНЯЧНА, ШКІЛЬНА І група
Бісковицька САДКОВИЧІ ЗЕЛЕНА, ЛЕСІ УКРАЇНКИ, НОВА, ШЕВЧЕНКА І група
Бісковицька СУСІДОВИЧІ ЗЕЛЕНА, НОВА, СІЛЬСЬКА, СОНЕЧНА, СОНЯЧНА, ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Боринська Багнувате Джерельна, Молодіжна, Стодільська, Центральна І група
Боринська Бориня Василя Стуса, Вояків УПА_, Зубрицького, Івана Франка, Івасюка_, Миколайчука, Над Пекарньою, Незалежна, Отця Мороза, Пл. Незалежності, Сонячна, Шевченка І група
Боринська Верхнє Замкова, Зарічна, Івана Франка, Садова, Центральна І група
Боринська Верхнє Висоцьке Загірна, Зарічна, Івана Франка, Лесі Українки, Ляха, Мельниковича, Набережна, Нагірна, Соснова І група
Боринська Верхній Турів Л.Українки І група
Боринська Заріччя Зарічанська, Кружки І група
Боринська Кривка   І група
Боринська Либохора Центральна І група
Боринська Межигір’я Молдавська, Пригорода, Центральна І група
Боринська Нижнє Зарічна, Ланова, Лесі Українки, Центральна, Шутуство І група
Боринська Нижнє Висоцьке Горбок, Горішній Кінець, Зарічанська, Іжиківська, Кружки, Купиня, Цвянковець, Центральна І група
Боринська Нижній Турів Дорошенка, Чорноволоа І група
Боринська Нижня Яблунька   І група
Боринська Риків Зарічна, Потічна, Шуптарівка І група
Боринська Ропавське Другий Потік, Перший Потік І група
Боринська Штуковець Горбок, Окапці, Центральна І група
Боринська Яблунів Лан, Не визначена, Під Марковим Верхом, Потік І група
Бориславська Борислав Б. Хмельницького, Бічна-джерельна, Богомольця, Богуна, Бойка г(тиха), Братів Зизанів, Братів Лепких, Братів Лисиків, Буковиця, В. Великого, Весела, Весняна, Висока, Вишневий, Воз’єднання, Вузька, Галіберди, Героїв ОУН-УПА, Гірна, Гірський, Гоголя, Гонти, Городище, Грушевського, Гуцульська, Д. Галицького, Дашкевича (зелена), Джерельна, Джерельна бічна, Діброва Зелена, Діброва-весела, Діброва-садова, Діброва-Тиха, Довбуша, Довженка, Дорошенка, Драгана, Дрогобицька, Залізняка, Заньковецької, Зега й (бічна), Зелена, Івасюка, Каденюка, Калиновича (лісна), Карпатський, Квіткова, Коваліва, Коновальця, Короленка, Костомарова, Котляревського, Коцка, Коцюбинського, Крута, Крута-бічна, Крушельницької, Куліша, Лемківська, Лисенка, Лисиків, Литвина, Лісна, Лугова, Мазепи, Міцкевича, Модрицька, Мразницька, Мудрого, Наливайка, Народної гвардії, Нафтова, Озерна, Ольги кн., Петлюри, Полуботка, Потік, Проектована, Раточинська, Робітничий, С. Бандери, Сагайдачного, Садова, Сеник І., Симоненка, Січових стрільців, Сонячний, Сосюри, Степна, Стуса, Тарнавка, Тернавка, Тихий, Тихого, Травнева, Трускавецька, Тустановецька, Франка, Фруктова, Хвильового, Чорновола, Чумацька, Чхаїдзе, Шевченка, Шкільна, Шухевича, Яворницького, Ясна І група
Бориславська Винники Вишневий, Кармелюка І група
Бориславська Попелі Бориславська, Братів Лисиків, Джерельна, Довжанська, Івасюка, Карпатська, Л.Українки, Нова, Польова, Сонячна, Стуса, Українки, Франка, Шевченка І група
Бориславська Уріж Зелена, Карпатський, Нижній, Тихий, Українки, Шевченка І група
Бориславська Ясениця-Сільна Відродження, Джерельна, Зарічна, Миру, Олексовськоі, Сагайдачного, Тиха, Франка, Шевченка І група
Бродівська ГЛУШИН Бічна Головна, Головна, Нова І група
Бродівська Горбалі Лісова І група
Бродівська Дітківці   І група
Бродівська Орани Білі, Копані, Центральна І група
Бродівська ПЕРЕЛІСКИ Зелена, Лісова, Польова, Тиха, Центральна І група
Бродівська Підгір’я Річна, Центральна І група
Бродівська Пониква Андруні, Засілля, Зелена, Маковійсько, Центральна, Шароволя І група
Бродівська Пониковиця Березина, Бродівська, Задвір, Заставна, Кутова, Ланок, Лісова, Львівська, Мищуки, Молодіжна, Набережна, Нова, Польова, Річна, Сонячна І група
Бродівська Суходоли Гринахи І група
Буська Буськ Валова, Володимирівська, Гоголя, Довженка, Злуки, Івасюка, Княжа, Козацька, Колеси, Липнева, Львівська, Миколая, Наливайка, Обїздна, Польна, Проектна, Святого Миколая, Троянд, Трояндів І група
Буська Журатин Газова, Зелена, Л. Украінки, Нова, Шевченка І група
Великолюбінська Великий Любінь IВАСЮКА, Б Хмельницького, БIЧНА ДОВБУША, ГОРОДОЦЬКА, ДОВБУША, ДОВЖЕНКА, ЗАМКОВА, ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ, І.Багряного, КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, КУДРЯВА, ЛЕСI УКРАIНКИ, ЛИПОВА, ЛЬВIВСЬКА, МИКОЛАЙЧУКА, ОЛIМПIЙСЬКА, ПЕРША, Сільськогосподарська І група
Великолюбінська ПОРІЧЧЯ   І група
Глинянська Великий Полюхів Головна, Шевченка І група
Глинянська Вижняни Варшавська, Головна, Загребельна, Зелена, Острівна, Шевченка І група
Глинянська Глиняни Б.Хмельницького, Грушевського, Дорошенка, Зелена, Львівська, Мирна, Мічуріна, Розворянська, Св.Анни, Шептицького І група
Глинянська Заставне 8 Березня, Головна, Заріччя, Квітнева, Квітнева бічна, Мельники, Миру, Нова, Пролетарська І група
Глинянська Косичі Відновлена І група
Глинянська Куровичі Б.Хмельницького, Вузька, Галана, Джерельна, Дружби, Зелена, І.Франка, Колгоспна, Л.Українки, Львівська, Поповича, Поштова, Сонячна, Українська, Шашкевича, Шевченка, Шкільна І група
Глинянська Перегноїв 1 Травня, 8 Березня, Зелена, І.Франка, Київська, Л.Українки, Мічуріна, Незалежності, Полтавська, Сонячна, Шашкевича, Шевченка, Шевченка-бічна І група
Глинянська Печенія Галицька, Залужжя, Калинівка, М.Заньковецької, Перемоги І група
Глинянська Підгайчики 5-ї річниці незалежності України, Весняна, Вчительська, Горішня, Зарічна, Зелена, Крива, Підлісна, Підставне, Центральна, Щастя І група
Глинянська Погорільці Вишнева, Возєднання, І.Франка, Львівська, Млинська, Мурованка, Українська, Центральна, Центральна бічна І група
Глинянська Розворяни Головна, Заозерна, Зелена, І.Франка, Мельники, Нова І група
Глинянська Солова Б.Хмельницького, Коцюбинського, Л.Українки, Лисенка, Мисливська, Польова І група
Глинянська Туркотин Лісна, Миру, Молодіжна, Сонячна І група
Глинянська Шопки Центральна І група
Глинянська Якторів Бічна, Будинкова, Лісна, Млинівська, Монастирська, Нова, Панська, Перемишлянська, Унівська, Чумацька І група
Гніздичівська Ганнівці Б.Хмельницького, ІВ.ФРАНКА, Набережна, Надбережна І група
Гніздичівська ДУНАЄЦЬ   І група
Гніздичівська ЖИРІВСЬКЕ ЖИДАЧIВСЬКА, Зарічна, ЗЕЛЕНА, КУТ, НОВА, Садова, СТРИЙСЬКА, Шевченка, ШИРОКА І група
Гніздичівська Корнелівка Б.Хмельницького, Чорновола І група
Гніздичівська Махлинець ІВ.ФРАНКА І група
Гніздичівська Нове Село Зелена, Лесі Українки, Нова, Шевченка І група
Гніздичівська ОБЛАЗНИЦЯ Зарічна, Лісова, Нова, Садова , Стрийська, Стрийський, ШЕВЧЕНКА, Шкільна І група
Гніздичівська Руда ФІЛЬВАРКИ, Шевченка І група
Городоцька Велика Калинка   І група
Городоцька Городок IВАСЮКА, Івасюка, ОГІЄНКА І група
Городоцька ЗАВЕРЕШИЦЯ Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БАНДЕРИ, В. Івасюка, Героїв АТО, Грушевського, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗАРІЧНА , ЗАТОЦЬКА, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, Л.УКРАЇНКИ, МОЛОДІЖНА, НОВА, ПІВДЕННА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, Цунівська, ЧОРНОВОЛА, ШЕПТИЦЬКОГО, ШКІЛЬНА І група
Городоцька ЗАЛУЖЖЯ ЗАЛУЖНА, ЗАЛУЖСЬКА І група
Городоцька ЗУШИЦІ ЗУШИЦЬКА, Сонячна І група
Городоцька Керниця КАЛИНКА, не визначена, СТ “ЛІСОВА ГАЛЯВИНА” І група
Городоцька Мшана IВ. ФРАНКА, В.ВЕЛИКОГО, ВЕРХНЯ, ВИГОВСЬКОГО, ВИТОВСЬКОГО, ВОЛ. IВАСЮКА, ВУЗЬКА, ГРИГОРЕНКА, ДОВЖЕНКА, ДОРОШЕНКА, ЗАСТАВ, ЗЕЛЕНА, ЗРУБ, І.ФРАНКА, КАШАРНЯ, кн.Ольги, КОНОВАЛЬЦЯ, ЛЕСI УКРАIНКИ, НИЖНЯ, НОВА, НОВА-2, Побережна, С.БАНДЕРИ, СIЧИНСЬКИХ, СIЧОВИХ СТРIЛЬЦIВ, СВЯТКОВА, СІЧИНСЬКОГО, СТУСА, ХМЕЛЬОВСЬКОГО, ХУДОЖНЯ, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, ШЕПТИЦЬКОГО, Ю.МИНДИК, ЮЛII МИНДИК, ЯРОВА І група
Городоцька ПОВІТНО Бічна І.Франка, Заколія, ЗАЛУЖНА, Івана Франка, Кліпачі, ПОЛЬОВА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА, Шептицького І група
Давидівська Бережани «Черешня» , Володимирівська, Шашкевича І група
Давидівська ВИННИЧКИ Без назви, Бузкова, Весела, Весняна, ВИННИЧКИ, Гірська, Джерельна, Забудівельна, Затишна, Зелена, Каштанова, Козацька, Краєвидна, Крута, Лісова, Молодіжна, Озерна, Паркова, Підлісна, пров.Верхній, пров.Короткий, пров.Нижній, Ранкова, САДОВА, Сонячна, Тиха, Топольна, Центральна, Черешнева І група
Давидівська Волиця Електрон, Богуна, ВОЛИЦЯ, ГАЙДАРА, ДІЛЯНКА, ДОЛИНІВКА, Електрон, Івасюка, КАРПАТИ, КОНОВАЛЬЦЯ, Медова, не визначена, Овочівники, ОЗЕРНА, СОСНІВКА, СТ “Сонячний”, СТ “ЧЕРЕШНЯ”, СТЕФАНИКА, хутір Волиця, ЧЕРЕШНЕВА, ШАШКЕВИЧА, ЩОРСА І група
Давидівська Гончари Без назви, В.Луцишина, Малинова, не визначена, Садова, Тиха, Центральна І група
Давидівська Дмитровичі Без назви, Галицька, Дроб’яка Павла, ЗАВОДСЬКА, Зелена, Івасюка, Львівська, не визначена, Садова, Святого Антонія, Січових Стрільців, Сонячна, Шевченка, Шкільна І група
Давидівська Звенигород 900-річчя, Без назви, Д. Галицького, За Хмільником, Звенигород, Звенигород-2, ЗЕЛЕНА, І. Франка, Л Українки, Л. Українки, Львівська, М. КОРНАСА, Савчинського, Стуса Василя, Центральна, Чіпки, Шевченка Т.Г. І група
Давидівська Соснівка Івасюка, Стефаника І група
Давидівська Чишки Б.Шептицьких, Бічна Шептицьких, БОБЕРСЬКОГО, Вулька, Д. ГАЛИЦЬКОГО, Електронна, КОНОВАЛЬЦЯ, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, Л.УКРАЇНКИ, не визначена, ОЗЕРНА, СКОВОРОДИ, СТ “Електрон”, УКРАЇНКИ Л., ФРАНКА І., хутір Волиця, ЧЕРЕШНЕВА, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, ШЕПТИЦЬКИХ, ШЕПТИЦЬКОГО І група
Давидівська Шоломинь А. Коцка, Гайовських, кв. Вишенька, Л. Українки, Лука, ПРОФЕСОРА ЛОБИ М М, ШЕВЧЕНКА, Шоломия І група
Добромильська БИБЛО ТВЕРЖА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Добромильська ГОРОДИСЬКО ДОБРОМИЛЬСЬКА, Невизначена, СОНЯЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Добромильська ГРАБІВНИЦЯ ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Добромильська ГРУШАТИЧІ ГОЛОВНА, СОНЯЧНА, СОНЯЧНА-БІЧНА, ХУТІР, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Добромильська ЗОРОТОВИЧІ ТРАВНЕВА І група
Добромильська Комаровичі ГОЛОВНА, ЗАРІЧНА, НАБЕРЕЖНА І група
Добромильська Конів БІЧНА, І.ФРАНКА, КОНIВ, Офіцерська, СТЕФАНИКА, ТИХА І група
Добромильська НОВЕ МІСТО ВИШНЕВА, ДОБРОМИЛЬСЬКА, ЗАКОСТЕЛЬНА, ЗАКУТНЯ, ЗАРІЧНА, ЗАТИШНА, ЗЕЛЕНА, Невизначена, ПОЛЬОВА, РУСЬКА, САДОВА, ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Добромильська ПОЛЯНА Сільська, Хирівська І група
Добромильська Посада Новоміська ГОЛОВНА І група
Добромильська Саночани САНОЧАНСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Добромильська Товарна ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Добромильська Чижки ЗЕЛЕНА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Добросинсько-Магерівська Добросин ЗАЛІЗНИЧНА, ПРОЕКТНА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Дрогобицька ДОБРІВЛЯНИ   І група
Дрогобицька НАГУЄВИЧІ 22 січня, Бориславська, Верховина, Зарічна, Зелена, Лісна, Молодіжна, Набережна, Садова, Самбірська, Спортивна, Українки, Франка, Фридера, Шевченка, Шкільна І група
Жидачівська МЛИНИСЬКА ЗЕЛЕНА, ІВ ФРАНКА, НАДБЕРЕЖНА, САДОВА, ШИРОКА І група
Журавненська АНТОНІВКА Дунаєць, Ів.Франка, Лесі Українки, Лугова, Надбережна, Нова, Подорожнянська, Шевченка І група
Журавненська ДУБРАВКА Вузька, ГЛИННА, Зелена, Івана Франка, Незалежна, Нова, Підгірна, Садова, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, Чорновола, Яблунева І група
Журавненська ЖУРАВНО I.ФРАНКА, IВ ПАЛАМАРА, IВАСЮКА, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В СТУСА, ВАЛОВА, ГАЛИЦЬКА, ГРУШЕВСЬКОГО, ДІБРОВА, ДОРОШЕНКА, ЖИДАЧIВСЬКА, ЗЕЛЕНА, КОЦЮБИНСЬКОГО, КРЕХІВСЬКА, МАЗЕПИ, МИРУ, НАДБЕРЕЖНА, ПАЛАМАРА, ПЕКАРСЬКА, ПЕРЕВIЗНА, ПЕРЕМОГА, ПЛ. С БАНДЕРИ, РЕЯ, С.Бандери, СIЧОВИХ СТРIЛЬЦIВ, САГАЙДАЧНОГО, Садова, СВОБОДИ, Січових Стрільців, СЛОБIДКА, СТЕФАНИКА, СТРИЙСЬКА, ЧУБИНСЬКОГО, ШЕВЧЕНКА, ШЕПТИЦЬКОГО І група
Журавненська ЛЮБША Жовтнева, ЗЕЛЕНА, Миру І група
Журавненська ЛЮТИНКА Зелена І група
Журавненська МАЗУРІВКА Спортивна, СТРИЙСЬКА І група
Журавненська МЕЛЬНИЧ   І група
Журавненська Тернавка Зелена , Центральна І група
Журавненська ЧЕРТІЖ Лісничівка, Надбережна, Центральна І група
Заболотцівська ВИСОЦЬКО Бічна, Бічна Центральна, Вишнева, Далека, Кутова, Нова, Проста, Річна, Сонячна, Центральна І група
Заболотцівська Дуб’є Гайова, Зелена, Колгоспна, Нова, Підзамче, Подоля, Центральна І група
Заболотцівська Дубина Долина, Київська, Кутова, Окружна, Підзамче, Польова, Сонячна, Стадіонна, Центральна, Шкільна І група
Заболотцівська ЗАБОЛОТЦІ Бічна, Бічна Крушельницької, Бічна Привокзальна, Бічна Шевченка, Грушевського, Зелена, Івана Мазепи, Івана Підкови, Івана Труша, Івана Франка, Кооперативна, Крушельницької, Купчинського, Лесі Українки, Містки, Мічуріна, Молодіжна, Привокзальна, САГАЙДАЧНОГО, Січових Стрільців, Спортивна, Тростинівка, Центральна, ШЕВЧЕНКА, Шкільна, Шпитальна І група
Заболотцівська Лучківці Гута, Зелена, Лугова, Польова, Центральна І група
Заболотцівська Малі Переліски Центральна І група
Заболотцівська Новичина Лісова, Центральна І група
Заболотцівська Підгірці ФРАНКА І група
Заболотцівська Ражнів Центральна І група
Заболотцівська ТРІЩУКИ Підзамче, Польова І група
Заболотцівська ЯСЕНІВ Бродівська, Відюки, Джерельна, Зелена, Колгоспна, Лісна, Незалежності, Нова, Під Ставом, Річна, Садова, Сонячна, Теребежі, Центральна, Шкільна І група
Зимноводівська Зимна Вода IВАСЮКА В., Б. Кобилянської, БАНДЕРИ Ст., Без назви, БІЧНА МАЗЕПИ, Бічна Глібова, БІЧНА ГОНТИ, Бічна Західна, БІЧНА ЛІСОВА, ВIТОВСЬКОГО, ВЕЛИКОГО В., ВИГОВСЬКОГО, ВОВЧКА М., ГАЙДАМАЦЬКА, ГАЛИЦЬКА, ГЛIБОВА Л., ГОГОЛЯ М., ГОНТИ І., Городоцька, ГРУШЕВСЬКОГО М., Д. ГАЛИЦЬКОГО , ДОВБУША О., ЗАЛIЗНЯКА М., ЗАХIДНА, КАЛНИШЕВСЬКОГО, КОБИЛЯНСЬКОI О., Козацька, КОНОВАЛЬЦЯ Є., Конопницька М., КОРОТКА, КОТЛЯРЕВСЬКОГО І., КОЦЮБИНСЬКОГО Ю., КРАВЧЕНКО, КРИП’ЯКЕВИЧА І., КРОПИВНИЦЬКОГО М., КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ С., КУРБАСА Л., ЛIСОВА, ЛЕВИЦЬКОГО Н., ЛЕОНТОВИЧА, ЛИСЕНКА М., ЛУГОВА, ЛЬВIВСЬКА, ЛЮДКЕВИЧА С., МАЗЕПИ І., МАРТОВИЧА Л., МИКОЛАЙЧУКА І., МИРУ, МОРОЗЕНКА, МУДРОГО Я., НАЛИВАЙКА С., ОЗЕРНА, ОРЛИКА, ПIДКОВИ І., ПІДКОВИ, ПОЛУБОТКА, ПОЛЬОВА, РОКСОЛАНИ, СIРКА, САГАЙДАЧНОГО Є., САДIВНИЦЬКА, СВIТЛА, СКОВОРОДИ Г., СКОРОПАДСЬКОГО, СТУСА В., СУХОВIЛЬСЬКА, СУХОВІЛЬСЬКА БІЧНА, ТЕЛIГИ О., ТЕСЛЕНКА А., ТИХА, ТИХОГО, ТЮТЮННИКА Г., УКРАЇНКИ Л., ФЕДЬКОВИЧА Ю., ФРАНКА І., ЧУБИНСЬКОГО, ЧУПРИНКИ, ШАШКЕВИЧА М., ШЕВЧЕНКА Т., ШЕПТИЦЬКОГО М., ШКIЛЬНА, ШУХЕВИЧА М., ЯВОРНИЦЬКОГО, ЯРОВА І група
Зимноводівська Суховоля IВ. ФРАНКА, АРХИПЕНКА, БIЧНА ЗЕЛЕНА, Бічна Мисливська, БРОВАРIВ, БРОВАРІ БІЧНА, ВIДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ, ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ, ГАЙДАМАЦЬКА, ГАЙОВА, ДАЧНА, ДЖЕРЕЛЬНА, Дорошенка, ЕВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, ЗАЛIЗНИЧНА, ЗЕЛЕНА, ІВАСЮКА, Л УКРАIНКИ, ЛИПОВА, М ПРИЙМАЧЕНКО, М. ВУКА, М. ХМІЛЬОВСЬКОГО, МИСЛИВСЬКА, Монолітна, ОГОРОДНЯ, ОЗЕРНА, ОКРУЖНА, ПОЛУБОТКА, ПРОВУЛОК ОГОРОДНIЙ, Р ШУХЕВИЧА, РИБАЦЬКА, СIЧОВИХ СТРIЛЬЦIВ, Сагайдачного, Січових стрільців, СОСНОВА, ТАРНАВСЬКОГО, ШКIЛЬНА І група
Золочівська Білий Камінь Беднарська, Бліхова, Зарічна, Зелена, Коротка, Крушельницька, Крушельницької, Кухаренка, Л.Українки, Молодіжна, Нова, Озерна, Ст.Тудора, Шашкевича, Шевченка І група
Золочівська Бужок Дм.Особи, Зелена, І.Франка, Свідерського І група
Золочівська Велика Вільшаниця Незалежності І група
Золочівська Гологірки Гологірки, Гологірська, Лісова І група
Золочівська Гологори Головна, Горбачі, Горішні хати, Горішня, Горішня Воля, Загора, Заставна, Заюра, Зелена, Крути, Підлісна, хут.Білінський, хут.Двірники, хут.Дубаси, хут.Кіндратів, хут.Крупки, хут.Малинівці І група
Золочівська Гончарівка Шашкевича, Шевченка, Шевченка-бічна І група
Золочівська Городилів Бічна Джерельна, Бічна Зарічна, Весела, Джерельна, Зарічна, Зелена, Л.Українки, Лугова, Польна, Сембая, Шевченка, Шкільна І група
Золочівська Єлиховичі Між селом, “Мочари”, Біля Антика, Бічна, Бродівська, Вівсисько, Дачі, Жука, Заболоття, Зелена, Зозулівська, Кар’єрна, кооп.”Світанок”, Крутники, Лісові, Підлісна, Пролісок, Труша, Тупікова, Шевченка, Я.Галана І група
Золочівська Зашків Головна І група
Золочівська Зозулі Гірна, Зелена, І.Франка, І.Франка-бічна, Івасюка, Івасюка бічна, Лугова, Перемоги, Підбір, Польна, Польова, Тиха І група
Золочівська Золочів   І група
Золочівська Княже   І група
Золочівська Копані Бойки, Крутники, Купцева, Лісова, Нижні Копані, Підлісна, Польова, хут.Амрози, Центральна І група
Золочівська Лісові Головна І група
Золочівська Луг Золочівська І група
Золочівська Майдан-Гологірський Головна І група
Золочівська Монастирок Зелена, Івасюка, Шевченка, Ярова І група
Золочівська Новосілки Головна, Горішня, Долішня, Міжгірна, Підгородня, Підлісна, Піскова, Садова, Трудовацька, Шкільна І група
Золочівська Обертасів Бокова, Зелена, Лісова, Шевченка І група
Золочівська Підлисся І.Франка, Короля, Нова, Шашкевича, Шевченка І група
Золочівська Розваж Зелена, Технічна, Фещура, Шевченка І група
Золочівська Скварява Весела, Довбуша, Зарічна, Зелена, І.Франка, Коротка, Л.Українки, Лугова, Медова, Миру, Набережна, Озерна, П.Мирного, Польна, Польна-бічна, Січових Стрільців, Сонячна, Шашкевича, Шевченка, Шевченка-бічна І група
Золочівська Стадня Головна, Лісова, Медова, Польна, Шевченка І група
Золочівська Стінка Гірська, Головна, Долішня, Підлісна І група
Золочівська Трудовач Довга, Зелена, М.Бутенко, Підгородня, Підлісна, Польова, Серпнева І група
Золочівська Ушня   І група
Золочівська Червоне Б.Хмельницького, Бічна Гагаріна, Гагаріна, Зелена, І.Франка, Л.Українки, Львівська, Миколаївська, Молодіжна, Підлісна, Польова, Скалецьких, Сонячна, Технічний, Шевченка І група
Золочівська Черемошня 8 Березня, Вишнева, Івасюка, Л.Українки, Тиха, хут.Булки, Шевченка І група
Івано-Франківська ВОРОЦІВ Лісова І група
Козівська Красне Лесі Українки, Миру, Соснова І група
Козівська Матків Зелена, Пукеци, Стрийська І група
Козівська Мохнате Івана Франка, Не визначена, Шевченка І група
Красненська Андріївка Південна І група
Красненська Бортків Бічна Медова, Головна, Зарічна-бічна, Заріччя, Зелена, Медова, Польова, Св.Яна І група
Красненська Красне 16 Липня, Б.Хмельницького, Бічна Залізнична, Бічна Золочівська, Бічна Миру, Бічна Нова, Бічна Польова, Бічна Пригородна, Бічна Пророка Іллі, Бічна Симоненка, Бічна Стефаника, Бічна Стуса, Винниченка, Вишнева, Відродження, Гагаріна , Галицька, Галицький Проїзд, Грушевського, Данила Галицького, Довбуша, Довженка, Дорошенка, Заводська, Залізнична, Засядка, Зелена, Злуки, Золотий Лан, Золочівська, Іван Мазепи, Івана Франка, Івасюка, Київська, Кобильнської, Кобилянськоі, Кобилянської, Колеси, Котляревського, Крипякевича, Крушельницької, Куліша, Курбаса, Лесі Українки, Леся Курбаса, Мазепи, Мартиновича, Мартовича, Миру, Набережна, Надбережна, Низова, Нова, О.Кобилянської, Панаса Мирного, Підрічна, Польова, Привокзальна, Пригородна, Природна, Пророка іллі, Сагайдачного, Садова, Симоненка, Стефаника, Стуса, Тесленка, черемшини, Яворницького, Ярослава Мудрого І група
Красненська Мала Вільшанка Довга, Загребля, Залужна, Молодіжна, Молодіжна бічна І група
Красненська Острів Б. Хмельницького, Бічна Шевченка, Вербова, Івана Франка, Польова, С.Бандери, Шевченка І група
Красненська Петричі Зелена І група
Красненська Скнилів Бокова, Воля, Головна, Кругова, Кутова, Лугова, Оболоння І група
Красненська Утішків Головна І група
Лопатинська Батиїв ВІДРОДЖЕННЯ, Зарiчна, Зелена, Миру І група
Лопатинська Березівка Лугова, С.Бандери, Сагайдачного, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Лопатинська Кустин ПАСІЧНА, Зелена, Молодіжна, Піскова, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Лопатинська Лопатин   І група
Лопатинська Нивиці Зелена, КОЛГОСПНА, Колісники, Лісова, Лугова, Піскова, Садова, Сонячна, ТОПОЛЬНА, Центральна, Шевченка І група
Лопатинська Новоставці Садова, ШЕВЧЕНКА І група
Лопатинська Руденко Б.Хмельницького І група
Лопатинська Ст.Майдан Польова, Садова І група
Лопатинська Трійця Піскова, Сонячна, Центральна І група
Лопатинська Хмільно Гайова, Зелена, Піскова, Сонячна, Центральна І група
Львівська Винники МИРНА, ФРАНКА І І група
Львівська Львів Промінь Голоско СТ ОК, Абхазька, Акацієва, Алчевської Х., Ангарна, Антоненка-Давидовича Б., Антонича Б.-І., Аркаса М., Б.Хмельницького-Опришківська, Балтійська, Бобинського В., Бойківська, Бортнянського Д., Буйка П. професора, Буковинська, Варшавська, Варшавська-Тунельна, Варшавська-Чорновола, Великого В., Величка С., Виговського І., Виговського-“Південний”, Виговського-Любінська, Вилітна, Винниця, Височана С., Віденська, Возняка М.,академіка, Володимира Великого-Стрийська, Володимира Великого-Тролейбусна, Володимира Великого-Янева, Гарматія Л., Героїв Крут, Героїв УПА, Гіацинтова, Гнатюка академіка, Головацького Я., Голоско КСТ “Долина”, голоско СК”Алмаз-1″, Голубовича С., Городницька, Городоцька, Горської А., Грузинська, Дальня, Дашкевича Р., Декарта Р., Дивізійна, Діаманда Г., Дозвільна, Долина КСТ, Донецька, Дрогобицька, Дублянська, Дубнівська, Євського, Єрошенка, Ждахи, Жнивна, Жовківська, Журавлина, Заводська, Загула Д., Залізнична, Замкова, Зелена, Зимова, Золота, Зубрівська, Зустрічна, Ільмова, Кавалерідзе І., Кавказька, Калнишевського, Кам’янецька, Караїмська, Каховська, Квітки-Основ’яненка, Клепарівська, Княгині Ольги, Ковалева, Ковельська, Коверка, Ковча О., Ковча-Винниця, Козельницька, Кокорудза, Колодійська, Коломийська, Коломийська-Червоної калини, Комарова, Корінна, Корянська, Кос-Анатольського, Косинського, Кринична, Кричевського М., Кругла, Крута, Куликівська, Кульпарківська, Кульпарківська-Наукова, Купчинського, Лазаренка академіка, Ланова, Леннона Дж., Липи Ю., Липинського, Литвиненка, Литовська, Лобачевського, Ловецька, Луцького, Любінська, Мазепи I. гетьмана, Майданна, Малицької K., Малоголосківська, Метлинського A., Миколайчука І., Міхновських братів, Міхновських-Степанівни, Млинова, Молодіжна, Морозна, Мудрого Я., На Нивах, Навої А., Наукова, Нафтова, Нечая Д., Низинна, Огіркова, Околична, Олійна, Опришківська, Орна, Остряниці Я., Панча П., Папарівка, Пасічна, Пастернака Я., Патона Є., Патона-Ряшівська, Персенківка, Петрицького А., Під Голоском, Під Дубом, Підгаєцька, Піддубного І., Підзамче, Підлісна, Піскова, Плугова, Повітряна, Погідна, Полтави П., Полуботка П. гетьмана, Польова Ромашка СК, Потебні О., Поштова, Промислова, Пстрака Я., Равська, Ревуцького Л., Роксолани, Рубчака І., Ряшівська, Сахарова А.,акад., СГК “Львівський”, Сигнівка, Симоненка В., Синявського О., Сихівська, Сихівська-Ковалерідзе, Сірка І., СК “Під дубом”, Скидана К., Сміла, Сміливих, Сосенка М., Степанівни О., Стороженка О., Стрийська, Стрийська-Луганська, Стрімка, Студинського К., Стуса В., Суботівська, Суботівська-Повітряна, Сумська, Татарбунарська, Тернопільська, Теслярська, Трещаківського Л., Трильовського К., Тролейбусна, Тунельна, Туркменська, Тюльпанова, Угорська, Федьковича Ю., Хмельницького Б., Хуторівка, Хуторівка-Ч. Калини, Червоної Калини, Чигиринська, Чижевського Д., Чоловського О., Чорновола В., Чучмана І., Шараневича І., Шевченка Т., Шевченка-Я.Мудрого-Пстрака, Широка, Шкільна, Щекавицька, Щепова, Щирецька, Щурата В., Щурата-Леннона Дж., Яблунева, Янева В., Януша Б., Яреми Я.,проф., Ясна, Яцкова M. І група
Львівська Рудно Мазепи І., МИРУ, Сірка І. І група
Меденицька ГРУШІВ   І група
Миколаївська Дроговиж IВАНА ФРАНКА, ГРЕБЛЯ, ЛЕСI УКРАЇНКИ, НОВА, ПОЛУБОТКА, ШЕВЧЕНКА І група
Миколаївська Миколаїв Залізнична, Привокзальна І група
Миколаївська Устя БIЧНА, БОГДАНIВКА, Гребля, ДНIСТРОВСЬКА, ЗАДОРОЖНА, ЗАЩИРОК, КОБИЛЯНСЬКОI, Нова, ПОЛЯНА, С.Бандери, УЧИТЕЛЬСЬКА, ШЕВЧЕНКА І група
Мостиська ГОДИНІ А.МАЛИШКА , В.Івасюка, ГОДИНІВСЬКА, ЗАРІЧНА, Л.Курбаса, ЛИСЕНКА, О. ОЛЕСЯ, О.Довженка, Польова, САГАЙДАЧНОГО, Сагайдачного-бічна, Симоненка І група
Мостиська Гостинцеве ЛЬВІВСЬКА І група
Мостиська Завада Бічна, Вишнева, ЗЕЛЕНА, КВІТНЕВА, Лисенка, Молодіжна, Набережна, Польова І група
Мостиська КАЧМАРІ ВОЇНІВ УПА І група
Мостиська КОЛОДКА Грибна І група
Мостиська КОРЧУНОК Ягідна І група
Мостиська Мостиська 1 ГРУДНЯ, Cагайдачного, IВАСЮКА, БОГУНА, ВИГОВСЬКОГО, ВИШНЕВА, ГАЛИЦЬКА, ГОГОЛЯ, ГОДИНIВСЬКА, ГРАБОВСЬКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО, ДОРОШЕНКА, Є. Гребінки, Є. ПЕТРУШЕВИЧА, З.Скварко, ЗАВАДА, ЗАГОРОДИ, Залізнична, І.Білозіра, КНЯГИНІ ОЛЬГИ, КОНОТОПСЬКОЇ БИТВИ, ЛИСЕНКА, О ДОВБУША, ОГІЄНКА, П ОРЛИКА, ПАНЧА, Руданського, РУДНИКІВСЬКА, С. БАЙДАЛИ, САДОВА, СЛОВАЦЬКОГО, СУЛКІВЩИЗНА, Східна, ХВИЛЬОВОГО М., ШАШКЕВИЧА, ШУХЕВИЧА, Я МУДРОГО, Яреми І група
Мостиська Підгать БЕРЕЖАНСЬКА, ГРАБОВСЬКОГО, ЗАЛІЗНИЧНА, ЛУГОВА, Миру, Молодіжна, НОВА, пров. Береговий, РИЛЬСЬКОГО М, РУДАНСЬКОГО, СВІТЛА, Сонячна, ШКІЛЬНА І група
Мостиська Соколя ГЛИБОКА, Лозиська, НИЗИННА, Нова, СХІДНА, Центральна І група
Оброшинська Конопниця IВАСЮКА В., Без назви, Вишенського, Вишня, ГОРОДОЦЬКА, КВІТКОВА, КОНОПНИЦЬКА, Конопниця, ЛІСОВА, ЛЬВIВСЬКА, ПОЛУБОТКА П., РОКСОЛЯНИ, Теплотехнік І група
Перемишлянська БОРЩІВ БОРШІВСЬКА, гора Тихів, Діброва І група
Перемишлянська ЛАГОДІВ ХУТIР ДОБРА І група
Перемишлянська ЛИПІВЦІ БУРБАНІВКА, ГОРІШНЯ, КОВАЛІВКА, КОПАНЬ, ЛУГ, МАЙДАН, МИРУ, МОЧАРИ, Новий Дім, САДОВА, ФІГУРА, ХУТIР НОВI ДОМА, ХУТIР ЯСЕВА, ЯСЕВА І група
Перемишлянська Перемишляни БОРШIВСЬКА, ДОРОШЕНКА, ЗАЛИПСЬКА, Івасюка, Міжгірська, УНІВСЬКА І група
Перемишлянська Сивороги ВЕСЕЛА, ЗЕЛЕНА, САДОВА, СОНЯЧНА І група
Перемишлянська УНІВ БІЧНА, ДОЛИННА, Зелена, КАПЕЛІВКА, МІЖГІРСЬКА, ПІДГІРНА, САДОВА, УНІВСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА, Шептицького Климентія архимандрита І група
Підберізцівська ВЕРХНЯ БІЛКА   І група
Підберізцівська МИКЛАШІВ   І група
Підберізцівська Підберізці 17 ВЕРЕСНЯ, ГАЛИЦЬКА, ДРУЖБИ, Дубовий Гай, ЖОВТНЕВА, Заставки, ІВАНА ФРАНКА, ІВАСЮКА, КОРОТКА, М. Остромири, не визначена, НОВА, ОК Тепличний, ПОЛЬОВА, ШЕВЧЕНКА І група
Підберізцівська ПІДГІРНЕ ак.ГАРЯЧКIНА, Біля трьох дубів, Залізнична, КОЗАЦЬКА, НАУКОВА, не визначена, Озерна, ПОЛЬОВА, Сонячна, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б., ШЕВЧЕНКА, ШОСЕЙНА І група
Підберізцівська Чижиків ГНАТИШИНА, ЗАГОНИ, ЗЕЛЕНА, Каштанова, МЕДИЧНА, не визначена, ОЗЕРНА, РАДГОСПНА, Роксолани, ШЕВЧЕНКА І група
Підкамінська БАТЬКІВ   І група
Підкамінська ГОЛУБИЦЯ господарський двір, Задвірна, Замкнена, Зарічна, Зелена, Колгоспна, Кутова, Набережна, Сонячна, Тупикова, Центральна, Чепелівська І група
Підкамінська ЖАРКІВ Кутова, Лісова, Річна, Центральна І група
Підкамінська ЗВИЖЕНЬ Верхня, Весела, Зелена, Коротка, Кутова, Польова, Поперечна, Річна, Центральна І група
Підкамінська ЛІТОВИЩЕ Гай Ревегів І група
Підкамінська ЛУКАВЕЦЬ Верхня, Польова, Центральна І група
Підкамінська ПЕНЯКИ Бічна, Гуціско, Загороди, Замкнена, Кутова, Набережна, Нова, Річна, Свиридівка, Сонячна, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Підкамінська ЧЕПЕЛІ Кузубівка, Кутова, Набережна, Новосілки, Польова, Центральна І група
Поморянська Жуків Зелена, Лугова, Підгірна, Підлісна, Центральна, Шевченка, Якуба-Ящука І група
Поморянська Коропчик Зелена І група
Поморянська Ремезівці Вовкова, Горинська, Дацки, Долина, Золочівська, Млинська, Підліс, Помірки , Смереки , Шкільна І група
Поморянська Сновичі Заріки, Золочівська, Коропчик Зелена, Літвінчука, Польна, Світанок, Січових Стрільців, Шевченка, Якимівка І група
Поморянська Шпиколоси Гайова, І.Франка, Митрополита А.Шептицького, Нова, Ремезівецька, Центральна, Шевченка І група
Пустомитівська Пустомити   І група
Рава-Руська БЕРЕЗИНА Березина, Не визначена І група
Рава-Руська Голокам’янка ГОЛОКАМ”ЯНКА, ЖИГАЙЛИ І група
Рава-Руська ДУМИ ДУМИ, Не визначена І група
Рава-Руська ЗАГІР’Я Автодорога Львів-Рава-Руська км 28+760, Загірня, Не визначена І група
Рава-Руська ЛИПНИК Білути, Головна, Голокамянка, ЖИГАЙЛИ, Не визначена, ПОМЛИНІВ, СКУГРИ, СТАДНИЦЬКІ І група
Рава-Руська Малий Малий І група
Рава-Руська МОЩАНА МОЩАНА, ПУНІ І група
Рава-Руська Нова Кам`янка БЕРЕЗИНА, ДУМИ, МОЛОДІЖНА, МОЩАНА І група
Рава-Руська ПОМЛИНІВ Головна, Помлинів І група
Рава-Руська ПОТЕЛИЧ I.ФРАНКА І група
Рава-Руська Рава-Руська ЛІСНА, Львівська, Проектна І група
Рава-Руська РАВСЬКЕ Головна, Не визначена, РАВСЬКЕ І група
Радехівська Гута-Скляна Вишнева І група
Радехівська Йосипівка Б.Хмельницького, Шевченка І група
Радехівська Монастирок-Оглядівський ДІБРОВА, Каштанова, КРИНИЧНА, ЛІСНА, ЛУГОВА, СОСНОВА, Топорівська, ХМІЛЬОВА І група
Радехівська Новий Витків 1-го Травня, Воз’єднання, ЗЕЛЕНА, Корчинська, Мишуги, Павлівська, Розжалівська, Садова, Сонячна, Старовитківська, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Радехівська Оглядів Б.Сонячна, Джерельна, Зарічна, Зелена, Об’їзна, Підгайна, Піскова, Сонячна, Турянського, Центральна І група
Радехівська Опліцько Бережна, ЛОПАТИНСЬКА, ЛУКОВА, РІЧНА, Сонячна І група
Радехівська Полове Дубрівка, Миру, Млинівка, Набережного І., Підгайна, Піскова І група
Радехівська Радехів Витківська, Стоянівська, Транзитна І група
Радехівська Сушно Б.Хмельницького, Витківська, Зелена, Л.Українки, Незалежності, Т.Г.Шевченка, Щорса І група
Радехівська Яструбичі Стрілецька І група
Розвадівська Розвадів Заріка, Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БIЛАСА I ДАНИЛ., ГЕН. ШУХЕВИЧА, ЗАДНIСТРОВСЬКА, ЗАЛIЗНИЧНА, КОЗИНЕЦЬ, ЛИСЕНКА, ЛУКА, САГАЙДАЧНОГО І група
Рудківська ОРХОВИЧІ   І група
Самбірська Ваньовичі МОЛОДІЖНА І група
Самбірська ДУБРІВКА ЗЕЛЕНА, НОВА, ПЕРЕМОГИ, ПОЛЬОВА, САДОВА, СПАДИСТА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШКІЛЬНА І група
Самбірська Самбір В.ВЕЛИКОГО, ВАЛОВА, ВОДНА, КАЛНИШЕВСЬКОГО, КУПИЛЕВА, ПЕРЕМИШЛЬСЬКА, ПЧІЛКИ, СЛЮСАРСЬКА, СПАДИСТА, ТОРГОВА, Я.МУДРОГО, ЯСЕНЕВА І група
Самбірська Стрілковичі Л.УКРАЇНКИ, МІЧУРІНА, ПЕРЕМОГИ, САМБІРСЬКА, церковна І група
Сокальська Боб’ятин 1 Травня, Зелена, Куток, Прибережна, Сонячна, Сторона І група
Сокальська Бодячів Зелена, Сокальська, Шкільна І група
Сокальська Бояничі Верхня Зелена, Зелена, І.Франка, Нижня Зелена, Сонячна, Т.Шевченка І група
Сокальська Варяж Белзька, Віслера, Зелена, Коротка, Лісова, Лубнівська, Лугова, Мирнівська, Низова, Прикордонна, Сокальська, Центральна І група
Сокальська Волиця Б.Хмельницького, Дорошенка, Зарічна, І.Богуна, І.Франка, Лесі Українки, Набережна, П.Сагайдачного, Підлісна, Січових Стрільців, Т.Шевченка І група
Сокальська Ганівка Зелена, Миру І група
Сокальська Гатківка Садова, Т.Шевченка І група
Сокальська Горбків В.Стуса, Весела, Зелена, Київська, Лесі Українки, Сонячна І група
Сокальська Гута Грабовського, Данила Галицького, Центральна І група
Сокальська Жвирка 1 Травня, Б.Хмельницького, Вокзальна, Героїв Майдану, Данила Галицького, Дорошенка, Замкнена, Зелена, І.Богуна, І.Мазепи, Лесі Українки, Львівська, М.Грушевського, М.Кривоноса, Н.Морозенка, Національної Гвардії, Нова, О.Довбуша, О.Довженка, П.Дорошенка, П.Полуботка, П.Сагайдачного, Садова, Ярослава Мудрого І група
Сокальська Завишень Бічна І.Франка, Є.Петрушевича, І.Франка, Незалежності, П.Полуботка, Українська І група
Сокальська Залижня Зелена, Сокальська І група
Сокальська Зубків Берегова, Джерельна, Лесі Українки, Сокальська, Т.Шевченка, Українська І група
Сокальська Ільковичі Академіка Д.Штикала, Підрівська І група
Сокальська КОМАРІВ Кутова, М.Грушевського, Р.Горбая, Сокальська, Ставкова, Т.Шевченка, Українська І група
Сокальська Конотопи Лугова, Надбужна, Сонячна, Т.Шевченка, Топольна І група
Сокальська Копитів Б.Хмельницького, І.Франка, Т.Шевченка, Т.Шкільна, Я.Галана І група
Сокальська Лешків Глуха, Красносільська, Себечівська, Сокальська, Широка, Шкільна І група
Сокальська Лещатів Б.Хмельницького, Лучицька, Ярка І група
Сокальська Лубнівка Гатківська, Зелена, Широка І група
Сокальська Лучиці 1 Травня, Миру, Прибережна, Сонячна І група
Сокальська Матів Миру І група
Сокальська Ниновичі Горішня, Зелена, Садова І група
Сокальська Нісмичі Лугова, Нагірна, Центральна І група
Сокальська Переспа Б.Хмельницького, Зелена, І.Франка, Лесі Українки, М.Шашкевича, П.Сагайдачного, Т.Шевченка І група
Сокальська Перетоки Бічна, Волинська, Лесі Українки, Ляпіна, Т.Шевченка, ШЕВЧЕНКА І група
Сокальська Ромош Зелена І група
Сокальська Савчин   І група
Сокальська Скоморохи Академіка Д.Штокала, Задвірна, Зелена, І.Франка, Коробка, Ліскова, Незалежності, Сонячна, Т.Шевченка, Штокала І група
Сокальська Смиків Західна, Південна, Сокальська І група
Сокальська Сокаль Б.Хмельницького, П.Чайковського І група
Сокальська Тартаків А.Шептицького, Вишнева, Горбківська, І.Франка, Незалежності, Саноцького, Січових Стрільців, Сокальська, Т.Шевченка, Українська І група
Сокальська Теляж Конотіпська, Крута, Ланковецька, Нова І група
Сокальська Трудолюбівка Зелена, Учительська, Шкільна І група
Сокальська Угринів Бічна Зелена, Бічна Центральна, Зелена, Майданна, Т.Шевченка, Українська, Федорівська, Центральна І група
Сокальська Ульвівок Бічна, Городиловицька, Залізнична, Над Бугом, Нова, Привокзальна І група
Сокальська Хоробрів   І група
Сокальська Шарпанці Б.Хмельницького, Південна І група
Сокільницька Сокільники   І група
Старосамбірська ВОЛЯ Бічна І група
Старосамбірська Кобло ЦЕНТРАЛЬНА І група
Старосамбірська СОЗАНЬ ЗЕЛЕНА, Івана Франка, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Старосамбірська Старий Самбір В.IВАСЮКА, В.ВЕЛИКОГО, ВИШНЕВА, ВИШНЕВИЙ ПЕРЕУЛОК, ГОГОЛЯ, ДНIСТРОВА, ДОВБУША, Довженка, ЗАРIЧНА, ІВАСЮКА, ЛЕВА ГАЛИЦЬКОГО, ЛИСТОПАДОВА, МИРУ, О.ОЛЬЖИЧА, ПОМАРАНЧЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, Тихого, ШЕПТИЦЬКОГО І група
Старосамбірська Страшевичі НОВА, ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Стрийська БЕРЕЖНИЦЯ Грушевського М., Л.УКРАЇНКИ, ЛІСОВА, ПОЛЬОВА, С.Стрільців, Спортивна, ФРАНКА, Шевченка, ШКІЛЬНА І група
Стрийська БРАТКІВЦІ Дубика, Л.УКРАЇНКИ І група
Стрийська ВЕРЧАНИ 24СЕРПНЯ, БАНДЕРИ, Білика професора, Бічна-Залізнична, Вишнева, Гайдамацька, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗЕЛЕНА, І.Франка, Л.УКРАЇНКИ, МЕЛЬНИКА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, Нова, П БІЛИКА, ПЕКАРА, ПЕТЛЮРИ, Поповича, Сагайдачного, СОНЯЧНА, Стрийська, ЧАПАЇВА, Шевченка І група
Стрийська ЛОТАТНИКИ БАНДЕРИ, Вишнева, Л.УКРАЇНКИ, ОЗЕРНА, ШЕВЧЕНКА І група
Стрийська Миртюки 24-серпня, Вишнева, ГАСИНА, Івасюка, Кондратюка, КОНОВАЛЬЦЯ, КРИВА, Лесі Українки, МАЗЕПИ, МИРУ, МОЛОДІЖНА, НАБЕРЕЖНА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, НОВА, Польова, Садова, СТРИЙСЬКА, СТУСА, Франка, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА І група
Стрийська ПІДГІРЦІ СТРИЙСЬКА, СТУСА І група
Стрийська СЛОБІДКА Вишнева, ГРУШЕВСЬКОГО, Зарічна, ЗЕЛЕНА, КОЛЕССИ, Л.УКРАЇНКИ, МИРУ , Молодіжна, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ОЛЕСНИЦЬКОГО, ПОЛЬОВА, РІЧНА, САГАЙДАЧНОГО, СОНЯЧНА, СТРИЙСЬКА, СТУСА, Франка, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ШЕВЧЕНКА І група
Стрийська Стрий Болехівська, Сколівська І група
Стрийська Стрілків IВ.ФРАНКА, ВИШНЕВА, Горішня, ЗЕЛЕНА, І.Франка, Ковальського, Л. УКРАЇНКИ, НЕЗАЛЕЖНОСТI, НОВА, Польова, СКОБЛИКА, Фіцика, ШЕВЧЕНКА, ЯВОРОВА І група
Стрілківська Велика Волосянка ЦЕНТРАЛЬНА І група
Стрілківська ЯСЕНИЦЯ-ЗАМКОВА ЦЕНТРАЛЬНА І група
Судововишнянська БОРТЯТИН Б.Антонича, Бандери С., Белинки, Білинки, ВИШНЕВА, Довге, Зелена, МЕЛЬНИКИ, Нова , Польова, Річна, САДОВА, Т. Шевченка, ШКІЛЬНА І група
Судововишнянська ДОВГОМОСТИСЬКА Вишнева, Зелена, САДОВА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ І група
Судововишнянська Княжий Міст ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, ДАРМОЛIВКА, ЗЕЛЕНА, І. ВИШЕНСЬКОГО, Квітнева, ЛЕСІ УКРАЇНКИ, МОЛОДІЖНА, не визначена, Шкільна, Ярослава Мудрого І група
Судововишнянська НОВОСІЛЬЦІ ВИШНЕВА, ГОЛОВНА, ЗАЛІЗНИЧНА, І. Вишенського, І. Франка, МОЛОДІЖНА , НОВА, Нова бічна, РІЧНА І група
Судововишнянська Судова Вишня 1 ЛИСТОПАДА, 1 ЛИСТОПАДА БIЧНА, I. СIРКА, IВ.ФРАНКА, IВАСЮКА, БIЧНА Д.ГАЛИЦЬКОГО, БIЧНА ЗАВОДСЬКА, БЕРЕГОВА, В.СТЕФАНИКА, В.СТУСА, Вербицького, ВИШЕНСЬКОГО, Гагаріна, ГАЙДАМАЦЬКА, ГОНЧАРА, ГРАБОВСЬКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО, Д. ЯВОРНИЦЬКОГО, Д.ГАЛИЦЬКОГО, Держплемстанція, ДМИТРАСЕВИЧА, ДОВБУША, ЗАВОДСЬКА, ЗЕЛЕНА, ЗЕЛЕНА БІЧНА, Івасюка, КIЛЬЦЕВА, Княгині Ольги, КОНОВАЛЬЦЯ, КОШОВОГО, Кульчицького генерала, Л.УКРАЇНКИ, ЛIСОЗАВОДСЬКА, М.ШАШКЕВИЧА, НОВА, Новосільці, ПАРКОВА, ПЕКАРСЬКА, ПЛ. I.ФРАНКА, ПОЛЬОВА, ПР. БАННИЙ, ПР. ГIРСЬКИЙ, ПР. ПIОНЕРСЬКИЙ, ПР. ПОШТОВИЙ, ПУШКIНА, РIЧНА, С. БАНДЕРИ, САГАЙДАЧНОГО, САДОВА, САДОВА БІЧНА, СТАНЦIЙНА, СТЕФАНИКА, Стуса, Т.ШЕВЧЕНКА, ХОТКЕВИЧА, Чорновола, ШКIЛЬНА, Ю.КОЦЮБИНСЬКОГО, Я МУДРОГО, Яворівська, Яворницького І група
Східницька Головське Івана Франка, Лесі Українки, Тараса Шевченка І група
Східницька Зубриця Олекси Довбуша І група
Східницька Кринтята Довбуша, Івана Франка І група
Східницька Східниця Б,Хмельницького, Бухів, Галицького, гора Каменисниця, Зарічна, Франка, Хмельницького, Шевченка І група
Тростянецька ДЕМНЯ IВ ФРАНКА, Б ХМЕЛЬНИЦЬКОГО І група
Трускавецька Модричі Галіберди, Грушевського, КУРОРТНА, Модрицька, Польовий, Садова, Тустановецька І група
Турківська Закіпці Кут, Підкичера, Центральна І група
Турківська Ільник Горб, Підкичера, Центральна І група
Турківська Кіндратів Зарічна, Шевченка І група
Турківська Розлуч Івана Франка, Смерічка, Шевченка І група
Турківська Турка Богдана Хмельницького, Богуна, В.Стуса, Джерельна, Зарічна, Зелена, Лесі Українки, майдан Шевченка, Міцкевича, Молодiжна, Молодіжна, площа Ринок, Поляна, Потiк, Січ.Стрільців, Січових Стрiльцiв, Стуса, Травнева, Шевченка, Шептицького І група
Турківська Явора   І група
Турківська Ясениця Центральна, Шевченка І група
Турківська Ясенка-Стецьова   І група
Хирівська БЕРЕЗІВ БЕРЕЗIВ, ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, ШЕВЧЕНКА І група
Хирівська БУНЬКОВИЧІ БУНЬКОВИЦЬКА, БУНЬКОВИЧI, НОВА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Хирівська Глибока ГЛИБОКА, ЖОВТНЕВА, САДОВА І група
Хирівська ГОРОДОВИЧІ ЗЕЛЕНА, САМБIРСЬКА, САМБІРСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА І група
Хирівська ГУМАНЕЦЬ ВИШНЕВА, ВІДКРИТА, ГУМАНЕЦЬ, І.ФРАНКА, ЛІСНА, НОВА, СОНЯЧНА, ЯСНА І група
Хирівська ЗАСАДКИ ВИШНЕВА, ЗАСАДКИ, ЗЕЛЕНА І група
Хирівська ІВАНІВ ІВАНІВ І група
Хирівська Муроване ЗЕЛЕНА, МУРОВАНЕ, ТИХА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА, ЩЕВЧЕНКА І група
Хирівська ПАВЛІВКА Без назви І група
Хирівська ПОЛЯНА ВИШНЕВА, Л.УКРАЇНКИ, ПОЛЯНА ХИРIВСЬКА, Р.ШУХЕВИЧА, ХИРІВСЬКА І група
Хирівська Райнова Вихованки, ЗАПОТІЧНА, РАЙНОВА, ШАШКЕВИЧА, ШЕВЧЕНКА І група
Хирівська СКЕЛІВКА ВАЛОВА, ВИШНЕВА, ЗАВАЛЛЯ, ЗАГУМЕННА, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗЕЛЕНА, Невизначена, САДОВА, СОНЯЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Хирівська Сливниця СЛИВНИЦЯ, СОНЯЧНА І група
Хирівська СЛОХИНІ САМБІРСЬКА, СЛОХИНI І група
Хирівська Тарнавка ЗЕЛЕНА, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Хирівська Хирів Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В.IВАСЮКА, В.ВЕЛИКОГО, ГАЛАНА, ДОБРОМИЛЬСЬКА, ДОРОШЕНКА, ЗАЛIЗНИЧНА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, ЛИСЕНКА, МИРУ, ПІДПОЛКОВНИКА КОНИКА, САМБIРСЬКА, САЧЕКА, СТЕФАНИКА, ШЕВЧЕНКА, ШУХЕВИЧА І група
Хирівська ЧАПЛІ ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, СІЛЬСЬКА, СОНЯЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА І група
Хирівська ШУМИНА ЗЕЛЕНА, ЦЕТРАЛЬНА І група
Ходорівська БОРИНИЧІ Б.Хмельницького, ЗЕЛЕНА, КОНОВАЛЬЦЯ, Л.Українки, САГАЙДАЧНОГО, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА І група
Ходорівська БОРТНИКИ Б.ПАСТУХА, Д.СЛЮЗАРА, ЗЕЛЕНА, ЗЕЛЕНИЙ, КОЛІЙОВА, КОЛІЙОВИЙ, Л.УКРАЇНКИ, МИРУ, НОВА, Пушкіна, СТРІЛЕЦЬКА, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА І група
Ходорівська БОРУСІВ ШЕВЧЕНКА І група
Ходорівська БРИНЦІ-ЗАГІРНІ ГАЙОВА, ЗЕЛЕНА, ЛІСОВА І група
Ходорівська БРИНЦІ-ЦЕРКОВНІ Зарічна, Зелена, Коротка, Нова, Шкільна І група
Ходорівська БУКОВИНА ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, НОВА, Січових Стрільців, ХОДОРІВСЬКА, ШЕВЧЕНКА І група
Ходорівська ВИБРАНІВКА Галана, ЗАЛІЗНИЧНА, Зарічна, Шкільна І група
Ходорівська ВОВЧАТИЧІ Б.Хмельницького, Грушевського, Зелена, І.Франка, Л.Українки, Миру, Шевченка І група
Ходорівська ГОЛДОВИЧІ ГАЛИЦЬКОГО, ЗЕЛЕНА, Л. УКРАЇНКИ, С. БАНДЕРИ І група
Ходорівська ГОЛЕШІВ ВИШНЕВА, ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА І група
Ходорівська Дев’ятники Базарна, Бічна, Зелена, Лісова, Франка І група
Ходорівська ДЕМИДІВ ВИШНЕВА, ЛЕСІ УКРАЇНКИ, М.Сливки, НОВА, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА І група
Ходорівська ДОБРІВЛЯНИ Бандери, В.Стуса, Верхова, Грушевського, Зелена, І.Франка, Миру, ПОЛЬОВА, Тиха, Шевченка І група
Ходорівська ДРОХОВИЧІ Бандери, ГАЛИЦЬКА, Л.УКРАЇНКИ І група
Ходорівська ЗАГІРОЧКО Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БАНДЕРИ, ГРУШЕВСЬКОГО, ЗАГОРОДНЯ, ЗЕЛЕНА, КОРОТКА, Л.Українки, МИРУ, МОЛОДІЖНА, ПОЛЬОВА, СЕРЕДНЯ, СТУСА, ФРАНКА, ЦЕНТРАЛЬНА, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА, ШУХЕВИЧА І група
Ходорівська Калинівка Л.Українки І група
Ходорівська ЛАПШИН МИРУ І група
Ходорівська ЛІЩИНИ Миру І група
Ходорівська ЛУЧАНИ ГРУШЕВСЬКОГО, ІВ.ФРАНКА, ЛЬВІВСЬКА І група
Ходорівська МОЛОДИНЧЕ Зелена, Логієвського, Миру, Стуса, Танасієнка, Франка, Шевченка І група
Ходорівська МОЛОТІВ ЗЕЛЕНА, ЛУГОВА, НАДБЕРЕЖНА І група
Ходорівська НОВОСІЛЬЦІ 1 Травня, 16 Липня, Букачівська, Грушевського, Журавнівська, І.Франка, Л.Українки, С.Бандери, Січових Стрільців, Шевченка І група
Ходорівська ПІДЛІСКИ Зелена, Миру, Січових Стрільців, Ходорівська І група
Ходорівська ЧЕРЕМХІВ Грушевського, Зелена , Франка, Ходорівська, Шевченка І група
Ходорівська ЧИЖИЧІ ІВ.ФРАНКА, КОРОТКА, Польова І група
Ходорівська Юшківці ВИСОКА, ДРУЖБА, ЛІСОВА, МИРУ, ШЕВЧЕНКА, ЯР.СТЕЦЬКО І група
Ходорівська Ятвяги Героїв Небесної Сотні, Джерельна, Жовтнева, Зелена , Краківська І група
Червоноградська БЕНДЮГА   І група
Червоноградська Добрячин Миру, Нова, Перемоги, Поповича, С.Бандери, Сокальська, Т.Шевченка, Червоноградська І група
Червоноградська Червоноград Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО І група
Щирецька Дмитре Без назви І група
Яворівська Божа воля Церковна І група
Яворівська Брожки Л.Українки, Молодіжна, УПА І група
Яворівська Бунів А.ШЕПТИЦЬКОГО, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В. УПА, В.ВЕЛИКОГО, ВЕРБИЦЬКОГО, ВЕРХОВИНА, Г. ЧУПРИНКИ, Є.КОНОВАЛЬЦЯ, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, К.ОЛЬГИ, Л.УКРАІНКИ, ЛІСОВА, Майдан Шевченка, ПАРТИЗАНСЬКА, ПРИРОДНА, Р.ШУХЕВИЧА, С.БАНДЕРИ, СВІТАНКОВА, СОЛОТВИНСЬКА, Х.IВАHИКИ, ЦЕРКОВНА, ЧЕРВОНОІ КАЛИНИ, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА, Ю.ЛИПИ І група
Яворівська ВЕРБЛЯНИ ГІРКА, ГІРКИ, Гірна, ГОРАЕЦ-ЛОЙКИ, ГОРАЄЦЬ-БАКУШІ, ГОРАЄЦЬ-МУКИ, ДЕБРІ-НОВА, КАЛИТЯКИ, КАЛИТЯКИ-НИЖНЯ, ЛІСНА, Лісова, Не визначена, Нижня, НОВА -КАЛИТЯКИ, ПАЗИНЯКИ-ШКІЛЬНА, Свободівська, ЦЕНТРАЛЬНА, ЦЕНТРАЛЬНА -КАЛИТЯКИ І група
Яворівська ВІЖОМЛЯ   І група
Яворівська Воля Любинська Не визначена, Східна, Червоної Калини І група
Яворівська Гораєць Бакуші, Муки І група
Яворівська ГРУШІВ Героїв УПА, Джерельна, Молодіжна, Не визначена, Прикордонна, Х.ЛУЖКИ І група
Яворівська ДАЦЬКИ Гребля, Монастирська, Не визначена, Х.ПIСОЦКИ, Х.ХЛЯНИ, Х.ЦIПИВКИ, Х.ЯРУШI, Центральна, Ярошівська І група
Яворівська Дебрі Перуни, Центральна І група
Яворівська Дрогомишль Без назви, МОЛОДІЖНА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, С.СТРІЛЬЦІВ, СВЯТОПОКРОВСЬКА І група
Яворівська Завадів А.ШЕПТИЦЬКОГО , Вербицького, ГЛИБОКА, ЗАРІЧНА, Й.Сліпого, Квартал “Сад”, Л. УКРАІНКИ, ЛІСНА, М.ВЕРБИЦЬКОГО, МОЛОДІЖНА, Незалежності, ПОРУБСЬКА, Т. ШЕВЧЕНКА І група
Яворівська Іваники Бунівська, Лісова, Солотвинська І група
Яворівська Калинівка   І група
Яворівська Калитяки Нижня, Нова, Центральна І група
Яворівська КОЛОНИЦІ ЗЕЛЕНА, МОЛОДІЖНА, ПАСІЧНА І група
Яворівська Коти Зелена, Молодіжна, Не визначена, Нова, Перуни, Фітелі, ЦЕНТРАЛЬНА І група
Яворівська Краковець 22-СIЧНЯ, I.МАЗЕПИ, IВАНА ФРАНКА, А.ШЕПТИЦЬКОГО, В.IВАСЮКА, ВЕРБИЦЬКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО, ЛЕСI УКРАЇНКИ, ЛОЗИНСЬКОГО, ОСИПА МАКОВЕЯ, ПАСIЧНА, Січових Стрільців, СОНЯЧНА, Церковна, ШЕВЧЕНКА, Шептицького, ШУХЕВИЧА, ЮРIЯ ЛИПИ І група
Яворівська ЛИПОВЕЦЬ С.СТРІЛЬЦІВ, СТАРЕЦЬКА І група
Яворівська Лісок Монастирська І група
Яворівська ЛЮБИНІ Веслянка, ГЛУХІВ, ЗАСТАВ, ЛІСНА, ЛУГОВА, МОЛОДІЖНА, РОСЯНСЬКА, СЕРЕДИНА, СИХІВСЬКА, СХІДНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ЦЕРКОВНА, Ч. КАЛИНА І група
Яворівська Мельники ГАЙОВА І група
Яворівська Мор’янці І.ФРАНКА, Л.УКРАІНКИ, ЛУГОВА, МОЛОДІЖНА, РІЧКОВА, СОКОЛА, Т.ШЕВЧЕНКА, УПА І група
Яворівська НЕМИРІВ КУРОРТНА І група
Яворівська Пазиняки Шкільна І група
Яворівська Передвір’я ЗЕЛЕНА, Л.УКРАІНКИ, ЛІСНА, МАЙОРІВКА, МОЛОДІЖНА, НАД.СТАВОМ, ПЛ.РИНОК, РІЧКОВА, УПА, ЦЕРКОВНА, ШЕВЧЕНКА І група
Яворівська Пісоцький Центральна І група
Яворівська ПОРУБИ БІЧНА, І.ХРЕСТИТЕЛЯ, КОЗАЦЬКА, МОЛОДІЖНА, С.БАНДЕРИ І група
Яворівська РОСНІВКА БЕРЕЗНА, ВІЛЬХОВА І група
Яворівська РУДА-КРАКОВЕЦЬКА Л.УКРАІНКИ, Не визначена, РИБАЦЬКА, СОНЯЧНА, СПОРТИВНА, ЦЕРКОВНА, ШЕВЧЕНКА І група
Яворівська Сарни БЕРЕЗНЕВА, ГАЙОВА, ЗЕЛЕНА, ЛУГОВА, ПІДСОСНИ, РЕКСОНА, СОНЯЧНА, СТАВКОВА, ШЕВЧЕНКА І група
Яворівська Свидниця Б.ВОЛЯ,ЗЕЛЕНА , Б.ВОЛЯ,ЦЕРКОВНА, ВЕРБИЦЬКОГО, ЗАРІЧНА, ЛІСНА, МОЛОДІЖНА, Не визначена, ТАРАСІВЧАНСЬКА, ЦЕРКОВНА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА І група
Яворівська Хляни Монастирська, Ярошівська І група
Яворівська ЦІПІВКИ Гребля І група
Яворівська Чернилява Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БІЧНА, В.ВЕЛИКОГО, ВИШНЕВА, ДЖЕРЕЛЬНА, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, Л.УКРАЇНКИ, ЛИСЕНКА, МОЛОДІЖНА, Не визначена, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ПЕРЕМОГИ, Польова, С.СТРІЛЬЦІВ, Т.Василихи, Х.ЛIСОК, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА, ЮВІЛЕЙНА І група
Яворівська Шутова Л.УКРАЇНКИ, ЛЬВІВСЬКА, Не визначена, ШЕВЧЕНКА, ШУХЕВИЧА, Ю.ЛИПИ І група
Яворівська Щеплоти Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ГЕНЕРАЛЬНА, КУРОРТНА, ПІДГІРНА, ПРИОЗЕРНА, РАВСЬКА, С.БАНДЕРИ І група
Яворівська Яворів IВ.ХРЕСТИТЕЛЯ, МАКОВЕЯ І група

Група 2

Белзька Воронів Т.Шевченка ІІ група
Белзька Діброва Бічна, В.Стуса, В.Стуса (Пащуки), В.Чорновола (Кулиничі), Гагаріна (Нагунька), Зарічна, Зарічна (Куцьки), Лісна, Майдан, Мічуріна, Осіки, Ст.Бандери (Осіки), Травнева, Травнева (Пільце), Українська, Українська (Шевський Кут), Шевський кут, Я.Мудрого (Майдан) ІІ група
Белзька Домашів Зелена, І.Франка, Лесі Українки, М.Горького, О.Суворова, Січових Стрільців, Т.Шевченка ІІ група
Белзька Острівок Б.Хмельницького, В.Івасюка, Лесі Українки, М.Калініна, Польова, хутір Дубина ІІ група
Белзька Стаївка Зелена, І.Франка, Колгоспна, Лесі Українки, Т.Шевченка ІІ група
Белзька Тяглів Зелена, Колгоспна, Південна, Центральна ІІ група
Белзька Хлівчани Бічна, В.Дужого, Г.Осташевського, Гладюка, Гладюка (Хоронів), Зелена, І.Франка, Кривлюка, Л.Українки, М.Грушевського, М.Шашкевича, Миру, Мухи, Нова, Осташевського, Південна, Польова, Сайка, Січових Стрільців, Т.Шевченка, Тиха, хутір Відполя, хутір Зарічка, хутір Піщанка, хутір Хоронів, Центральна, Широка ІІ група
Бібрська ВЕЛИКІ ГЛІБОВИЧІ   ІІ група
Бібрська ГЛІБОВИЧІ Бучаче, ВЕРБА, ГОРА, Грабник, ЗАРІКА, ЗАРІЧНА, КАМІННЯ, Комарі, КРУГЛЯК, Мивсева, МІСТЕЧКО, НОВА, ХУТIР БУЧАЧ, ХУТIР ГРАБНИК, ХУТIР МИСЬОВА ІІ група
Бібрська Задубина Шевченка ІІ група
Бібрська КОПАНЬ Гнила, Кут, Парцеляція, СЕЛО ІІ група
Бібрська Мивсева Івана Франка ІІ група
Бібрська Підвисоке Центральна ІІ група
Бібрська Свірж ВИЛИ, ДРУГА, Задубина, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНА, КУТИК, НОВА, Острів, ПАРЦЕЛЯЦІЯ, ПЕРША, Підвисоке, ПІДЛІСНА, РІВ, СВЕРЖИК, ТРЕТЯ, Франка І., х.Копань, ХУТIР ГНИЛА, ХУТIР ЗАДУБИНА, ХУТIР КОПАНЬ, ХУТIР ПIДВИСОКА, ШУВАРІВКА ІІ група
Бібрська Стоки ДІБРОВА ІІ група
Боринська Шандровець Верхній Кінець ІІ група
Бориславська Борислав Бухів, Городище ІІ група
Бориславська Винники Берегова, Зарічна, Кармелюка ІІ група
Бориславська Мокряни Крива, Поповича, Шевченка ІІ група
Бориславська Підмонастирок Зарічна, Лісова, Садова ІІ група
Бродівська БОРАТИН Березина, Загорби, Залуг, Зелена, Лісова, Підзамче, Польова, Яцові ІІ група
Бродівська БУЧИНА Дубина, Зелена, Колгоспна, Польна, Центральна, Шинкарева ІІ група
Бродівська Гаї Бригада №1 ІІ група
Бродівська ГАЇ-ДІТКОВЕЦЬКІ Бічна, Крукова, Низька, Польова, Татаринського, Центральна ІІ група
Бродівська Гаї-Суходільські Головна, Горби, Зелена, Підгородня ІІ група
Бродівська Ковпин Ставок Лісова, Пісочна, Поперечна ІІ група
Бродівська КОНЮШКІВ Надрічна ІІ група
Бродівська ЛАГОДІВ Лісова ІІ група
Бродівська Липина Лісові, Семереньки ІІ група
Бродівська Пониква Засілля, Зелена, Кутова, Надрічна, Польова, Центральна, Шароволя ІІ група
Бродівська Пониковиця Далека, За заводом ІІ група
Бродівська САЛАШКА Боратинська, Залісся, Зелена, Ковалева, Михалуші, Центральна ІІ група
Бродівська СИДИНІВКА Залізнична, Зелена, Лісова, Лугова, Сонячна, Центральна ІІ група
Бродівська СМІЛЬНЕ Будівельна, Голотівка, Горіхова, Гузарці, Залізнична, Зелена, Лугова, Нова, Сонячна, Торгова, Центральна ІІ група
Бродівська СУХОВОЛЯ Весела, Далека, Долинка, Заводська, Зелена, Колгоспна, Лісова, Нова, Садова, Сонячна, Торгова, ЦЕНТРАЛЬНА, Центральний ІІ група
Бродівська Суходоли Боратинська, Заводська, Заставна, Кутова, Нова, Пониківська, Річна, Шкільна ІІ група
Бродівська СУХОТА Бічна, Головна, Окружна, Польова ІІ група
Буська Боложинів Ів. Франка, Лісова, Нова, Першотравнева, Польна, Польова, Центральна, Шевченка ІІ група
Буська Буськ Січових Стрільців ІІ група
Буська Вербляни Будівельників, Затишна, Лесі Украінки, Нова ІІ група
Буська Волиця І. Франка, Марощанка ІІ група
Буська Гумниська Івана Франка, Лісова, Підпотічна, Солтиса, Сонячна, Центральна, Шашкевича, Шевченка ІІ група
Буська Забрід   ІІ група
Буська Закомар’я Бічна Головна, Головна, Замкнута, Польова, Шевченка ІІ група
Буська Ланерівка Ланерівка, Польова ІІ група
Буська Лісове Ів. Франка, Лісова, Лісові ІІ група
Буська Ниви Затишна, Нова ІІ група
Буська Новосілки   ІІ група
Буська Ожидів Бічна Закомар”я, Бічна Львівська, Бічна Промислова, Бічна Шашкевича, Бічна Шевченка, Головна, Заводська, Закомар”я, Західна, Зелена, Колгоспна, Коротка, Крайня_, Львівська, Механізаторів, Миру, Нова, Промислова, Технічна, Шашкевича, Шевченка, Широка ІІ група
Буська Підставки Зелена, Першотравнева, Центральна, Шевченка ІІ група
Буська Побужани Волохи, Кужеля, Піджарки, Садова, Степана Купеля, Шевченка, Шкільна ІІ група
Буська Соколівка   ІІ група
Буська Соколя Забрід, Л.Українки, Лобаївщина, Франка, Шевченка ІІ група
Буська Чучмани Зарічна, Незалежності, Сонячна, Центральна ІІ група
Буська Яблунівка Бічна Шевченка, Бригадна, Ракетна, Сонячна, Шевченка ІІ група
Великолюбінська Великий Любінь 22-ГО СIЧНЯ, IВ. ФРАНКА, БАНДЕРИ, БУКОВИНСЬКА, В СТУСА, ВОЛИНСЬКА, ВЧИТЕЛЬСЬКА, ГАЛИЦЬКА, ГРУШЕВСЬКОГО, ДЖЕРЕЛЬНА, ДОВБУША, Є. Коновальця, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗЕЛЕНА, І.Мазепи, КАМ’ЯНКА, КАРМЕЛЮКА, КИIВСЬКА, КОРОТКА, ЛЕСI УКРАIНКИ, ЛУГОВА, ЛЬВIВСЬКА, МЕЛЬНИЧУКА, ОБОЛОНЬ, П.Орлика, ПОДIЛЬСЬКА, С.Петлюри, СIЧОВИХ СТРIЛЬЦIВ, САГАЙДАЧНОГО, СОНЯЧНА, Спортивна, ТИБЕНЩИНА, Ч.КАЛИНИ, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Великолюбінська Завидовичі ВЕРХНЯ, ЗАЛУЖНА, ЗАСТАВСЬКА, НОВА, НОВА-1, ПIВДЕННА, ПIДГIРНА, ПОЛЬОВА, СОНЯЧНА, ур Крижова, ЦЕНТРАЛЬНА, ШКIЛЬНА, ЯВIРНА ІІ група
Великолюбінська ЗАЛУЖАНИ ВЕРХНЯ, ГОРОДОЦЬКА, Зелена, НИЖНЯ, САДОВА ІІ група
Великолюбінська КОРОПУЖ   ІІ група
Великолюбінська МАЛЬОВАНКА ЗЕЛЕНА, І. Франка, ЛЬВІВСЬКА, ЛЮБІНСЬКА, не визначена, ЧЕРЛЯНСЬКА ІІ група
Великолюбінська ПОРІЧЧЯ Громадська, Залізнична, не визначена, САДОВА ІІ група
Великолюбінська ПОРІЧЧЯ ЗАДВІРНЕ ЗАЛІЗНИЧНА, ЗЕЛЕНА, МИРУ, МОСТОВА, НАДРIЧНА, ОКРУЖНА, САДОВА, ЩАСТЯ ІІ група
Великолюбінська ПОРІЧЧЯ-ГРУНТОВЕ ГАЙОВА, ЗЕЛЕНА, МИРУ, Мостова, не визначена, Садова, ЦВІТНА ІІ група
Великомостівська БОЯНЕЦЬ І.Франка ІІ група
Великомостівська Великі Мости А.Шептицького, Б.Лепкого, Б.Хмельницького, Базарна, Балка-Святослава, Бічна Купичвільська, В.Винниченка, І.Гонти, Кримська, Купичвільська, Лесі Українки, Леся Курбаса, Львівська, М.Грушевського, Незалежності, П.Сагайдачного, Паркова, Перевулок Стадіонний, Площа Незалежності, С.Бандери, Січових Стрільців, Т.Шевченка, Фабрична, Червоної Калини ІІ група
Глинянська Глиняни Андрея Шептицького, Б.Хмельницького, Балтаровича, В.Стуса, Галицька, Гетьмана Ів.Мазепи, Замістя, Зафоса, Зафоса ІІ, Зелена, І.Підкови, І.Франка, Київська, Котляревського, Коцюбинського, Лисенка, Лісна, Львівська, Мельники, Мирна, Міцкевича, Некрасова, П.Полуботка, Перемишлянська, Розворянська, Сагайдачного, Св. Миколая, Св.Анни, Св.Миколая, Січових Стрільців, Сонячна, Степова, Степовий, Стефаника, Стуса, Супруновського, Тарасова, Торгова, Філатова, Шашкевича, Шевченка, Шевченка-бічна, Шептицького ІІ група
Глинянська Женів Л.Українки, Некрасова ІІ група
Глинянська Кривичі Зелена, І.Франка, Л.Українки, Шевченка ІІ група
Глинянська Мазів Перемишлянська, Польова ІІ група
Глинянська Словіта Бічна, Вербова, Вишнева, Закутина, Зелена, І.Богослова, І.Франка, Кирнична, Лісна, Львівська, Майданська, Медична, Молодіжна, Незалежності, Нова, Підмурне, Пісочна, Присадибна, Присадна, Садова, хут.Малинна, Шевченка ІІ група
Глинянська Якторів Будинкова, Млинівська, Монастирська, Нова, Панська, Перемишлянська, Унівська ІІ група
Гніздичівська Нове Село Зарічна, Шевченка ІІ група
Гніздичівська ОБЛАЗНИЦЯ   ІІ група
Городоцька Артищів БІЧНА-ПОЛЬОВА, ЗЕЛЕНА, ПОЛЬОВА ІІ група
Городоцька БАРТАТІВ Б.ВИГІНСЬКА, Бічна Заставна, БІЧНА-ВИГІННА, Верхня, ВИГІНСЬКА, ДОВГА, ЗАСТАВНА, Заставська, ЗАХІДНА, ЗЕЛЕНА, Зоряна, Козацька, КОРОТКА, ЛІСНА, ЛЬВІВСЬКА, М.Шевчука, НИЖНЯ- ЗАСТАВНА, Нова, ОЗЕРНА, ОСК “ПОЛЯНА”, ПІВНІЧНА, ПІДДУБНА, Польова, САДОВА, СТ Вагонник, СХІДНА, ТОПОЛЬНА, ШКІЛЬНА, Ягідна ІІ група
Городоцька ВОЛЯ-БАРТАТІВСЬКА Козацька, ЛІСНА, Львівська ІІ група
Городоцька ГАЛИЧАНИ   ІІ група
Городоцька Городок АНДРУСІВА, АНТОНИЧА, В. ВЕЛИКОГО, ЗАСТАВСЬКА, Івасюка, КАЛНИШЕВСЬКОГО, Кн.ОЛЬГИ, КОБРИНСЬКОЇ, Левицького, ЛЬВIВСЬКА, Львівська, МАКОВЕЯ, НОВА , О. БАСАРАБ, О. Кобилянської, СІЧИНСЬКОГО, СОНЯЧНА, ЧЕРЕМШИНИ, Ю.Березинського, Я. МУДРОГО, Я.Мудрого ІІ група
Городоцька Дроздовичі В СТУСА, ЗЕЛЕНА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОРОТКА, КРУГЛА, НОВА, ПРЯМА, РИБНА, Сонячна, Шевченка ІІ група
Городоцька Керниця АВІАТОР-2 сад.тов., 1-ГО ТРАВНЯ, БIЧНА, БІЧНА-ШКІЛЬНА, І.ФРАНКА, Л.Українки, Миру, НОВА, ШАНОВЕ, Шевченка, ШКІЛЬНА ІІ група
Городоцька ЛІСНОВИЧІ   ІІ група
Городоцька МАВКОВИЧІ ЛУГОВА, не визначена ІІ група
Городоцька Мшана ГРИГОРЕНКА, ДОВБУША, НОВА, ХМЕЛЬОВСЬКОГО, ШЕВЧЕНКА, ШЕВЧЕНКА БІЧНА ІІ група
Городоцька Угри ПIДДУБЛЯНСЬКА ІІ група
Городоцька Черляни 8-ГО БЕРЕЗНЯ, 9-ГО ТРАВНЯ, АРМII, ЛЮБIНСЬКА, МОСТОВА, Польва ІІ група
Городоцька Черлянське Передмістя   ІІ група
Добромильська БОЛОЗІВ ГАГАРІНА, Л.Українки, ЛЕСI УКРАЇНКИ, ОФІЦЕРСЬКА, ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІ група
Добромильська БОНЕВИЧІ Л.УКРАЇНКИ, ПОЛЬОВА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська ВЕЛИКЕ ДОВБУША, ІВАНА ФРАНКА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська ДЕШИЧІ ЗЕЛЕНА, МИРУ, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська Добромиль IВАНА ФРАНКА, IВАСЮКА, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В.ГЛУХОГО, ГАГАРIНА, ГАЛИЦЬКА, ГОГОЛЯ, ЗАМКОВА, ЗАРIЧНА, КОБИЛЯНСЬКОЇ, ЛИСТОПАДОВА, МIЦКЕВИЧА, МАЗЕПИ, МИРУ, П.САГАЙДАЧНОГО, ПЛ.РИНОК, РIЧНА, С.СТРIЛЬЦIВ, САГАЙДАЧНОГО, САДОВА, САЛIНАРНА, СОНЯЧНА, СПОРТИВНА, ХИРIВСЬКА, ШЕПТИЦЬКОГО ІІ група
Добромильська ЗОРОТОВИЧІ ВОЛЯ КУТИНСЬКА, ВОЛЯ МИРНА, МИРУ, СОНЯЧНА, ТРАВНЕВА, ЦЕНТРАЛЬНА, ЯГІДНА ІІ група
Добромильська КНЯЖПІЛЬ ГАЛИЦЬКА, ЗАРІЧНЯ, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська КРОПИВНИК ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська Мігово ДОВБУША, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, Невизначена, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська Міженець ГАЗОВИКІВ, ДРУЖБИ, ЗАРІЧНА, Каштанова, КРИЛОВА, ЛІСНА, МИРУ, МОЛОДІЖНА, ОКРУЖНА, САДОВА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Добромильська НИЖНЯ ВОВЧА НОВА, РАДИЧАНКА, ТОПОЛЬНА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська ПОЛЯНА ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська П’ятниця ЗЕЛЕНА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська Рожеве ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська Тернава ЗАМКОВА, РІЧНА, САДОВА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська Товарна ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добромильська Чижки ЗЕЛЕНА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Добротвірська Добротвір хутір Бірки ІІ група
Добротвірська Долини Підлісна, Піщана, Польова, Радехівська, Центральна ІІ група
Добротвірська Козаки Лесі Українки ІІ група
Добротвірська Кошаковські В.Стуса, І.Франка, Ю.Гагаріна ІІ група
Добротвірська Мазярня-Каранська   ІІ група
Добротвірська Матяші І.Франка, Центральна ІІ група
Добротвірська Перекалки Б.Хмельницького, В.Винниченка, В.Стуса, Данила Галицького, Енергетиків, Зелена, І.Франка, Лесі Українки, М.Грушевського, М.Хвильового, Миру, Незалежності, О.Довженка, Побережна, Проектна, Р.Шухевича, С.Бандери, Січових Стрільців ІІ група
Добротвірська Рогалі Бічна, Будівельна, Лісова, Незалежності, Проектна ІІ група
Добротвірська Рокети С.Бандери, Т.Шевченка, Центральна ІІ група
Добротвірська Сілець Бічна, Жовтнева, Зелена, Надбужна, Підлісна, Польова, Центральна, Шкільна ІІ група
Добротвірська Старий Добротвір Бірок, Бічна Космонавтів, В.Стуса, Воротня, Галицька, Грушева, Долинська, Забужжя, Зелена, І.Франка, Княгині Ольги, Коротка, Космонавтів, Кут, Лесі Українки, Місто, Мостова, Надбужна, Незалежності, Нова, Польова, Проектна, Романа Шухевича, Садова, Т.Шевченка, Шкільна ІІ група
Добротвірська Стриганка Зелена, Лісова, Медична, Новиченка, П.Дорошенка, Т.Шевченка ІІ група
Добротвірська Тичок Лісова ІІ група
Добротвірська Тишиця Данила Галицького, І.Франка, М.Грушевського, Незалежності, Січових Стрільців ІІ група
Дрогобицька Бистриця Верховина, ЗЕЛЕНА, Калинівська, Ювілейна ІІ група
Дрогобицька БОЛЕХІВЦІ 1 ТРАВНЯ, БАНДЕРИ С., ВЕРХОВИНА, ВИШНЕВА, ГАЄВА, ДІБРОВА, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗЕЛЕНА, ЛІВОГО В., МИРУ, МОЛОДІЖНА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, П. ОРЛИКА, ПОЛЬОВА, ПОМЯРКИ, СНIЖНА, СОНЯЧНА, СПОРТИВНА, СТЕБНИЦЬКА, СХIДНИЙ, ФРАНКА І., ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б., ШЕВЧЕНКА Т., ШКІЛЬНА ІІ група
Дрогобицька Дрогобич В.ВЕЛИКОГО, ВИННИЧЕНКА В., ГРУШЕВСЬКОГО М., КНЯГИНІ ОЛЬГИ, КОБЗАРСЬКИЙ, КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ С., ЛЮЛЬКИ А., ПАВЛИКА М., ПЛАСТУНІВ, ПРОМИСЛОВИЙ, С.БАНДЕРИ, СТРИЙСЬКА ІІ група
Дрогобицька Котоване Зелена, Українки ІІ група
Дрогобицька Михайлевичі БОЛОННА, ДРОГОБИЦЬКА, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНИЙ, МИРУ, МОЛОДІЖНА, Не визначена, НОВА, ОБШИРHА, ПАСІЧНА, ПЕРЕМОГИ, УКРАЇНКИ Л., ФРАНКА І., ШЕВЧЕНКА Т. ІІ група
Дрогобицька Нове Село ВОЛ.ВЕЛИКОГО, ГАЛИЦЬКА, ГРУШЕВСЬКОГО М., ДЖЕРЕЛЬНА, ДРОГОБИЦЬКА, ЖОВТНЕВА, КАРПАТСЬКА, КВАРТАЛ, МАЗЕПИ І., Не визначена, САГАЙДАЧНОГО П., УКРАЇНКИ Л., ФРАНКА І., ШЕВЧЕНКА Т. ІІ група
Дрогобицька Почаєвичі ВЕРХОВИНА, ДЖЕРЕЛЬНА, ДРОГОБИЦЬКА, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНА, КАРПАТСЬКА, КВАРТАЛ1, КІШКА Я., МИХАЙЛIВСЬКА, МОЛОДІЖНА, НОВА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СПОРТИВНА, ЧОРНОВОЛА В., ШКІЛЬНА ІІ група
Дрогобицька Раневичі ВЕРХОВИНА, ДОРОШЕНКА П., ДРОГОБИЦЬКА, ЗАГУМЕННА, ЗАДІЛЬНИЦЯ, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНИЙ, КВАРТАЛ “ЗАДІЛЬНИЦЯ”, ЛІСОВИЙ, МАЗЕПИ І., МИРУ, МОЛОДІЖНА, РАНЕВИЦЬКИЙ, САГАЙДАЧНОГО П., СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СПОРТИВНА, СТРИЙСЬКА, ТИХИЙ, ТРУСКАВЕЦЬКИЙ, УКРАЇНКИ Л., ФРАНКА І., ЧОРНОВОЛА В., ШЕВЧЕНКА Т. ІІ група
Дрогобицька Селець Грушевського, Перемоги ІІ група
Дрогобицька Ступниця Дрогобицька, Ковпака, Л. Украінки, Перемоги, Українки ІІ група
Жовтанецька Велике Колодно Б.Хмельницького, Бічна Є.Козака, Германка, Є.Козака (Германка), Миру, Помаранчева, Промислова, Степана Бандери, Т.Шевченка, Травнева ІІ група
Жовтанецька Горпин І.Франка ІІ група
Жовтанецька Жовтанці 30-річчя Перемоги, Бічна Космонавтів, Бічна Куликівська, В.Стуса, Великий Кут, Вишнева, Загаївська, Зелена, І.Сірка, І.Франка, Космонавтів, Куликівська, Львівська, Малий Кут, Механізаторів, Пекарська, Польова, Річна, Спортивна, Т.Шевченка, Шкільна ІІ група
Жовтанецька Колоденці Б.Хмельницького, Зелена, Т.Шевченка, Шкільна ІІ група
Жовтанецька Новий Став Залізнична, Л.Українки, П.Грабовського ІІ група
Жовтанецька Печихвости Жовтнева, Зелена, І.Франка, Незалежності ІІ група
Жовтанецька Честині Космонавтів, М.Грушевського, Рощина ІІ група
Жовтанецька Якимів Вербова, Висока, Городня, Садова, Трудова, Центральна ІІ група
Журавненська БУЯНІВ 1 ТРАВНЯ, Л.Українки, х.Заподрино ІІ група
Журавненська ВОЛОДИМИРЦІ Б.Хмельницького, БЕРБЕЦИ, В.Стуса, ДУБРАВСЬКА, Журавенська, ЖУРАВНІВСЬКА, ЗЕЛЕНА, ЗЕЛЕНИЙ, КАЩІЯ, ЛУКЯНОВА, Мазепи, Подорожненська, Подорожнянська, ПОЛЬОВА, СТРИЙСЬКА, Франка, ЧАЙКОВСЬКОГО, Чорнова, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА, Шухевича ІІ група
Журавненська ДЕМІВКА ЛУГОВА, ПІДГІРНА, ПІДЛІСНА ІІ група
Журавненська ЖУРАВНО ГАГАРIНА, ГАЛИЦЬКА, Я.МУДРОГО ІІ група
Журавненська Зарічне Весела, Вишнева, Зелена, Коротка, Надбережна, Нова, Першотравнева, Тернова, Широка, Шкільна, Яблунева ІІ група
Журавненська КОРЧІВКА ГОРІШНЯ, ДОВГА, МИРУ, ПІДБЕРЕЖНА ІІ група
Журавненська КОТОРИНИ Зелена, Шевченка, Шкільна ІІ група
Журавненська Крехів ЗЕЛЕНА, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІ група
Журавненська ЛИСКІВ Бічна, Довга, Зелена, Й.Ключика, Нова, Підгірна, Підлісна, Тернова ІІ група
Журавненська ЛЮТИНКА Зелена, Придорожна, Шкільна ІІ група
Журавненська МАРИНКА Л.УКРАЇНКИ ІІ група
Журавненська МЕЛЬНИЧ Б.Хмельницького, Зелена, Надбережна, Смердова, Шевченка ІІ група
Журавненська Монастирець БУЯНІВСЬКА, ГАГАРІНА, ГРУШЕВСЬКОГО, Ів.ФРАНКА, Л. УКРАЇНКИ, МОЛОДІЖНА, ПОЛЬОВА, Центральна, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІ група
Журавненська Подорожнє Гагаріна, Головатого, Жовтнева, Зелена, Лотута, Надбережна, Олеськового, Степанії Козак, Стрийська ІІ група
Журавненська ПРОТЕСИ Л.Українки, Лісова, Лотоцького, Садова ІІ група
Журавненська СИДОРІВКА ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Журавненська Старе село Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, Жовтнева, Коновальця, Наддністряна, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, Франка, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Журавненська Сулятичі Гагаріна, Зелена, Мічуріна, Надбережна, Франка, Шевченка ІІ група
Заболотцівська Великі Переліски Кутова ІІ група
Заболотцівська ВЕЛИН Бічна, Коротка, Центральна ІІ група
Заболотцівська ВОВКОВАТИЦЯ Бічна, Велинська, Зелена, Річна, Центральна ІІ група
Заболотцівська ЗАБОЛОТЦІ Бічна, Бічна Шевченка, Зелена, Івана Франка, Купчинського, Містки, САГАЙДАЧНОГО, Центральна ІІ група
Заболотцівська ЛУГОВЕ Бічна, Бузова, Колгоспна, Лугова, Нова, Окружна, Сонячна, Центральна ІІ група
Заболотцівська Малі Переліски Центральна ІІ група
Заболотцівська Підгірці 1 грудня, Біічна, Богуна, Гагаріна, Галана, Горького, Грушевського, Джерельна, Заводська, Замкнена, Замкова, Зелена, Лесі Українки, Лісна, Лісова, Миру, Монастир, Пасічна, Південна, Підгірна, Підлісна, Польова, Потічна, Садова, Сонячна, Стефаника, Східна, Тарнавського, ФРАНКА, Хмельницького, Чехова, ШЕВЧЕНКА, Щорса ІІ група
Заболотцівська ЯСЕНІВ Бічна Центральна, Бродівська, Відюки, Джерельна, Зелена, Колгоспна, Лісна, Незалежності, Нова, Польова, Річна, Сонячна, Центральна, Шкільна ІІ група
Зборівська Корчунок Головна, Зелена, Лісова ІІ група
Зборівська Нище Головна ІІ група
Зимноводівська Зимна Вода ДОРОШЕНКА, ЗИМНОВІДСЬКА, Зимноводівська, К. СВЯТОСЛАВА, КН СВЯТОСЛАВА, Опільського, ПРОЕКТОВАНА , ТИЧИНИ ІІ група
Зимноводівська Суховоля IВ. ФРАНКА, Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БIЧНА ШКIЛЬНА, БАНДЕРИ, В.ВЕЛИКОГО, ВIДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ, ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ, ГАЙДАМАЦЬКА, ГОНТИ, Д.ГАЛИЦЬКОГО, ДОВБУША, ЗАЛІЗНЯКА, ЗАЛУГ, ЗЕЛЕНА, Зимновідська, І.Франка, КОБИЛЯНСЬКОI, ЛЬВІВСЬКА, МИСЛИВСЬКА, НОВА, ОГОРОДНЯ, ОКРУЖНА, ПIДЛIСНА, ПРОВУЛОК ОГОРОДНIЙ, СІРКА, СОБОРНА, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, ШКIЛЬНА, ШКІЛЬНА, ЯВIРНА, ЯРЕМЧУКА ІІ група
Золочівська Бір Головна, Лісова ІІ група
Золочівська Велика Вільшаниця Долішня, Заріччя, Зелена, Липнева, Незалежності, Піскова, Польова, Ронево, Церковна ІІ група
Золочівська Верхобуж Зелена, Комарівка, Незалежності, Опаківська, Садова, хут.Басівка, Шкільна ІІ група
Золочівська Вороняки Боднарська, Будівельна, Вишнева, Гайова, Галицька, Героїв УПА, Гнучка, Гориста, Зелена, Золочівська, Лісова, Медова, Польна, Привокзальна, Прикарпатська, Сонячна, Соснова, Тиха, Урочище “Біля Хреста”, Широка, Шкільна ІІ група
Золочівська Грабово Бродівська, Головна ІІ група
Золочівська Гутище Головна, Гора ІІ група
Золочівська Дерев’янки _, Джерельна ІІ група
Золочівська Залісся Деброва, Дольна, І.Франка, Л.Українки ІІ група
Золочівська Зарваниця Бойка, Котляревського, Лісова, Сонячна, Шевченка ІІ група
Золочівська Золочів Б.Хмельницького, Базарна, Бенівська, Богуна, Бродівська, В.Барвінського, В.Івасюка, В.Симоненка, Валова, Варивна, Варівна, Вишнева, Вітрова, Галицька, генерала Тарнавського, Героїв УПА, Героя України Р.Шухевича, Героя України С.Бандери, Гната Стефаніва, Гонти, Дачна, Довбуша, Електрична, Залізняка, Замкова, Зарічна, Заріччя, Зелена, Зелений Луг, І.Сірка, Івана Труша, Кобилянської, Козацька, Котляревського, Крилова, Л.Українки, Лазенна, Лазенна-бічна, Лідіце, Львівська, М.Кривоноса, Мазепи, Марії Феньвеші, Миру, Набережна, Неціла, Новий світ, Олени Пчілки, Осипа Безпалька, П.Дорошенка, П.Мирного, Пелеха, Покрови, Польна, Польна-бічна, Пригородок, Пушкіна, Репіна, Ринок, Романа Дурбака, С.Ковалевської, Симоненка, Січових Стрільців, Соломії Крушельницької, Спадиста, Ст.Бандери, Стуса, Тернопільська, Труша, Черемшини, Ш.Руставелі, Шашкевича, Шевченка, Шевченка-дольна, Шмигельського, Щитова, Ярослава Мудрого ІІ група
Золочівська Кам’янисте 8 Березня, 9 Травня ІІ група
Золочівська Кийків Головна ІІ група
Золочівська Кобилеччина Головна, Горіхова, Крута, Лісна, Медова, Підлісна, Черемшини ІІ група
Золочівська Колтів Бічна, Головна, Довга, Зелена, Колгоспна, Коротка, Кругівська, Лісова, Незалежності, Обертасівська, Садова, Широка ІІ група
Золочівська Кругів Головна, Заріччя, Колгоспна, Лугова, Ніщанська, Садова, Шкільна ІІ група
Золочівська Лука Лісова, Сонячна, Шашкевича, Шевченка ІІ група
Золочівська Митулин Водна, Довга, Загородня, Крута, Лісова, Молодіжна, Підвинна, Підгірна, Підсадна, Центральна, Шкільна ІІ група
Золочівська Новоселище Зелена, Нова, Шашкевича, Шевченка ІІ група
Золочівська Опаки Верхобужська, Колтівська, Садова, Шевченка ІІ група
Золочівська Осовиця Головна ІІ група
Золочівська Папірня Головна ІІ група
Золочівська Підгородне Б.Хмельницького, Заканича, І.Франка, Польна, Сонячна, Тернопільська, Тиха, Шашкевича, Шевченка, Ярослава Мудрого ІІ група
Золочівська Підлипці Гай, Долина, Долішня, Зелена, Крива, Кут, Лісова, Нова, Панаси, Парцеляни, Пасовисько, Чулажина, Шкільна ІІ група
Золочівська Плугів Горішня, Деброва, Долина, Засело, Зелена, Крива, Лісова, Лози (с.Лука), Львівська, Підлипецька, Плугівець, Плугівецька, Тернопільська ІІ група
Золочівська Побіч Гірська, Головна, Огірчана, Південна ІІ група
Золочівська Руда Залізнична ІІ група
Золочівська Руда-Колтівська Нова, Піщана, Прибужна ІІ група
Золочівська Сасів 1 Травня, 17 Вересня, Бічна, Болотна, Борівська, Бригада, Бродівська, Валова, Головна, За фермою, Замкнута, Замкнута-бічна, Західна, Зелена, І.Франка, Колтівська, Коротка, Лісова, Медова, Миру, Молодіжна, Нова, О.Кундіуса, Спортивна, Старицька, Старицька бічна, Шкільна ІІ група
Золочівська Струтин _, Глушка, Заканича, Зарицького Олексія Бл.свщмч., Зелена, І.Франка, Л.Українки, Миру, Польна, Солтівського, Сонячна, Тернопільська, Цитинського, Шевченка, Шевченка-бічна, Шептицького Андрея Митрополита ІІ група
Золочівська Ушня Акушерська, Головна, Закирниця, Замлини, Підхомець, Піски, Сасівська, Тиха ІІ група
Золочівська Хмелева Бічна, Головна, Зелена, Осмій, Пісочна ІІ група
Золочівська Хомець Головна ІІ група
Золочівська Червоне Б.Хмельницького ІІ група
Кам’янка-Бузька Батятичі Городоцька, Зелена, І.Франка, Кринична, Липниківська, Льонарська, Нова, Підгірна, Побережна, Сольного ІІ група
Кам’янка-Бузька Верени Білий ліс, Боянець, Верени, Вишнева, Грушка, Зелена, Лісна, Соснова, Туринка ІІ група
Кам’янка-Бузька Високофедорівка Гайова, Підшосейна, Шосейна ІІ група
Кам’янка-Бузька Воля-Жовтанецька Борова, Пасічна ІІ група
Кам’янка-Бузька Гайок Гайківська ІІ група
Кам’янка-Бузька Грушка Зелена, Молочна ІІ група
Кам’янка-Бузька Дальнич А.Шептицького, Данила Галицького, Лісна, Першотравнева ІІ група
Кам’янка-Бузька Желдець Вишнева, Клубна, Сонячна, Центральна, Яблунева ІІ група
Кам’янка-Бузька Забужжя ВЧ-1523 ІІ група
Кам’янка-Бузька Зубів Міст Грабова, Колгоспна, Садова, Сонячна, Широка ІІ група
Кам’янка-Бузька Кам’янка-Бузька М.Заньковецької, Польова ІІ група
Кам’янка-Бузька Красічин Шосейна ІІ група
Кам’янка-Бузька Липники   ІІ група
Кам’янка-Бузька Мазярка Грушева, Мостова, Озерна, Пасічна, Польова, Садова, Соснова, Шкільна ІІ група
Кам’янка-Бузька Обидів Залізнична, Підлісна, Пісочна, Сонячна, Центральна ІІ група
Кам’янка-Бузька Прибужани   ІІ група
Кам’янка-Бузька Рожанка Бічна, Вишнева, Губина Гора, Зелена, Центральна ІІ група
Кам’янка-Бузька Руда Добротвірська, Жовтнева, Зелена, Колгоспна, Лісна, Миру, Річна, Сонячна ІІ група
Кам’янка-Бузька Руда-Сілецька Заводська, Лісова, Надбужна, Пісочна, Радехівська, Садова, Язеницька ІІ група
Кам’янка-Бузька Сапіжанка Володимира Великого, Є.Козака, Механізаторів, Станційна, Ю.Гагаріна ІІ група
Кам’янка-Бузька Сокіл Боянець, Зелена, Кам”яна, Лісна, Підгірна, Піщана, Польова, Проектована, Центральна, Яблунева ІІ група
Кам’янка-Бузька Товмач М.Шашкевича, Незалежності, П.Сагайдачного, Підгірна ІІ група
Кам’янка-Бузька Ягідня Газова, Кібельна, Польова, Сонячна ІІ група
Красненська Богданівка І. Франка, Нова, Шевченка ІІ група
Красненська Задвір’я Бічна Мартинова, Вербова, Героїв Майдану, Героїв УПА, Головна, Горб, За полем, Запольна, Зелена, І.Коваля, Калинова, Комунальна, Кутова, Л. Українки, Липова, Лугова, Мартинова, Незалежності, Нова, Польова, Садова, Сонячна, Шевченка, Шкільна ІІ група
Красненська Красне 16 Липня, 17 вересня, 22 Січня, Бічна Залізнична, Бічна І.Франка, Возєднання, Довженка, Залізнична, Івана Франка, Іванка Франка, Івасюка, Княгині Ольги, Кобилянськоі, Куліша, Леся Курбаса, Маковея, Маковея бічна, Миколайчука , Миру, О.Кобилянської, Петрушевича, Пилипа Орлика, Польова, Привокзальна, Проектна, Сонячна, Тудора, Федьковича, Хвильового, Шашкевича ІІ група
Красненська Куткір   ІІ група
Красненська Полоничі 50-річчя Воз”єднання, Березина, Героїв УПА, Зелена, Колгоспна, Незалежності, Нова, Польова, Шевченка ІІ група
Красненська Сторонибаби Промислова, Сонячна ІІ група
Красненська Утішків Біля магазину, Бічна Зелена, Бічна Шевченка, Брикун, Головна, Залізнична, Зарічна , Зелена, Лісна, Миру, Переставки, Піщана, Пожарна, Шевченка ІІ група
Куликівська Костеїв   ІІ група
Лопатинська Бебехи Лугова ІІ група
Лопатинська Грицеволя Бічна, Гайдамацька, Гайдамащук, Кутова, Л.Українки, Січ. Стрільців, Стирова, Шевченка, Шкільна ІІ група
Лопатинська Лопатин Б. Хмельницького, Берегова, Бродська, Відродження, Глибока, Зелена, І. Франка, Котляревського, Кравцівих, Нова, Перемоги, Підлісна, Р. Мандрики, Садова, Січ. Стрільців, Сонячна, Степна, Східна, Тарнавського, Шевченка ІІ група
Лопатинська Підмонастирок Лісова ІІ група
Львівська Винники БЕРЕГОВА, БОГУНА, ВИНОГРАДНА, ВИШНЕВА, ГАГАРІНА, ГАЛИЦЬКА, ГРУШЕВСЬКОГО, ДЕКАБРИСТІВ, ДМИТЕРКА, ДОВГАНИКА, ДОРОШЕНКА, ДРУЖБА НАРОДІВ, ЗАГОРОДДЯ, ЗАЛІЗНЯКА, ЗАМКОВА, ЗВЕНИГОРОДСЬКА, ЗЛАГОДИ, І ЛИПИ, ІВАСЮКА, КАЛНИШЕВСЬКОГО, КАРМЕЛЮКА, КАТЕРМАКА, КИРНИЦЬКОГО, КОПЕРНІКА, КОРЧЕВСЬКОГО, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, КРИВА, КРИВОНОСА, Л УКРАЇНКИ, ЛЕПКОГО, Лермонтова, Липи, Лисиницька, ЛОМОНОСОВА, ЛУГОВА, ЛЬВІВСЬКА, МИРНА, МОЛОДІЖНА, НА КУТІ, НАЛИВАЙКА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ПІДДІБРОВА, ПІДДУБНОГО, ПІДЛІСЕЦЬКОГО, ПРОСВІТИ, РАНКОВА, РИНОК, РОЗЛИВКА, РУДАНСЬКОГО, РУСЬКА, С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, САГАЙДАЧНОГО, САДОВА, СІЧОВА, СМЕРЕКОВА, СОБОРНОСТІ, СОКОЛА БАТЬКА, СТРІЛЕЦЬКА, СТУСА, Сухомлинського, Теліги О., Теліги Олени, ФРАНКА І, Хомінського Степана, ХОРУЖИНСЬКОЇ, ШЕВЧЕНКА, ЯВОРНИЦЬКОГО ІІ група
Львівська Львів Алчевської Х., Ангарна, Багряного I., Баронча С., Баштанна, Белзька, Берестяна, Бодянського O., Бортнянського Д., Братня, Бузкова, Варшавська, Вашингтона Дж., Великого В., Вернигори, Вечірня, Виговського І., Вигода, Випасова, Вишнева, Вовчка М., Воля, Врізана, Гайворонського М., Гайдамацька, Гайова, Галечко С., Гамалії M., Гіпсова, Гнатевича Б., Гніздовського Я., Головатого А., Головацького Я., Голубовича С., Гординських, Горіхова, Городницька, Городоцька, Городоцька-Виговського, Городоцька-Кропивницького, Городоцька-Фабрична, Господарська, Грінченка Б., Грядкова, Гуні Д., Гушалевича І., Дашкевича Р., Двірцева, Декарта Р., Дивізійна, ДК “Сигна-Люкс”, Дніпрової Чайки, Довженка О., Доробок, Єрошенка, Житомирська, Залізнична, Замарстинівська, Заміська, Затишна, Збоїща, Збойська, Зелена, Земельна, Зигзаг, Зимова, Зимова горішня, Золота, Зубрівська, Ільмова, Канівська, Караджича, Квітки-Основ’яненка, Квітова, Китайська, Княгині Ольги, Князя Святослава, Ковальська, Ковельська, Колісна, Колоскова, Комарова, Кондратюка, Кондукторська, Коновальця Є., Коновальця-Житомирська, Кооперативна, Копача, Корецька, Коротка, Космічна, Кошиця, Кравченко У., Кропивницького, Кузневича, Кукурудзяна, Куликівська, Кульпарківська, Кульпарківська-лікарня, Кульчицької, Купальська, Кущова, Латвійська, Левандівська, Левандівська-Сяйво, Лемківська, Липи Ю., Липинського, Лисеницька, Личаківська, Лінкольна А., Луганська, Луцького, Льняна, Любінська, Любінська-Виговського, Любінська-Петлюри, Магазинова, Мазепи I. гетьмана, Майорівка, Маковея O., Малехівська, Манастирського А., Масарика T., Медведецького Ю. професора, Медової Печери, Мельника А., Механічна, Миколайчука І., Милятинська, Миргородська, Мисливська, Мідна, Міхновських братів, Мови В., Молодіжна, Молочна, Морозенка Н., Морозна, Мудрого Я., Мурована, Навроцького В., Нагірна, Назарука O., Народна, Насінна, Наукова, Наукова – Пулюя, Наукова-Симоненка, Невизначена, Низинна, Ніжинська, Новознесенська, Новоповітряна, Одеська, Окружна, Окуневського Т., Орельська, Очаківська, Падури Т., Панча П., Паращука М., Пасічна, Пасічна ДК Мрія Пасічна, Пасічна-Лисинецька, Патона Є., Перекопська, Перехід, Петлюри С., Петрусенко O., Пинська, Підрічна, Підстригача Я. академіка, Планерна, Пластова, Поворотна, Повстанська, Полтв’яна, Полунична, Польна, Польова, Потелицька, Поштова, Промислова, Проста, Пташина, Пулюя І., Пустомитівська, Радехівська, Радість бічна, Рахівська, Ребета Л., Реміснича, Ржегоржа Ф., Рівна, Розбіжна, Рубінова, Рудакі А., Рудненська, Рудницького С. академіка, Ручай, Садова, Садова-Кульпарківська, Саковича K., Самарська, Свидницького А., Святослава князя, Селянська, Симоненка В., Сихівська, Сімовича В., Скляна, Сластіона О., Соколина, Сорохтея О., Сосенка М., Соснова, Сосюри В., Спокійна, Стародубська, Степанівни О., Степова, Степового Я., Стешенка І., Стороженка О., Стрийська, Струмок, Сулими І., Сулими-Кондукторська, Суха, Сушкевича Kорнила, Східна, Сяйво, Таращанська, Творча, Темницьких, Тена Бориса, Теребовлянська, Терлецького О., Тесленка А., Тичини П., Ткацька, Тобілевича І., Трависта, Трускавецька, Трускавецька-Підстригача, Труша І., Тунельна, Туркменська, Турянського О., Тучапського, Угорська, Узбецька, Фіалкова, Хвильового М., Хімічна, Хмельницького Б., Хмельницького Б.-Грінченка, Хмельницького Б.-Кукурудзяна, Хмельницького Б.-Липинського, Холмська, Хотинська, Цегельського Л., Циганівка, Чагарникова, Червона, Червоної Калини, Черкаська, Чернівецька, Чигиринська, Чоловського О., Чорновола В., Чубинського П., Чуваська, Чупринки Т.,ген., Шараневича І., Шафарика П., Шевченка Т., Широка, Широка-Низинна, Шкіряна, Щоголева Я., Юнаківа М.,ген., Ялинкова, Ярослава Мудрого, Яцкова M. ІІ група
Львівська Малехів ГАЛИЦЬКА, ДОРОШЕНКА ІІ група
Львівська Рудно Яворницького ІІ група
Меденицька ДАЛЯВА ВЕРХОВИНА, ГОРIШНЯ, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНА, МОЛОДІЖНА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, ФЕДОРЦІ (хутір), ЦЕНТРАЛЬНА, ШКІЛЬНА ІІ група
Миколаївська Дроговиж IВАНА ФРАНКА, БУКОВИНСЬКА, ВИННИЧЕНКА, ДРУЖБА, КАЛНИШЕВСЬКОГО, ЛЬВIВСЬКА, МИРУ, МОЛОДIЖНА, НОВА, ОСТРIВСЬКА, Перехрестя, ПОЛУБОТКА, САХАРОВА, Тарнавського, Урочище “Матецьке”, Човнищі, ШЕВЧЕНКА, ШКIЛЬНА, Шкільна ІІ група
Миколаївська Миколаїв 400-РIЧЧЯ МИК., Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БIЧНА ШЕВЧЕНКА, Базарна, БІЛАСА І ДАНИЛ., БОГУНА, БОЛОНЯ, БУДIВЕЛЬНИКIВ, бул. Проектний, В.Великого, В.КІНДРАЦЬКОГО, ВИННИЧЕНКА, ВИШНЕВА, ВОЗЄДНАННЯ, Воронного, ГАГАРIНА, Галана, ГАРАЖI, ГОНЧАРIВ, Григорія Величка, ГРУШЕВСЬКОГО, Д. ГАЛИЦЬКОГО, ДОРОШЕНКА, ДРУЖБИ, ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ, ЗЕЛЕНА, ЗЕЛЕНА БIЧНА, ІВ.ФРАНКА, КИЇВСЬКА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОПАЧІВ, КОСМОНАВТIВ, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, КРУШЕЛЬНИЦЬКОI, ЛIСНА, ЛИСЕНКА, ЛЬВIВСЬКА, М.П.-КАРПАТСЬКОГО, МIЦКЕВИЧА, МАЗЕПИ, Миру, МОЧУЛЬСЬКОГО, НАЛИВАЙКА, О.ОЛЕСЯ, ОЛIМПIЙСЬКА, ПIВДЕННА, ПIДЛIССЯ, Пилипа Орлика, Підлісся, Площа Ринок, ПОВСТАНЦIВ, Полідовичів, пр.Зелений, ПР.НОВИЙ, ПРИЙМА, ПРОВ ВОЗЄДНАННЯ, ПРОВ. С.БАНДЕРИ, ПРОВ.ЗЕЛЕHИЙ, ПРОВ.НАЛИВАЙКА, провулок Радів, Проектний, ПРОСВIТИ, Р.ШУХЕВИЧА, РАДIВ, Ринок, С.БАHДЕРИ, САГАЙДАЧНОГО, САДОВА, СТАСІВА, СТЕФАНИКА, ТАРЛА, ТАРНАВСЬКОГО, У.КРАВЧЕНКО, УСТИЯНОВИЧА, ФЕДУСЕВИЧIВ, ФЕДЬКОВИЧА, ЧАЙКОВСЬКОГО, Чешика, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, ШЕПТИЦЬКОГО, Я МУДРОГО ІІ група
Новокалинівська Корналовичі ГРУШЕВСЬКОГО, КОЦЮБИНСЬКОГО, Л.УКРАЇНКИ, ЛІСНА, НАДДНІСТРЯНСЬКА, НОВА, Польова, х.ЗАРІЧЧЯ, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Новокалинівська НОВИЙ КАЛИНІВ   ІІ група
Новояворівська БЕРДИХІВ Є.КОНОВАЛЬЦЯ, І.ФРАНКА, Не визначена, ПРОМИСЛОВА, Р.ШУХЕВИЧА, С.БАНДЕРИ, С.СТРІЛЬЦІВ, Т.ШЕВЧЕНКА, Шкільна ІІ група
Новояворівська Воля-Добростанська Гулі, Карапати, Не визначена, Пилипи, Раки, Центральна, Шевченка ІІ група
Новояворівська Воля-Старицька Мельники, Не визначена, Польова, Центральна, Я. Мудрого ІІ група
Новояворівська ДОБРОСТАНИ І.ФРАНКА, Кінцева, Макарчики, Не визначена, Т.Шевченка ІІ група
Новояворівська Когути Т.Шевченка ІІ група
Новояворівська МОЛОШКОВИЧІ А.ШЕПТИЦЬКОГО, Є.КОНОВАЛЬЦЯ, Р.ШУХЕВИЧА, С.БАНДЕРИ ІІ група
Новояворівська Мужиловичі Вишнева, Зелена, І.Мазепи, І.Франка, Л.Украінки, Лісова, Молодіжна, Підгірна, Польова, С.Бандери, Сонячна, Спортивна, Т.Шевченка, Ценральна, Чорновола, Широка ІІ група
Новояворівська ПІДЛУБИ Вербицького, І.ФРАНКА, Коновальця, Л.УКРАІНКИ, М.ВЕРБИЦЬКОГО, Т.ШЕВЧЕНКА, Шкільна ІІ група
Новояворівська ПРИЛБИЧІ А.ШЕПТИЦЬКОГО, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В. ВЕЛИКОГО, В.ЧОРНОВОЛА, ВИШНЕВА, ВОЛЯ, Д.ГАЛИЦЬКОГО, Дорошенка, ЗЕЛЕНА, І.МАЗЕПИ, І.ФРАНКА, І.ХРЕСТИТЕЛЯ, К. ОЛЬГИ, К.ШЕПТИЦЬКОГО, КАНТИНИ, КВІТКОВА, Л.УКРАІНКИ, ЛЬВІВСЬКА, М.ВЕРБИЦЬКОГО, МОЛОДІЖНА, ПОЛЬОВА, ПРИОЗЕРНА, Промислова, С. БАНДЕРИ, С.МИКОЛАЯ, С.СТРІЛЬЦІВ, САДОВА, СОНЯЧНА, СПОРТИВНА, Т.ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА , ШУХЕВИЧА, Ю.ЛИПИ, Я.Мудрого ІІ група
Новояворівська Рулево Курявка, Л.Українки, Лісова, Яворівська ІІ група
Новояворівська Старичі 1-го Травня, БІЧНА, Бічний, Дорошенка, ЗАЛІЗНИЧНА, Затишна, Зелений, Івана Франка, Коцюбинського, Л.УКРАЇНКИ, Лісна, Луговий , Миру, Не визначена, П. Мирного, Привокзальна, Січовий Стрільців, Степова, Стефаника, Центральна, ШЕВЧЕНКА, ШЕПТИЦЬКОГО, ШКІЛЬНА, Шолтиси, Ю.Липи, Яворівська ІІ група
Новояворівська Терновиця ВИЗВОЛИТЕЛІВ УКРАІНИ, Л.УКРАІНКИ, ЛІСОВА, Не визначена, Придорожня, ПРОВУЛОК СВОБОДИ, С. БАНДЕРИ, С.СТРІЛЬЦІВ, ЯНА ІІ група
Новояворівська Чолгині Велика гора, Зелена гора, Кінець, Курявка, Лесі Українки, Лісова, Мала Сторона , Не визначена, х.ПОЛУСИНИ, Центральна , Чорновола, Шептицького ІІ група
Оброшинська Оброшине Буковинська ІІ група
Перемишлянська БІЛЕ БАТЬКІВЩИНА, ЛУКАВИЦЯ, РИБНЕ, ХУТIР СТАНЦIЯ, ХУТIР СТАНЦIЯ, ХУТIР ХОМИНА ІІ група
Перемишлянська БІЛКА ГАЛИЦЬКА, СХІДНА ІІ група
Перемишлянська БОРЩІВ Б.ЗЕЛЕНА, б.ЛЕСІ УКРАЇНКИ, б.О.Боднара, В.КОСТІВА, Діброва, ЗА СЕЛОМ, ЗАЛУЖНА, ЗЕЛЕНА, КАЛИНКИ, ЛЕСІ УКРАЇНКИ, Липовецька, ЛУКА, Миру, МОЛОДІЖНА, О. БОДНАРА, Отця Бондара, Підлісна, ПРИМІСЬКА, САДОВА ІІ група
Перемишлянська БРИКУН ЗЕЛЕНА, ЛОЗОВА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Перемишлянська БРЮХОВИЧІ Андрія Костирки, БІЧНА ІВ.ФРАНКА, ЗЕЛЕНА, КОЛГОСПНА ІІ група
Перемишлянська ВИПИСКИ Зелена, Садова, Січових Стрільців, Шевченка, Шкільна ІІ група
Перемишлянська ВОВКІВ Бічна Зелена, ЗЕЛЕНА, ЛОЗОВА, ЛУГОВА, Низина, НИЗИННА, Шкільна ІІ група
Перемишлянська ГАНАЧІВКА ЗАРІЧНА, КУЗНЕВИЧА, ЛУГОВА, НОВА, ПОЛЬОВА, САДОВА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІ група
Перемишлянська Дунаїв Х.ТЕРЛІВКА ІІ група
Перемишлянська Заставки-Яблунів Яблуні ІІ група
Перемишлянська ЗАТЕМНЕ ДЖЕРЕЛЬНА, ЛЬВІВСЬКА, НЕ ВИЗНАЧЕНА, САДОВА ІІ група
Перемишлянська Іванівка Х,ЯБЛУНІВ, х.Діброва ІІ група
Перемишлянська Кимир БІЧНА ГАЛИЦЬКА, ГАЛИЦЬКА, ЗЕЛЕНА, ПОЛЬОВА, ШКІЛЬНА ІІ група
Перемишлянська Коросне Без назви, ГАЙДАМАТСЬКА, ДЖЕРЕЛЬНА, ЗАРІЧНА, ЗАСТАВНА, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, Колгоспна, ЛЬВІВСЬКА, МАЗЕПИ, НОВА, НОВА БІЧНА, ПІДЛІСНА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, ТОРФЯНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Перемишлянська КОСТЕНІВ ГАЛАНА, Галицька, ЗЕЛЕНА ІІ група
Перемишлянська ЛАГОДІВ ЗАПАСТІВНИКИ, ЗАСАДЯ, КАЛИННИК, МАКОГОНОВА, МИШИЛІВКА, ПАНАСІВКА, ТЕРЕХІВКА, ХУТIР ЯСНА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Перемишлянська ЛАДАНЦІ бічна Коновальця, Горішня, Залужна, Коновальця ІІ група
Перемишлянська МАЛИЙ ПОЛЮХІВ ГІРСЬКА, ЗЕЛЕНА, ЛЕСІ УКРАЇНКИ, ЛОЗОВА, МЛИНСЬКА, ЧОРНОВОЛА ІІ група
Перемишлянська МЕРЕЩІВ БІЧНА І.ФРАНКА, ІВ.ФРАНКА, ЛІСНА, ЛУГОВА, ОСТАЛІВСЬКА, ПІДГОРОДНЯ ІІ група
Перемишлянська НЕДІЛИСЬКА ДЖЕРЕЛЬНА, НОВА, ШКІЛЬНА ІІ група
Перемишлянська НОВОСІЛКИ САДОВА, ШКІЛЬНА ІІ група
Перемишлянська ОСТАЛОВИЧІ Зелена, Кінцева, Нова, Польова, Центральна, ЦЕНТРАЛЬНА-БІЧНА, ШКІЛЬНА ІІ група
Перемишлянська Перемишляни ГАЛИЦЬКА, Грушевського, ЛИПОВА АЛЕЯ, Надрічна, Огієнка, Пасічна, С.Бандери, Стуса, Федорова, Чубинського, Шептицького ІІ група
Перемишлянська Плетеничі ЗАЛУЖНА, ЗЕЛЕНА, Шкільна ІІ група
Перемишлянська Пнятин бічна Івана Франка, Залужна, Івана Франка ІІ група
Перемишлянська ПОДУСІВ ВОЛОДИМИРА, ГІРСЬКА, САДОВА ІІ група
Перемишлянська Станимир ГАЙОВА, ЗЕЛЕНА, ЛІСНА, ЛІСНИЧА, ЛЮБОВІ, НОВА, П.КОЛОДІЯ, ПОШТОВА, РАКА ПАВЛА, САДОВА, СОСНОВА, ЦЕНТРАЛЬНА, ЦЕРКОВНА, ШКІЛЬНА ІІ група
Перемишлянська Тернівка Тернівка ІІ група
Перемишлянська Ушковичі Бічна Зелена, ЗАЛУЖНА, ЗЕЛЕНА, КІЛЬЦЕВА, МОЛОДІЖНА, ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА, ЧУПЕРНОСІВСЬКА, ШЕВЧЕНКА, Шкільна ІІ група
Перемишлянська Хомина Хоминна ІІ група
Перемишлянська ЧУПЕРНОСІВ БІЧНА, КАМ’ЯНА, ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА, ШКІЛЬНА, ЮЗИКОВЕ ІІ група
Підкамінська КУТИЩЕ Колгоспна, Молодіжна, Сонячна ІІ група
Підкамінська ЛІТОВИЩЕ Замкнена, Зелена, Кутова, Річна, Центральна ІІ група
Підкамінська Малинище Зелена ІІ група
Підкамінська ПАЛИКОРОВИ Бічна Центральна, Замкнена, Кутова, Центральна ІІ група
Підкамінська Паньківці Лесі Українки, Шкільна ІІ група
Підкамінська ПЕНЯКИ   ІІ група
Підкамінська ПІДКАМІНЬ Л. УКРАЇНКИ, НЕЗАЛЕЖНОСТІ ІІ група
Підкамінська СТИБОРІВКА Бічна, Кутова, Лісова, Мирова, Річна, Центральна ІІ група
Підкамінська ЧЕРНИЦЯ Березина, Бічна, Верхня, Грицини, Заліська, Клин, Коротка, Красієва, Кутова, Мишкові, Центральна, Шевченка ІІ група
Підкамінська ЯБЛУНІВКА Горіхова, Садова, Шевченка ІІ група
Підкамінська ЯСНИЩЕ Весела, Окружна, Тернопільська, Центральна ІІ група
Поморянська Коропчик Зелена ІІ група
Поморянська Красносільці Дубрівська, Незалежності, Січових Стрільців ІІ група
Поморянська Махнівці Б.Хмельницького, Виговського, Воїнів УПА ІІ група
Поморянська Поляни 8 Березня, 9 Травня, Козацька, Шевченка ІІ група
Поморянська Ремезівці Гевки, Горинська, Лісові ІІ група
Поморянська Сновичі Заріки, Зелена, Коропчик Зелена, Літвінчука, Нова, Світанок, Шевченка, Якимівка ІІ група
Пустомитівська БЕРЕГИ Без назви ІІ група
Пустомитівська МИЛОШЕВИЧІ Без назви ІІ група
Пустомитівська Пустомити БАБIЯ З., ВІДРОДЖЕННЯ, ГЛИНСЬКА, ГОНЧАРА, ГРУШЕВСЬКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО М., Д,Дяченко, Дигдаловича А., Дигдаровича, Дидаловича А., ДОВБУША О., ЗАВОДСЬКА, КОЗАЦЬКА, КОНОВАЛЬЦЯ Є., КОТЛЯРЕВСЬКОГО І., КОЦЮБИНСЬКОГО М., КУЛIША П., ЛИСЕНКА М., ЛІСНЕВИЦЬКА, ЛОМОНОСОВА М., ЛУГОВА, МIЧУРIНА, МАЗЕПИ І., МИРУ, НАВАРІЙСЬКА, НОВА, Паркова, ПРИВОКЗАЛЬНА, ПРОМИСЛОВА, ПРЯМА, Пустомити, РАДОВАНЬ, РАДОЦИНСЬКА, РИЛЬСЬКОГО М., САДОВА, СИМОНЕНКА В., СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СОНЯЧНА, ФАБРИЧНА, ФРАНКА І., Футбольна, ХВИЛЬОВОГО М., ШЕВЧЕНКА Т., ШЕПТИЦЬКОГО М., ШКIЛЬНА, Ю.ШУХЕВИЧА ІІ група
Пустомитівська Семенівка ЗЕЛЕНА, Л. Українки, ЛУГОВА, ЛЬВІВСЬКА, МАЛА ЗАГРЕБЛЯ, МИРУ, ПАРЦЕЛЯ, САДОВА, ФРАНКА І., ШЕВЧЕНКА ІІ група
Радехівська Бабичі Б.Хмельницького, Бiчна Княгинi Ольги, Березівська, Бічна Галицька, Галицька, Заводська, Зелена, Кн.Ольги, Л.Українки, Лісова, Лугова, Львівська, Львівська бічна, Незалежності, Нова, Садова, Шкільна ІІ група
Радехівська Вузлове Б.Шкільна, Вербова, Воз’єднання, Галицька, Дмитрівська, Залізняка, Зелена, І. Франка, Ковпака, Лугова, Львівська, Миру, Нова, Об’їзна, Садова, Сонячна, Шашкевича, Шкільна ІІ група
Радехівська Дмитрів Вузлівська, Зелена, Молодіжна, Пасічна, Південна, Піскова, Сонячна, Шевченка ІІ група
Радехівська Криве 1-го Травня, Джерельна, Дмитрівська, Першотравнева, Підгайна, Садова ІІ група
Радехівська Нестаничі І.Франка, Коновальця, Незалежності ІІ група
Радехівська Павлів Джерельна, Зелена, І. Франка, Л. Українки, Лугова, Молодіжна, Помаранчевої революції, Проектна, СНІЖНА, Чайковського, Юності ІІ група
Радехівська Полове   ІІ група
Радехівська Раковище Вишнева, Вільхова ІІ група
Радехівська Станин Миру, Молодіжна, Польова, Садова ІІ група
Радехівська Шайноги Б.Хмельницького, І.Франка, Коновальця, Коперника, Львівська , Шевченка, ШУХЕВИЧА ІІ група
Розвадівська НАДІТИЧІ   ІІ група
Сколівська Урич   ІІ група
Славська Волосянка Бічна, Бойківська, Гірська, Гуцульська, Джерельна, Довбуша, ЗАГОРОДА, Зарічна, Зелена, Золоті Ключі, Кармелюка, Карпатська, Кичерка, Лісова, Миру, Млаки, МОЧАРЬ, Опришків, Підлісна, Стефаника, Т.Шевченка, Франка, Хмельницького, Хоткевича ІІ група
Славська Нижня Рожанка   ІІ група
Славська Славське Л.Українки, Т.Шевченка, Устияновича ІІ група
Славська Тернавка Гірська, І. Франка, Лука, Шкільна ІІ група
Славська Хащованя Довбуша, Зелена, Кобилянської ІІ група
Славська Ялинкувате Гірська, Кармелюка, Лісна, Мочарь, Павлюківський потік, Полянка, Українки, Яблонського ІІ група
Сокальська Борок Миру, Сонячна ІІ група
Сокальська Войславичі Б.Хмельницького, Колгоспна, Лесі Українки, Лісна, Нова, Печигорська, Роздольна, Т.Шевченка, Шкільна ІІ група
Сокальська Горбків   ІІ група
Сокальська Гута Вишнева, Центральна ІІ група
Сокальська Жвирка Лесі Українки, Львівська ІІ група
Сокальська Завишень І.Франка, Польова, Українська ІІ група
Сокальська Княже Миру, Нова, Сокальська, Т.Шевченка, Центральна ІІ група
Сокальська Опільсько Загородня, Зелена, Лугова, Т.Шевченка ІІ група
Сокальська Перв’ятичі Данила Галицького, Зелена, Лесі Українки, М.Буцка, Т.Шевченка ІІ група
Сокальська Пісочне Піскова ІІ група
Сокальська Романівка Гаївка, Зелена, Сонячна, Т.Шевченка ІІ група
Сокальська Савчин А.Шептицького, Б.Хмельницького, І.Франка, Незалежності, Січових Стрільців, Т.Шевченка, Українська ІІ група
Сокальська Спасів Б.Хмельницького, І.Франка, Лесі Українки, М.Коцюбинського, М.Панаса, М.Шашкевича, Михайла Панаса, Панаса, Семенюка, Сидора Шелеста, Січових Стрільців, Т.Шевченка ІІ група
Сокальська Старгород Набережна, Піскова, Полянка ІІ група
Сокальська Тартаків А.Шептицького, Б.Хмельницького, В.Стуса, Вишнева, І.Франка, П.Чайковського, Польова, Січових Стрільців, Сокальська, Українська ІІ група
Сокальська Тудорковичі В.Матюка, Волинська, Зелена, Лісна, Нова, Сонячна ІІ група
Сокальська Фусів Бічна, Зелена, І.Франка, Л.Українки, Миру, Польова, Сокальська, Сонячна, Східна, Т.Шевченка ІІ група
Сокальська Хоробрів Дружелюбівська, Зарічна, І.Франка, Конотіпська, Садова, Сорокіна, Т.Шевченка ІІ група
Сокальська Шихтарі Річкова ІІ група
Сокальська Шпиколоси Бічна, Бужанка, Зелена, Південна, Сокальська, Сонячна, Т.Шевченка ІІ група
Сокільницька Сокільники Героїв майдану, Злітна, Кільцева дорога, Проектована ІІ група
Солонківська ЛИПНИКИ Груднева, Квітневий, Різдвяна ІІ група
Солонківська Малечковичі   ІІ група
Солонківська Нагоряни Нагоряни, не визначена, РИБНА, САДОВА, Стуса, ТУРГЕНЕВА ІІ група
Солонківська ПІДСАДКИ БЕРЕГІВСЬКА, Братів Лисих, Довбуша, З.БАБІЯ, За Лугом, За Млином, Кирничанська, Милошовецька, Підсадки, Франка І. ІІ група
Солонківська Поршна Бойка, Верховинська, ВОДОГІНА, ГРУШЕВСЬКОГО, Затишна, кв. Ковир, Коверівська, Ковирська, Козацька, ЛУГОВА, МАЗЕПИ, Озерна, Поршна, СТ “ЕКСПРЕС”, СТЕЦЬКОГО, Червоної калини, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Солонківська СОЛОНКА НАВАРIЙСЬКА ІІ група
Старосамбірська БІЛИЧІ ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Старосамбірська ВЕЛИКА ЛІНИНА В. ІВАСЮКА, Л.ГАЛИЦЬКОГО, Невизначена, САДОВА, ТИХА, Центральна, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІ група
Старосамбірська Спас Л.Українки, ЛЕСI УКРАЇНКИ, ПІДЛІСНА, СОНЯЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Старосамбірська СТАРА РОПА БУЧІВ, ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, РІЧНА, Т.ШЕВЧЕНКА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Старосамбірська Стара Сіль ВИШН.ПЕРЕУЛОК, ВИШНЕВА, ВОСКРЕСІНСЬКА, ДОВБУША, ЖОВТНЕВА, ІВАНА ФРАНКА, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, ЛЕСI УКРАЇНКИ, ЛІСНА, МИРУ, ПАПРОЧИЗНА, ПЕРЕМОГИ, ПЯТНИЦЬКА, СIЧОВИХ СТРIЛЬЦIВ, САДОВА, САСИ, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СОНЯШНА, Хирівська, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІ група
Старосамбірська Старий Самбір ДРОГОБИЦЬКА БІЧНА, ПРОМИСЛОВА ІІ група
Старосамбірська Стрільбичі БУДІВЕЛЬНА, ЗЕЛЕНА, ПРОМИСЛОВА, РІЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ЯБЛУНЕВА ІІ група
Старосамбірська Тершів ВОКЗАЛЬНА, ЗАЛІЗНИЧНА, КУЗНЕЦОВА, ПІДЛІСНА, СПОРТИВНА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Стрийська Дашава ФЕЛІКСІВКА ІІ група
Стрийська ДОБРІВЛЯНИ ГРУШЕВСЬКОГО ІІ група
Стрийська ДОБРЯНИ 17-ГО ВЕРЕСНЯ, 1-ГО ЛИСТОПАДА, 1-ГО ТРАВНЯ, БУДІВЕЛЬНА, В.СТУСА, ВОЛ ВЕЛИКОГО, ГАЛАНА, ГОНЧАРА, ГРУШЕВСЬКОГО, ДАН ГАЛИЦЬКОГО, ДОВБУША, ЗВАРИЧІ, ЗВАРИЧІВСЬКА, Зелена/Колгоспна/, І.Франка, Каратницького, КОВПАКА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОРОТКА, Коцюбинського, КОШОВОГО, Л. УКРАЇНКИ, Л.Українки, Мазепи, МИРУ, Набережна, НАЛИВАЙКА, НЕЗАЛЕЖНОСТI, Нижанківського, Нова, П.МОРОЗОВА, ПРОЕКТНА, РІЧКОВА, РІЧНА, САГАЙДАЧНОГО, Садова, СОНЯЧНА, СТ БАНДЕРИ, СТУСА, Тиха, ФРАНКА, Хмельницького, ЧОРНОВОЛА, Шашкевича, Шевченка ІІ група
Стрийська ЗАГІРНЕ Героїв Крут, ФЕЛIКСIВКА ІІ група
Стрийська ЗАПЛАТИН БАНДЕРИ, В.СТУСА, ВЕРХОВИНИ, ГАРАРІНА, Довга, ДУБРОВА, Затишна, І.ФРАНКА, Л.УКРАЇНКИ, ЛIСОВА, ЛІСНА, НАБЕРЕЖНА, НОВА, П.МИРНОГО, ПОЛЬОВА, ПРОЕКТНА, Січових Стрільців, Чорновола, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Стрийська Нежухів   ІІ група
Стрийська ПІЩАНИ ГАЙДАМАЦЬКА, КОЛЕСИ, Л.Українки, НЕЗАЛЕЖНОСТI, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Стрийська СТРИГАНЦІ ЗЕЛЕНА, Л.Українки, Миру, Нова, СТРИЙСЬКА, Шевченка ІІ група
Стрийська Стрий Зубенка, Промислова, Яворницького ІІ група
Стрийська Угерсько HОВА, ГАСИНА, ГАСЙНА, ДОВБУША, Жидачівська, Залізняка, ЗЕЛЕНА, І.Франка, КОЛГОСПНА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОРОТКА, КУТIВСЬКА, Л УКРАIНКИ, Лесі Українки, ЛЬВIВСЬКА, НОВОСIВКА, ПОЛЬОВА, ФРАНКА ІІ група
Стрийська Ходовичі HОВА, КОЛЕСИ, КОМАРОВА, Л.УКРАЇНКИ, Микитина, Миру, НАБЕРЕЖНА, НОВА, ПРИВОКЗАЛЬНА, СТАНЦІЯ СІРЧАНОГО АНГІДРИДУ, СТРИЙСЬКА, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Стрілківська Бусовисько ПРИДНІСТРЯНСЬКА, СІЛЬСЬКА ІІ група
Стрілківська ЯСЕНИЦЯ-ЗАМКОВА   ІІ група
Східницька Бистриця-Гірська Ювілейна ІІ група
Східницька Жданівка Шевченка ІІ група
Східницька Залокоть Зарічна, Кривець, Лісна, Миру, Тодоровець ІІ група
Східницька Коритище Зарічна, І.Франка, Не визначена ІІ група
Східницька Ластівка Гірка, Зарічна, Кг. Ольги, Набережна, С.Бандери, Шевченка ІІ група
Східницька Новий Кропивник Довбуша, Зарічна, Зелена, Лісова, Набережна, Нова, Стрийська, Шевченка ІІ група
Східницька Перепростиня Гірська ІІ група
Східницька ПІДБУЖ Галицька, Героїв УПА, Гірська, гора Дерешів, гора Магура, Грушевського, Д.Галицького, Довбуша, Дружби, Зарічна, Зелена, Злуки, Ів. Франка, Карпатський, Л. Українки, Лісна, Мала, Мічуріна, Молодіжна, Набережна, Нова, Польовий, Сагайдачного, Садова, Сільський, Стефаника, Тихий, Українки, Франка, Церковна, Шевченка, Шкільна ІІ група
Східницька Свидник В.Чорновола, Гірська, Коновальця, Не визначена, Ст. Бандери ІІ група
Східницька Смільна Миру, Перемоги, урочище Верхнє, Шевченка, Ювілейна ІІ група
Східницька Старий Кропивник Буковинська, Жовтнева, Зарічна, Зелена, Миру, Надгірна, Новоукраїнська, Першотравнева, Стрілецька ІІ група
Східницька Сторона Лесі Украінки, Лісна, Польова, Українки ІІ група
Східницька Східниця 16 липня, Б,Хмельницького, Бориславська, Будівельна, Бухів, Галицького, Грушевського, Довбуша, Зарічна, Золота баня, Коновальця, Котляревського, Кривоноса, Кропивницька, Лісова, Незалежності, Об’їздна, Промислова, Стоцького, Українки, Франка, Чорновола, Шевченка ІІ група
Тростянецька ВЕЛИКА ВОЛЯ ЗЕЛЕНА, І.Франка, Козачкова, МОЛОДІЖНА, Нова, Шевченка ІІ група
Тростянецька ГЛУХІВЕЦЬ ГЛИНKA, ГУТА, ДЖЕРЕЛЬНА, ДРАПАКИ, зелена, ПIЩАНА, ЦЕНТР ІІ група
Тростянецька ДЕМНЯ IВ ФРАНКА, Б ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ЗАРIЧНА, ЗЕЛЕНА, Ів. Франка, Л УКРАЇНКИ, МИРУ, НЕЗАЛЕЖНОСТI, ПОЛЬОВА, ПРОВ ШЕВЧЕНКА, САВКIВА МАКСИМА, СОНЯЧНА, СПОРТИВНА, УРОЧИЩЕ, ШЕВЧЕНКА, ШКIЛЬНА ІІ група
Тростянецька Заклад В. СТУСА, СIЧИНСЬКОГО, Січових Стрільців, Скарбека ІІ група
Тростянецька Липівка Зелена, Сихівська, Шевченка ІІ група
Тростянецька Луб’яна АРМIЙСЬКА, ЗАГОРА, КОРОТКА, НОВА, ПРОВ.ШИРОКИЙ, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Тростянецька СТІЛЬСЬКО ЗАРIЧНА, урочище “Отарщина”, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Тростянецька Суха Долина ЦЕНТР ІІ група
Тростянецька Тростянець IВ ФРАНКА, ВУШНАКИ, Грушевського Михайла, ЗАДIЛ, ЗЕЛЕНА, КРУГЛА, Лесі Українки, Миколаївська, МОЛОДIЖНА, Незалежності, Південна, Уляни Кравченко, Урочище “трикутник”, Шевченка Тараса ІІ група
Трускавецька Станиля Помірецька ІІ група
Трускавецька Трускавець Городище, І. Франка, Карпатська, Помірецька, С. Бандери, Торосевича, Урочище Помярки ІІ група
Турківська Бережок Центральна ІІ група
Турківська Вовче Центральна ІІ група
Турківська Жукотин Центральна ІІ група
Турківська Завадівка Круглий, Слобода, Стрий ІІ група
Турківська Ісаї Багненка, Березнянська, Горб, Другий Потік, Загірська, Луговиків, Набережна Стрия, Пасічна, Перший Потік, Річка, Середня, Тарниця, Торгівська, Центральна, Шкільна, Юрисівська ІІ група
Турківська Лімна Горб, Заріка, Кривуля, Центральна ІІ група
Турківська Лопушанка Верхній Кінець, Горбок, Нижній Кінець, Шляхта ІІ група
Турківська Лосинець Горішня, Рiка, Ростока, Центральна ІІ група
Турківська Мала Волосянка Центральна ІІ група
Турківська Присліп Горб, Горішня, Зарічанська, Круг, Лан, Миколи Лимаря, Миру, Молодіжна, Не визначена, Об”Єднана, Ровінь, Середня, Церковна ІІ група
Турківська Стоділка Ровінь, Центральна ІІ група
Турківська Турка Бойкiвська, Горішня, Данила Галицького, Довбуша, Звір, С.Стрільців, Сагайдачного, Самбiрська, Середня, Січ.Стрільців, Січових Стрiльцiв, Стельмаха ІІ група
Турківська Хащів Верхній Кінець, Завадка, Нижній Кінець, Середня, Шумина ІІ група
Турківська Шум’яч Горішня, Джерельна, Зарічна, Молодіжна, Садова, Середня, Спадиста ІІ група
Турківська Явора Варуш, Верхня, Вокзальна, Завадка, Центральна ІІ група
Турківська Ясениця Зарічна, Центральна, Шевченка ІІ група
Турківська Ясенка-Стецьова Погар, Стецьова ІІ група
Хирівська БУНЬКОВИЧІ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БУНЬКОВИЧI, ХИРІВСЬКА ІІ група
Хирівська ВЕЛИКА СУШИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Хирівська Заріччя Зарічна, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Хирівська КАТИНА І.ФРАНКА, КАТИНО ІІ група
Хирівська ЛОПУШНИЦЯ І.ФРАНКА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Хирівська СТАРЯВА IВАНА ФРАНКА, ВОДНА, ВОКЗАЛЬНА, ГРАНИЧНА, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗАРІЧАНСЬКА, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, КРИВЧА, КУМАНЕЦЬ, ЛІСОВА, МОЛОДІЖНА, НАБЕРЕЖНА, НОВА, ОСЕДЛЯ, ПІДЛУБНА, РІЧКОВА, СПОРТИВНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШКІЛЬНА ІІ група
Хирівська Терло БІЧНА, ГОРБОК, ЦЕНТРАЛЬНА ІІ група
Хирівська Хирів Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В.IВАСЮКА, В.ВЕЛИКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО, ДОВЖЕНКА, ПIДГIРНА, С.СТРIЛЬЦIВ, СОЛОМII КРУШЕЛЬНИЦЬКОI, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Ходорівська ВЕРБИЦЯ Б.Хмельницького, В.Стуса, Грушевського, І.Франка, Л.Українки, Миру, Молодіжна, С.Стрільців, Сагайдачного, Центральна, ШЕВЧЕНКА, Шкільна ІІ група
Ходорівська ГОРОДИЩЕНСЬКЕ Бічна, Запотічна, Зарічна, Зелена, Кринична, Львівська, Нова, Центральна, Церковна, Шкільна ІІ група
Ходорівська ГРУСЯТИЧІ 1 ТРАВНЯ, Виговського, ГАГАРІНА, Гайдамацька, ЗАПОТІЧНА, ЗЕЛЕНА, Ів.Франка, Л.УКРАЇНКИ, МИРУ, НОВА, СІЧОВІ СТРІЛЬЦІ, Центральна, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Ходорівська ДУЛІБИ БІЧНА, ЗАДВІРНА, ЗЕЛЕНА, МИНАРСЬКА, МИРУ, Млинська, НОВА, САДОВА, СПОРТИВНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШКІЛЬНА ІІ група
Ходорівська ЛІЩИНИ Зелена, Л.Українки, Миру, Січових Стрільців, Франка, Центральна, Шевченка, Шухевича ІІ група
Ходорівська ЛУЧАНИ ГРУШЕВСЬКОГО, ІВ.ФРАНКА ІІ група
Ходорівська НОВОСІЛЬЦІ   ІІ група
Ходорівська ОТИНЕВИЧІ 24 Серпня, Бічна, Горішна, Долішня, ЗАРІЧНА, Зелена, Нова, Свободи, Фасенка, Центральна, Шевченка, Шкільна ІІ група
Ходорівська САДКИ Л Українки, Сагайдачного, ШАШКЕВИЧА, Шевченка ІІ група
Ходорівська СУГРІВ Б.Лепкого, В.Стуса, Винниченка, Грушевського, Данила Галицького, Зелена, І.Франка, Коцюбинського, Лесі Українки, Мазепи, Миру, Молодіжна, Нова, О.Кобилянської, Сагайдачного, Стефаника , Центральна, Шевченка ІІ група
Ходорівська ЧОРНИЙ ОСТРІВ ГАЛИЦЬКА, ДОРОШЕНКА, ЛУГОВА, СІЧОВІ СТРІЛЬЦІ ІІ група
Червоноградська БЕНДЮГА ЛІСНА, ПIДБУЖНА, ПIДЛIСНА, ПІДБУЖНА ІІ група
Червоноградська ГІРНИК ЛЬВІВСЬКА, ШАХТАРСЬКА ІІ група
Червоноградська Добрячин Поповича, Сокальська, Т.Шевченка, Червоноградська, Шевченка ІІ група
Червоноградська Межиріччя Заболото, Зарічна, Лісова, ПОЛЬОВА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШАХТАРСЬКА, ШКIЛЬНА ІІ група
Червоноградська Сілець Бічна Шевченка, Зарічна, Перехрестя, Тетеревець, ХУТIР ТЕТЕРIВЕЦЬ, хутір Бірок, хутір Вільшина, хутір Гостинець, хутір Груби, хутір Дженджерівка, хутір Заболотня, хутір Зарудні, хутір Зарудні, вул. В.Івасюка, хутір Зарудні, вул.Лісова, хутір Затока, хутір Копані, вул.Кл.Легенди, хутір Копані, вул.Нова, хутір Майдан, хутір Насалі, хутір Підберезина, хутір Підрочин, хутір Підрочин, вул. Яти, хутір Солтиси ІІ група
Червоноградська Червоноград IВАСЮКА, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, Грушевського, Івасюка, Клюсівська, Корольова, Купчинського, С.Бандери, Соборна, Сокальська, СТ.БОЙКА, Стуса, ТАРНАВСЬКОГО, Шевченка, ШЕПТИЦЬКОГО, ШКIЛЬНА, ШУХЕВИЧА ІІ група
Щирецька ГОРБАЧІ Без назви ІІ група
Щирецька ГУМЕНЕЦЬ Без назви ІІ група
Щирецька ЛАНИ Без назви, Гарапина, ІВАСЮКА, Миру, Молодіжна, ТВАРИННИКІВ, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Щирецька Піски ЛЕСІ УКРАЇНКИ, Піски ІІ група
Щирецька ПОПЕЛЯНИ Без назви, Попеляни ІІ група
Щирецька Щирець Адермаха, АДЕРНАХА, АРТИЛЕРIЙСЬКА, Без назви, БОГУНА І., ВЕРБИЦЬКОГО, ВОКЗАЛЬНА, ГАЙДАМАЦЬКА, ГРУШЕВСЬКОГО М., Д. ГАЛИЦЬКОГО , ЗАГОРОДКИ, ЗЕЛЕНА, ЗОЛОТОГIРСЬКА, КНЯЖА, КОБИЛЯНСЬКОЇ О., КУРИЛАСА О., ЛЕПКОГО Б., ЛУГОВА, НАБЕРЕЖНА, ОСТРIВСЬКА, пл.РИНОК, ПРИВОКЗАЛЬНА, РИНОК, САГАЙДАЧНОГО, СПОРТИВНА, СТЕПАНА БАНДЕРИ, СТЕФАНИКА В., СТУСА В., ТИБIНКИ, Хоткевича, ЧОРНОВОЛА, ШАШКЕВИЧА М., ШКIЛЬНА ІІ група
Яворівська Бориси Хімічна ІІ група
Яворівська ВАХУЛИ Шептицького ІІ група
Яворівська ВІЖОМЛЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, Л. УКРАІНКИ, Не визначена, ШЕВЧЕНКА ІІ група
Яворівська Глинець ДЖЕРЕЛЬНА, ЧЕРВОНОІ КАЛИНИ ІІ група
Яворівська ГЛИНИЦІ Вербицького, ГРУШЕВСЬКОГО, І.Франка, Івасюка, Л.Украінки, НЕ ВИЗНАЧЕНА, С.Бандери, САДОВА, Сарнівська, Церковна, Шевченка, Шептицького, Шкільна ІІ група
Яворівська Дернаки   ІІ група
Яворівська ЗАЛУЖЖЯ Вербицького, Гребля, Залізнична, Золота, Ів.Франка, Кн. Ольги, Л.Українки, Львівська, М.Дудика, Молодіжна, Не визначена, Свободи, Січових Стрільців, Чорновола, Шевченка, Яворівська ІІ група
Яворівська Калинівка Грушевського, Дорошенка, Ів.Франка, Л.Українки, Львівська, Не визначена, Ст.Бандери, Шухевича ІІ група
Яворівська Коти   ІІ група
Яворівська Коханівка ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ ІІ група
Яворівська Краковець I.МАЗЕПИ, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В.IВАСЮКА, ВЕРБИЦЬКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО, ЛЕСI УКРАЇНКИ, Небесної Сотні, ПАСIЧНА, Річкова, СОНЯЧНА, Церковна, ШЕВЧЕНКА, ШУХЕВИЧА ІІ група
Яворівська ЛЮБИНІ СЕРЕДИНА ІІ група
Яворівська Наконечне Друге В. ІВАСЮКА, ВАСИЛІВКА, Воїнів УПА, Героїв Майдану, Грушевського, І.ФРАНКА, Л.УКРАІНИ, Митника Анатолія, МОЛОДІЖНА, Незалежності, С. БАНДЕРИ, ЧОРНОВОЛА, ШЕПТИЦЬКОГО ІІ група
Яворівська Наконечне Перше В.ПЕРЕДМІСТЯ, Л.УКРАЇНКИ, ЛИСЕНКА, Т.ШЕВЧЕНКА ІІ група
Яворівська Новий Яр Заводська, Не визначена, Приозерна ІІ група
Яворівська НОВИНИ В.ВЕЛИКОГО, ІВ.ХРЕСТИТЕЛЯ, МОЛОДІЖНА, Не визначена, С.БАНДЕРИ, СВОБОДИ, ХІМІЧНА, ШЕПТИЦЬКОГО, ШУХЕВИЧА ІІ група
Яворівська Новосілки ЗАРІЧНА, ЛІСОВА, ОЗЕРНА, ЩИГЛІ-І.СЕВЕРИ ІІ група
Яворівська ОСЕЛЯ Л.Українки, Лісна, Мариновича, Мисливська, Не визначена, Приозерна, Х,ДУБРІВКИ ІІ група
Яворівська Поруденко А.ШЕПТИЦЬКОГО, Л.УКРАЇНКИ, Не визначена, Т.ШЕВЧЕНКА ІІ група
Яворівська Рогізно Героїв Майдану, Загородна, Застав, Заставна, Зелена, Мариновича, Молодіжна , Не визначена, О.М.Телепа, Рудків, Садова, УПА, Центральна ІІ група
Яворівська Старий Яр Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В.Великого, ГЕРОІВ УПА, ЗЕЛЕНА, І.Вахули, Івана Франка, Л.УКРАІНКИ, ЛУГОВА, М.ІВАНОВИЧА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, Пасічна, С.ШОПСЬКОГО ІІ група
Яворівська Цетуля Героїв УПА, Курортна, Не визначена, Озерна, Пасічна, хутір БАТОГИ ІІ група
Яворівська Черчик Воля, Дубина, Завигін , Львівська, Не визначена, Шевченка ІІ група
Яворівська ЧОРНОКУНЦІ ДЖЕРЕЛЬНА ІІ група
Яворівська Шутова І.ФРАНКА, Л.УКРАЇНКИ, ЛЬВІВСЬКА, Не визначена, ШЕВЧЕНКА, ШУХЕВИЧА ІІ група
Яворівська Щиглі І.Севери ІІ група
Яворівська Яворів IВ.ХРЕСТИТЕЛЯ, В.ПЕРЕДМIСТЯ, Вокзальна, МАКОВЕЯ ІІ група

Група 3

otg City Street Group
Белзька Корчів Вокзальна, Центральна ІІІ група
Бісковицька Бісковичі ЛІСНА, РІЧНА, САДОВА, СОНЯЧНА, ТИХА, ТИХА БІЧНА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА, Я.МУДРОГО ІІІ група
Бісковицька Воютичі В.ВЕЛИКОГО, ВИШНЕВА, ГІРСЬКА, ЗАВОДСЬКА, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗАТИШНА, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, КОЗАЦЬКА, Л.УКРАІНКИ, ЛІСНА, САДОВА, СОНЯЧНА, ТОПОЛЬНА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІІ група
Бісковицька САДКОВИЧІ   ІІІ група
Боринська Бітля Батівська, Горбянська, Ігнатівська, Лоцківська, Полянська, Ровенська, Сеньківська, Тіснинська, Центральна, Шутуська, Ясенівківська ІІІ група
Боринська Бориня Василя Стуса ІІІ група
Боринська Буковинка Береговець, Буковинка, Дівче, Ясінь ІІІ група
Боринська Верхнє Центральна ІІІ група
Боринська Верхнє Висоцьке Березова, Бічна, Височанських, Джерельна, Зарічна, Зелена, Івана Франка, Історична, Карпатська, Мельниковича, Набережна, Сонячна, Тиха, Урочище Круги, Шевченка ІІІ група
Боринська Верхня Яблунька Олега Ольжича, хутір Під лісом, Центральна, Шевченка, Шкільна ІІІ група
Боринська Закичера Закичера, Підваговець, Підгола ІІІ група
Боринська Зворець Верхній Зворець, Зворець, Ковалівка, Кузенів, Нижній Зворець ІІІ група
Боринська Карпатське Гребінський, Молодіжна, Шевченка, Явірський Потік ІІІ група
Боринська Комарники Горбок, Драбановиць, Загать, Заріг, Зауглище, Ковалівка, Копчин, Королівщина, Кузанів, Лазок, Менчія, Нова Ріка, Області, Полянка, Полянки, Ріка, Ровінь, Тростянець, Центральна, Яцькова ІІІ група
Боринська Нижнє Зарічна, Лесі Українки ІІІ група
Боринська Нижнє Висоцьке   ІІІ група
Боринська Нижня Яблунька Адамівський Горб, Боринський Верх, Загатці, Заповідник, Заребро, Заріччя, Зелена, Квичівський Горб, Молодіжна, Набережна, Опшар, Свята Гора, Федьковича, Центральна, Шкільна, Щомаківський Горб ІІІ група
Боринська Сянки   ІІІ група
Боринська Яворів Верхівська, Героїв УПА, Івана Франка, Лесі Українки, Набережна, Потічна, Садова, Січових Стрільців, Шевченка, Ясенова ІІІ група
Бориславська Борислав Богомольця, Буковиця, В. Великого, Гірна, Гонти, Короленка, Модрицька, Трускавецька, Федьковича ІІІ група
Бродівська АНТОСЯ Далека, Зелена ІІІ група
Бродівська БЕРЛИН Бічна, Весела, Кутова, Лісова, Лугова, Мандзі, Міденська, Набережна, Незалежна, Нова, Новоставці, Польова, Рудня ІІІ група
Бродівська БІЛЯВЦІ Бічна, Головна, Кутова, Лісова, Міськи, Піщана, Подоляни, Польова, Рубані, Сонячна, Шаруни ІІІ група
Бродівська БОВДУРИ Бічна, Вируб, Нивка, Центральна ІІІ група
Бродівська БОРДУЛЯКИ Бічна, Войтовичі, Зелена, Лугова, Річна, Сонячна, Хутір Козаки, Центральна ІІІ група
Бродівська Броди А.ШЕПТИЦЬКОГО, ВИШНЕВЕЦЬКОГО, ГЕРОЇВ УПА, ГОЛОВАЦЬКОГО Я., ГОНЧАРСЬКА, ГОРОДОВА, КАЛНИШЕВСЬКОГО, КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ, КОНЮШКІВСЬКА, КРОПИВНИЦЬКОГО, ОСТРІВЧИК, ПЕТЛЮРИ, ПЕТРУШЕВИЧА, ПИЛИПА ОРЛИКА, ПІВНІЧНА, ПІДЛІСНА, ПРОМИСЛОВА, СКОВОРОДИ, ТОРФЯНА, ШЕПТИЦЬКОГО, ЯВОРНИЦЬКОГО ІІІ група
Бродівська ГАЇ-ДІТКОВЕЦЬКІ Польова ІІІ група
Бродівська Грималівка Бічна, Залісна, Колгоспна, Королівська, Коротка, Тупікова ІІІ група
Бродівська ЗБРУЇ Городова, Зелена, Польна, Сонячна ІІІ група
Бродівська КІЗ’Я Бічна, Замкнена, Центральна ІІІ група
Бродівська КЛЕКОТІВ Гордика, Колгоспна, Лісова, Окружна, Центральна ІІІ група
Бродівська КОМАРІВКА Далека, ЗЕЛЕНА, Кутова, Польова, Сонячна, Центральна, Шкільна ІІІ група
Бродівська КОНЮШКІВ Бічна, Головна, Застир, Застирця Йосипа, Кутова, Лісова, Надрічна, Польова, Франкова ІІІ група
Бродівська КОРОЛІВКА Молодіжна, Підлісна, Топольна ІІІ група
Бродівська КОРСІВ Головна, Дубина, Коротка, Кутова, Лісова, Підгородня, Польова ІІІ група
Бродівська КУТИ Кутова ІІІ група
Бродівська ЛАГОДІВ Вишенька, Гатки, Гончарна, Довга, Дружній, Кутова, Лісова, Маяк, Не визначена, Нова, Окружна, Пролісок, Шкільна ІІІ група
Бродівська ЛЕШНІВ Бічна Вузька, Бічна Центральна, Бічна-Крайня, Варшавська, Вузька, Гримайлівська, Дитяча, Завалом, Коротка, Корсівська, Крайня, Кутова, Ліснича, Лугова, Молодіжна, Нова, Окружна, Садова, Центральна ІІІ група
Бродівська ЛІСОВЕ Лісова, Піскова ІІІ група
Бродівська МИТНИЦЯ Бічна, Кутова, Тупикова, Центральна ІІІ група
Бродівська Мідне Міденьська ІІІ група
Бродівська МОНАСТИРОК Зелена, Лугова, Окружна, Польна, Центральна ІІІ група
Бродівська ПАНЬКОВА Лісова ІІІ група
Бродівська Піски Бічна, Весела, Довга, Зелена, Окружна, Шкільна ІІІ група
Бродівська СТАНІСЛАВЧИК Бічна Центральна, Горби, Зелена, Кутова, Лугова, Набережна, Нова, Сонячна, Центральна, Шкільна ІІІ група
Бродівська Шнирів Бічна кінцева, Дитяча, Кінцева, КОЛГОСПНА, Пороховня, Садова, Сонячна ІІІ група
Бродівська ЯЗЛІВЧИК Березина, Бригада, За межами населених пунктів, Конюшківська, Лугова, Нова, Озерна, Середня, Тиха ІІІ група
Буська Бажани Бажани, Шевченка ІІІ група
Буська Баймаки Баймацька, Шевченка ІІІ група
Буська Бачка Бачка, Шевченка ІІІ група
Буська Брахівка Довга, Кіпрани, Кругла, Смики, Шевченка ІІІ група
Буська Вербляни Нова ІІІ група
Буська Волуйки Букова, Грушева, Окружна, Центральна, Шевченка, Яблунева ІІІ група
Буська Гаївське Зелена, Лісова ІІІ група
Буська Грабина Грабинська, Шевченка ІІІ група
Буська Грабово Будиголош, Водаї, Зелена, Підлісся, Соснина, Центральна , Шевченка, Шкільна ІІІ група
Буська Гута Бойки, Гаївка, Кульонія , Міляновськи, Осичина ІІІ група
Буська Гутисько-Тур’янське Багнюки, Горбачі, Гутисько, Мартисі, Маслюки, Ментелеї, Петрики, Савули, Тараси, Центральна, Шевченка, Ярмоли ІІІ група
Буська Заболото Важаї, Чучмани ІІІ група
Буська Заводське Адамівська, Вишнева, Гаївська, Заводська, Центральна, Шашкевича, Шевченка, Шкільна ІІІ група
Буська Застав’є Івана Франка ІІІ група
Буська Йосипівка Київська, Львівська, Павлики, Покровська, Сидорі, Сидорська, Шевченка, Шкільна ІІІ група
Буська Кудирявці Дунів, Зарічна, І. Франка, Л. Украінки, Шевченка ІІІ група
Буська Кути Довга, Позасудки, Центральна, Шевченка ІІІ група
Буська Лабач Лабач ІІІ група
Буська Лісове Маслюки, Троці, Центральна, Шевченка ІІІ група
Буська Лісок Головна, Зелена, І. Франка, Шевченка ІІІ група
Буська Новосілки Головна, Зелена, Івана Франка, Перспективна, Шашкевича, Щорса ІІІ група
Буська Ожидів Б.Хмельницького, Бічна Заводська, Бічна Промислова, Бічна Технічна, Бічна Шашкевича, Гагаріна, Головна, Довбуша, Заводська, Залізнична, Колгоспна, Коротка, Лущанці, Львівська, Миру, Незалежності, Окружна, Пекарська, Польова, Промислова, Садова, Технічна, Шашкевича, Шевченка ІІІ група
Буська Олесько 17 вересня, 17-го Вересня, Б.Хмельницького, Валова, Давидовича, Замкова, Зелена, Івана Франка, Йосипівка, Лесі Українки, Липина, Липнева, Передмістя, Петрушевича, Покрови, Просвіта, Радянська, Сагайдачного, Садова, Січових Стрільців, Степана Бандери, Труша, Циківська, Шашкевича, Шевченка ІІІ група
Буська Павлики Київська Бічна ІІІ група
Буська Переволочна 500-річчя, Гайова , Зелена, Лісова, Озерна, Пасічна, Польова, Шевченка, Шкільна ІІІ група
Буська Рижани Рижанська, Шевченка ІІІ група
Буська Соколівка Бічна Бродівська, Бічна Шевченка, Бродівська, Вірлів, Івана Франка, Кальби В,, Лабацька, Лабач, Нова, П.Мирного, Південна, Підзамче, Підсокіл, Сокіл, Сонячна, Шашкевича, Шевченка, Широка ІІІ група
Буська Старий Милятин Гребля, Шевченка ІІІ група
Буська Стовпин Каштеляни, Лісова, Садова, Центральна, Чикали ІІІ група
Буська Теребежі Бригадна, Клубна, Олеська, Пасічна, Шевченка, Ярова ІІІ група
Буська Топорів Б.Хмельницького, Багно, Баші, Білостоцьки, Бішки, В.Івасюка, Важаї, Валова, Волосюки, Вузька, Горбачі, Града, Гризи, Дзенделюки, Журби, Заболото, Заріка, Застав, Івана Франка, Івасюка, Кметі , Ковальчуки, Краківська, Кутинськи, Леньків, Лісове, Лісові, Мандрики, Надрічна, Олійники, Остапії, Паркова, Пісок, Поле, Поповичі, Сарабуни, Сусли, Фільварки, Хітці, Церковна, Чигрі, Чучмани, Шарки, Шевченка, Шейгици, Шкільна, Шкрабаї, Юськевичі, Яцени ІІІ група
Буська Тур’я Бачка, Горб, Завалії, Коло ставка, Лicовi, Нове село, Підстав, Синичів, центральна, Церковний кут, Шевченка, Яців Кут ІІІ група
Буська Хватів Основна, Підгорою, Садова, Центральна, Шевченка ІІІ група
Буська Циків Довга, Садова, Шашкевича, Шевченка ІІІ група
Буська Чаниж Глиняна, Зелена, Лісова, Лугова, Семена Лісовця, Центральна, Шевченка, Шкільна ІІІ група
Буська Чішки Верб’я, Двори, Ковпин, Шевчека, Широка ІІІ група
Буська Янгелівка Київська, Шевченка ІІІ група
Великомостівська БОЯНЕЦЬ МЕДВЕЖЕ, ШАХТАРСЬКА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Великомостівська Великі Мости А.Шептицького, Б.Хмельницького, Базарна, В.Івасюка, В.Стуса, Зелена, Львівська, П.Сагайдачного, Підлісна, Площа Незалежності, Рудка, С.Крушельницької, Старомостівська, Т.Шевченка, Шахтарська ІІІ група
Городоцька Артищів ТОРФЯНА ІІІ група
Городоцька БРАТКОВИЧІ Гайдамацька ІІІ група
Городоцька Велика Калинка 1-ГО ТРАВНЯ, ГЕНДРИХІВ, Зелена, Лісок, Садова, садово-городнє товариство “Камертон”, Шмитівка ІІІ група
Городоцька ВОВЧУХИ ЗЕЛЕНА ІІІ група
Городоцька ГОДВИШНЯ ДЖЕРЕЛЬНА ІІІ група
Городоцька Городок Cагайдачного, I. ФРАНКА, IВАСЮКА, Авіаційна, АНТОНИЧА, АНТОНОВИЧА, АРТИЩIВСЬКА, Артищівська, Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БIЛАСА, БАНДЕРИ, БОГУНА, БУДЗАНІВСЬКОГО, В. ВЕЛИКОГО, В. ПАСIКИ, В.Пасіки, ВАЛОВА, Вергуна, ВИГОВСЬКОГО, ВИННИЧЕНКА, ВИШЕНСЬКОГО, ВОРОБКЕВИЧА, ГАЙДАМАКIВ, Галицька, ГОГОЛЯ, ГОРIШНЯ, Григоренка, ГРУШЕВСЬКОГО, Д ГАЛИЦЬКОГО, Д.ВІТОВСЬКОГО, ДАНИЛИШИНА, ДЖЕРЕЛЬНА, ДОВБУША, ДОРОШЕНКА, ЗАВОДСЬКА, ЗАНЬКОВЕЦЬКО°, ЗАП. СIЧI, Запоріжської січі, ЗАРИЦЬКОГО, Івасюка, КАЛНИШЕВСЬКОГО, КАРМЕЛЮКА, Комарнівська, КОМАРНЯНСЬКА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОРОТКА, КОЦЮБИНСЬКОГО, КРИВОНОСА, КРИПЯКЕВИЧА, КРУШИЛЬНИЦЬКОЇ, Кузнецова, КУЛЬЧИЦЬКОЇ, Л. УКРАIНКИ, Л.Українки, ЛЕПКОГО, ЛИСЕНКА, ЛЬВIВСЬКА, Львівська, ЛЮДКЕВИЧА, М ЧУРАЙ, М.Гайдамаків, МАЗЕПИ, МАРТОВИЧА, МЕНЦИНСЬКОГО, Н. ПАСIКИ, НЕЗАЛЕЖНОСТI, НОВА , ОГІЄНКА, ОЗАРКЕВИЧА, П. МИРНОГО, П.Мирного, ПIДГIР”Я, ПIДГАЙ, ПАВЛИКА, Паркова, ПЕРЕМИШЛЬСЬКА, ПЕТЛЮРИ, Підгай, Підгір”я, ПОЛУБОТКА, ПРОМИСЛОВА, СIРКА, САГАЙДАЧНОГО, САДОВА, СВ. МИКОЛАЯ, Св.Миколая, СИМОНЕНКА, Січ.Стрільців, СІЧИНСЬКОГО, СКIТНИК, Скітник, СКОВОРОДИ, СОБОРНА, СОНЯЧНА, СТАСЮКА, СТЕФАНИКА, СТУСА, ТАРНАВСЬКОГО, Технічна, Українська, Франка, Хмельницького, ХОТКЕВИЧА, ЧАЙКIВСЬКОГО, ЧЕРЕМШИНИ, ЧЕРЛЯНСЬКА, ЧОРНОВОЛА, ШАШКЕВИЧА, ШЕВЧЕНКА, ШЕПТИЦЬКОГО, ШУХЕВИЧА, Я. МУДРОГО, Я.Мудрого, ЯВОРIВСЬКА, Яворівська, ЯВОРНИЦЬКОГО, Янівська ІІІ група
Городоцька ДОБРЯНИ МАЙДАН ІІІ група
Городоцька ДОЛИНЯНИ Березина, МОЛОДІЖНА, Озерна, СОНЯЧНА ІІІ група
Городоцька Керниця АВІАТОР-2 сад.тов., 1-ГО ТРАВНЯ, БIЧНА, БАНДЕРИ, Гендрихів, ГИНДРИКІВ, КИПРИН, ЛІНЧАЄВО, Миру, НОВА, Садова, ШАНОВЕ, Шевченка, ШКІЛЬНА ІІІ група
Городоцька ЛЮБОВИЧІ САДОВА ІІІ група
Городоцька ПІДМОГИЛКА МАЙДАН, Топольна ІІІ група
Городоцька СТОДІЛКИ ВЕРБОВА, ОРІХОВА, ПОТОЧНА, ЯБЛУНЕВА ІІІ група
Городоцька Угри Вербова, ОРІХОВА, ПIДДУБЛЯНСЬКА, ПОТОЧНА ІІІ група
Городоцька Черляни 8-ГО БЕРЕЗНЯ, АРМII, ОКРУЖНА ІІІ група
Городоцька Черлянське Передмістя IВАСЮКА, IВАСЮКА-1, ВЕРБИЦЬКОГО, Івасюка, МИРУ, Обїздна, ОСІННЯ, Тупікова, УГРIВСЬКА, Угрівська, ЧЕРЛ.ПЕР., ЧЕРЛЯНСЬКА ІІІ група
Добромильська ГУБИЧІ ЗЕЛЕНА, ЛІСНА, ПОЛЬОВА, РІЧНА, САДОВА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Добромильська Добромиль IВАНА ФРАНКА, IВАСЮКА, БАЗАРНА, ВИШНЕВА, ГАГАРIНА, ГАЛИЦЬКА, ГЕРБУРТА, ГОГОЛЯ, ГРУШЕВСЬКОГО, ДОВБУША, ЗАМКОВА, ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ(БIЧНА), ЛЕСI УКРАIНКИ, ЛИСЕНКА, МIЦКЕВИЧА, МАЗЕПИ, ПАСIЧНА, ПЛ.РИНОК, С.СТРIЛЬЦIВ, САЛIНАРНА, СИМОНЕНКА, СТУСА, ТОРГОВА, ХИРIВСЬКА, ЧЕХОВА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Добромильська Дроздовичі БІЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Добромильська СОЛЯНУВАТКА ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, САДОВА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Добромильська СТОРОНЕВИЧІ МИРУ, СТРОНЕВИЧI ІІІ група
Добросинсько-Магерівська БАБІІ ЦЕГЕЛЬНА ІІІ група
Добросинсько-Магерівська ГОРОДЖІВ БIЛАНИ, БОКАЛИ, ВІЛЬНА, КАЧМАРI, ПОРІЦКИ, Поріцьки, САПІГИ, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Добросинсько-Магерівська КІПТІ Кіпті, ОБ”ЄДНАНА ІІІ група
Добросинсько-Магерівська КУНИН   ІІІ група
Добросинсько-Магерівська ЛАВРИКІВ БРИГАДНА, Головна, ГОРБЛЯН, КЛУБНА, Окопи, ПАВЛИКА, ПРОЕКТНА, САЛІВ, х.АНТОНИ, х.БАБІЇ, х.ВАСИЛИНКИ, х.ВІХТІ, х.ДАХИ, х.ЗАДИ, х.ЗАЛУЖНІ, х.КІПТІ, х.КОВАЛІ, х.КОЛІСНИКИ, х.КРІЛІ, х.КРІЛІ вул.Цегельна, х.МАВДРИКИ, х.МАКАРІ, х.ОКОПИ, х.ПАНЧИШИНИ, х.РУБАНСЬКІ, х.САЛИ, х.СМУГИ, х.ТОГАНИ, х.ХАРІ, х.ХИМИЧІ, х.ЧИРЧИКИ, х.ШМИГЛІ, Цегельна, Центральна, Ю.САЛА ІІІ група
Добросинсько-Магерівська МАВДРИКИ Мавдрики ІІІ група
Добросинсько-Магерівська МАГЕРІВ 1 ТРАВНЯ, I.ФРАНКА, БІЛА, ДЖЕРЕЛЬНА, КООПЕРАТИВНА, Л.Мартовича, Л.УКРАЇНКИ, Лісна, Не визначена, НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, НЕМИРIВСЬКА, ПIДЛIСНА, ПРОЕКТНА, РIЧНА, СЛIПЦЯ, СОНЯЧНА, СПОРТИВНА, ЧКАЛОВА, ЯВОРIВСЬКА ІІІ група
Добросинсько-Магерівська Окопи Окопи ІІІ група
Добросинсько-Магерівська ПАНЧИЩИНИ БРИГАДНА, Тесляка ІІІ група
Дрогобицька Верхні Гаї ГАГАРІНА, ГАЙОВА, ЛЕСІ УКРАЇНКИ, Лісова, НОВА, ПОТІК, УКРАЇНКИ Л. ІІІ група
Дрогобицька Дережичі МОЛОДІЖНА, Шкільна ІІІ група
Дрогобицька Лішня БОЛОННА, ГАЛИЦЬКОГО Д., ГРОМАДСЬКА, ГРУШЕВСЬКОГО М., ДРОГОБИЦЬКА, ЗЕЛЕНА, КНЯГИНІ ОЛЬГИ, КОЦЮБИНСЬКОГО М., МОЛОДІЖНА, НАДРIЧНА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, НОВОСІЛЬСЬКА, САГАЙДАЧНОГО П., САДОВА, САДОВО-ВЕРБОВА, САДОВО-МОНАСТИРСЬКА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, ТИЧИНИ П., УКРАЇНКИ Л., Урочище, УРОЧИЩЕ “CАД”, УРОЧИЩЕ “ЗАМУШИТА”, ФРАНКА І., ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б. ІІІ група
Дрогобицька Монастир Дережицький 8 БЕРЕЗНЯ, ГОНЧАРА О., ГРУШЕВСЬКОГО М., КЛЕНОВА, КРАВЧЕНКО У., НЕ ВИЗНАЧЕНА, ПЕРЕМОГИ, САДОВИЙ, СОБОРНА, СПОРТИВНА, ТИХИЙ, УКРАЇНКИ Л., ФРАНКА І., ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б. ІІІ група
Дрогобицька Монастир Лішнянський ЛІСОВА, ЛІШНЯНСЬКА, МЕДВЕЖАНСЬКА, САДОВА ІІІ група
Дрогобицька Нижні Гаї ГРІХИ, ЗАРІЧНА, Івана Франка, ФРАНКА І. ІІІ група
Дрогобицька Почаєвичі БІЛОЗІРА І. ІІІ група
Дрогобицька УНЯТИЧІ ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, КІКТИ П., КОЦЮБИНСЬКОГО М., Не визначена, Паркова, УКРАЇНКИ Л., ФРАНКА І., ШКІЛЬНА ІІІ група
Жовківська ДЕРЕВНЯ ГАЛАНА, Головна, Л.УКРАЇНКИ, МЕДВЕЖЕ, ШАШКЕВИЧА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА, ЯЛИНIВКА ІІІ група
Жовківська Жовква   ІІІ група
Жовківська МАЙДАН С.БАНДЕРИ ІІІ група
Жовківська Поляни Братів Кунтих, Приватна ІІІ група
Жовківська Туринка 23 З’ЇЗДУ, I.ФРАНКА, IВ.РОСИ, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, Бабінці, Головна, Довга Лоза, Жовте болото, Л.УКРАЇНКИ, МИРУ, РУДА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СЛУКИ, СТРІЛЬЦЕВІ НИВИ, х. НИВКИ, х. РАЙТИ, х. СЕРНІВКА, х.БІЛИЙ ЛІС, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Жовтанецька Вислобоки Б.Хмельницького, бічна Львівської, В.Великого, В.Щурата, Зелена, Львівська, Незалежності, П.Сагайдачного, Садова, Світла, Січових Стрільців, Сулимівська, Т.Шевченка ІІІ група
Жовтанецька Ременів Б.Хмельницького, Бічна Львівська, І.Мазепи, Конашевича-Сагайдачного, М.Куземського, Максимишина, П. Дорошенка, П. Орлика, П.Полуботка, П.Тетері, Р.Беня, С.Наливайка ІІІ група
Заболотцівська ЗАБОЛОТЦІ Грушевського, Тростинівка ІІІ група
Заболотцівська Ражнів Мандичі, Басейна, Бічна, Бузкова, Зарічна, Липова, Лісова, О. Підкови, Польова, Січових Стрільців, Смерекова, Ставкова, Східна, Центральна, Шкільна ІІІ група
Заболотцівська РУДА-БРІДСЬКА Бічна, За межами населенного пункту, Лісова, Польова, Проста, Садова, Центральна ІІІ група
Золочівська Гавареччина Зелена, Лісова, Центральна, Шкільна ІІІ група
Золочівська Городилів Зелена, Кути ІІІ група
Золочівська Єлиховичі Між селом, Біля Антика, Бродівська ІІІ група
Золочівська Жуличі Л.Українки, Лісова, Миру, Пачовського, Радянська, Тиха, Шашкевича, Шевченка, Шкільна ІІІ група
Золочівська Золочів Ак.Павлова, Біля Лісгоспу, Бродівська, Бродівська-бічна, Вокзальна, Вороняцька, Галицька, Глинна, Джерельна, Закарпатська, Залізняка, І.Франка, Ів.Франка, Крилова, Літописця Нестора, Львівська, Молодіжна, Об”їзна, Ольжича, Перемоги, Підгородненська, Привокзальна, Промислова, С.Ковалевської, С.Стрільців, Січових Стрільців, Спортивна, Тернопільська, Шевченка, Шевченка-дольна, Шевченка-луг, Ярослава Мудрого ІІІ група
Золочівська Підгородне Б.Хмельницького, Зелена, Кобилянської, Коцюбинського, Л.Українки, Нова, Підзамче, Тернопільська, Шашкевича, Ярослава Мудрого ІІІ група
Золочівська Струтин Солтівського ІІІ група
Золочівська Хильчиці Головна, Заводська, Польна ІІІ група
Золочівська Ясенівці Луг ІІІ група
Івано-Франківська БІРКИ Кооператив Радість, 1-ТРАВНЯ, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БІЧНА ЛЬВІВСЬКА, БОКОВИНА, В СТУСА, ДIБРОВА, Дубина, Кільцева, Коротка, Лісова, ЛЬВIВСЬКА, Не визначена, Озерна, Радість, САДОВА, СОНЯЧНА, ЯНIВСЬКА ІІІ група
Івано-Франківська Буда Затишна, Лісна, Львівська, Хвойна ІІІ група
Івано-Франківська Великі Гори Центральна ІІІ група
Івано-Франківська Великополе Не визначена, Садова, Центральна ІІІ група
Івано-Франківська ВЕРХУТКА Кутики, Мала Верхутка, Озеро, Центр ІІІ група
Івано-Франківська Домажир А.Шептицького, Берегова, Бічна, Вишнева, Вузька, Героїв Небесної Сотні, Господарська, Дачна , Замкнена, Зелена, Івана Франка, Квартал К-4, Квіткова, Коновальця, Коротка, Л.Українки, Львівська, Молодіжна, Не визначена, Незалежності, Низинна , Повітряна , ПОЛЬОВА , Річкова, Романа Шухевича, С.Бандери, Солуківська, Сонячна , Центральна , Шевченка, Широка, Юрія Липи ІІІ група
Івано-Франківська ДУБРОВИЦЯ Вербова, Дуцеринки, За церква, Завіднога, МЛИНКИ, Не визначена, Порохнавці, РІВЦІ, Середина, х,ДУЦИРИНКИ, х,КУТ, х.МАЗУРИ ІІІ група
Івано-Франківська Жорниська Героїв УПА, Квіткова, Лісна, Лісова, Наукова, Нова, Пасічна, Піщана, Промислова, Річкова, Центральна ІІІ група
Івано-Франківська Задебрі Центральна ІІІ група
Івано-Франківська ЗАТОКА Бічна, Джерельна, Нова, Польова ІІІ група
Івано-Франківська ЗЕЛІВ Бічна ІІІ група
Івано-Франківська ІВАНО-ФРАНКОВЕ IВАНА ФРАНКА, ВЕЛИКОПIЛЬСЬКА, ВИННИЧЕНКА, ЗАЛIЗНИЧНА, КОЗАЦЬКА, ЛЬВIВСЬКА, Міцкевича, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ ІІІ група
Івано-Франківська Кожичі Бічна, Бузкова, Джерельна, Дорошенка, Заставна, Зелена, Калинова, Квіткова, Коротка, Котляревського, Крута, Львівська, Н.Яремчука, Не визначена, Незалежності, П.Орлика, Підлісна , Польова, Садова, Сонячна, СТ “Явір”, Центральна , Шевченка, Шкільна, Ярова, Ясна ІІІ група
Івано-Франківська Лісопотік Б.Хмельницького, Бічна Зелена, Зелена, І.Франка, не визначена, Польова, С.Коновальця, Садова ІІІ група
Івано-Франківська ЛОЗИНО Горбок, Загора, Задвір, Заріка, Зелена, Королівщина, Круглий дуб, Кутець, Не визначена, Рівці, Середній Горб, Суховоля, урочище “Перекіп”, ХУТІР-ВЕЛИКІ ГОРИ , ХУТІР-ТУРИЧА, Центральна ІІІ група
Івано-Франківська Озерське Озерна, Шухевича ІІІ група
Івано-Франківська Рокитне Зелений сигнал, А.Кузьменка, Брідок, БУКОВИНА , В.Івасюка, Вигін, ГНАТЮКА , ЗЕЛЕНА , І.ФРАНКА, Калина, кооператив “Будівельник”, кооператив “Рокитне”, кооператив “Транспортник”, ЛІСНА , Лісова, ЛЬВІВСЬКА, Не визначена, Озерна, Пролісок СГК, Радість, Садова , СГК “Колос”, СГК “Орбіта”, СГК “Спектр”, Січових Стрільців, СКГ “Лісова галявина”, Сонячна, Сотні Глухого, Тиха, Узвіз, ЦЕНТРАЛЬНА , Черешнева, Шевченка ІІІ група
Івано-Франківська Середній Горб Круглий Дуб ІІІ група
Івано-Франківська СТАВКИ Батирівка, Вибій, Канцірі, Кінець, Кут, Мала Верхутка, На Селі, Нива ІІІ група
Івано-Франківська Страдч Барвінок садівничий кооператив, БАРВІНКОВА, ПІДЛІСНА , Садова ІІІ група
Івано-Франківська Турича Не визначена, Турича, Центральна ІІІ група
Івано-Франківська ЯСНИСЬКА Беринди, Білозіра , Бічна Зелена, Бічна Польова, Бічна Шевченка, Заньковецької, Затишна, Зелена , Злуки, І.Франка, Івасюка, Ковпака, Котляревського, Л.Українки, Лісна, Лісова, Лозинського, Львівська, Маркевича, Н.Яремчука, Не визначена, Незалежності, Нова, О.Маковея, Озерна, П.Мирного, Південна , Польова, Промислова, Рильського, Рогальського, Роксолани, Садова, Сухомлинськьго, Тичини, Торгова, Х.БУДА, Х.ЗАДЕБРІ, Х.ЛІСОВИЙ ПОТІК, Х.ЛІСОВИЙ ПОТІК -ЗЕЛЕНА, х.ОЗІРСЬКЕ, Хвойна , Хімічна, Хмельницького, Центральна , Червоної Калини, Черешнева, Чорновола, Шевченка, Шухевича ІІІ група
Кам’янка-Бузька Дернів Зелена, І.Мазепи, І.Франка, Лесі Українки, Мазепи, Т.Шевченка ІІІ група
Кам’янка-Бузька Забужжя 1-го грудня, В.Стефаника, Героїв Євромайдану, Гуменюка, Є.Коновальця, І.Гонти, М.Залізняка, М.Кривоноса, М.Лисенка, Молодіжна, Надбужна, Огородова, П.Калнишевського, П.Сагайдачного, Підлісна, Робітнича, Січових Стрільців, Слов”янська ІІІ група
Кам’янка-Бузька Кам’янка-Бузька Анікушкіна, Б.Хмельницького, Бендери, Березнева, Бічна Вишнева, Бічна Шкільна, В.Симоненка, В.Стуса (М.Горького), В.Щурата, Валова, Вишнева, Гаватовича, Гвардійська, Генерала Чупринки, Героїв Небесної Сотні, Героїв УПА, Гетьмана Мазепи, Грушевського, Данила Галицького, Драгоманова, Залізнична, Зелена, І.Богуна, І.Виговського, І.Карпенка-Карого, І.Мічуріна, І.Сирка, І.Франка, Івана Павла ІІ, Космонавтів, Лесі Українки, Ліцейна, Львівська, М.Грушевського, М.Драгоманова, М.Заньковецької, М.Коцюбинського, М.Садовського (Їльна), М.Тарнавського (Ватутіна), М.Цегельського, М.Шашкевича, Майова, Миру, Набережна, Незалежності, О.Довбуша, О.Кобилянської, О.Пушкіна, Озерна, Оранжерейна, Оріховий, П.Мирного, П.Саксаганського, П.Чубинського, Павлова, Підгір”я, Промислова, Р.Купчинського, Р.Шухевича, Рибацька, Річна, Род. Цегельських, род.Цегельських(Космонавтів), С.Бандери, С.Руданського, Скітна, Т.Шевченка, Торгова (Бічна Гвардійська), Ф.Шопена, Хомина, Шкільна, Ю.Федьковича, Я.Гаватовича, Я.Мудрого ІІІ група
Кам’янка-Бузька Прибужани Вишнева, Зелена, Миру, Миру Бічна, Проектна, Хомина ІІІ група
Кам’янка-Бузька Сапіжанка Механізаторів ІІІ група
Кам’янка-Бузька Тадані   ІІІ група
Козівська Риків Бічний, Гірська, Зарічна, Зелена, Лазівська, Лісова, Поломиста, Франка ІІІ група
Красненська Безброди Бічна І.Франка, В.Великого, Галицька, Зелена, І.Франка, Лугова, Набережна, Шевченка ІІІ група
Красненська Куткір Б. Хмельницького, Бічна Львівська, Галицька, Заводська, Залізнична, Заріччя, Зелена, І. Франка, Карафи-Корбут Софії, Лесі Українки, Львівська, Польова, Привокзальна, Шевченка, Шкільна ІІІ група
Лопатинська Підмонастирок Підлісна ІІІ група
Лопатинська Пустельники Підлісна ІІІ група
Львівська ВОЛЯ-ГОМУЛЕЦЬКА ПIДГIРHА ІІІ група
Львівська Львів Шевченка Т. ІІІ група
Львівська Малі Підліски НОВА ІІІ група
Львівська Підрясне НОВА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Львівська Рясне-Руське Барвінкова, Березна, Березова, БРЮХОВИЦЬКА , БУДІВЕЛЬНА , Бурштинова, В.Великого, ВИШНЕВА, ВУЗЬКА, Галицька, Глинська, Гонти, ГРУШЕВСЬКОГО, Данила Галицького, ДЖЕРЕЛЬНА , Довженка , ЗАЛІЗНИЧНА, ЗАЛІЗНИЧНИЙ, Злагоди, Золота, І.ФРАНКА, КАЛИНИ, Квартал К-11, Квартал к-5, Квартал-11, КРАЙНЯ, Лугова, МАЛИНОВА , МЕДОВА, НАГІРНА , Надії, НАЛИВАЙКА , Не визначена, О.ДОВБУША, Огієнка, ОЗЕРНА, Олімпійська, ОЧЕРЕТНА , Паркова, ПІДГІРНА , ПІДКОВИ, Підлужна, ПОЛЬОВА, ПОТІЧКОВА, Проектована, С.Бандери, САДОВА, СВІТЛА , Сімейна, СКИТНИК, Срібна, Торфяна, ФІАЛКОВА, ШЕПТИЦЬКОГО, Широка, Щастя ІІІ група
Меденицька Солонське ВЕРХОВИНА, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНА, КАРПАТСЬКА, ЛИПОВЕЦЬКА, МАЛА ГОРА, МЕДЕНИЦЬКА, МЕХАНIЗАТОРIВ, МОЛОДІЖНА, НОВА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СОНЯЧНА, СПОРТИВНА, ШКІЛЬНА ІІІ група
Моршинська Баня Лисовицька НОВИЙ, Б ЛЕПКОГО, БАНДЕРИ, ГАГАРIНА, ГАЙДАМАЦЬКА, Героїв УПА, Грушевського, ДОВБУША, ЖОВТНЕВА, Зелена, І.ФРАНКА, Коновальця, Курортна, Л УКРАЇНКИ, Мазепи, Миру, НОВА, ПIОНЕРСЬКА, СIЧ СТРIЛЬЦIВ, САГАЙДАЧНОГО, САДОВА, СОНЯЧНА, Станційна, Шевченка, ШКIЛЬНА, Я. Мудрого ІІІ група
Моршинська Воля Задеревацька БАНДЕРИ, ДІБРОВА, КОСАКА, Л.Українки, ПОЛЬОВА, САДОВА, ФРАНКА, ФРУНЗЕ ІІІ група
Моршинська ДОВГЕ IВ.ФРАНКА, Б. КИРЧIВА, ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО , ГАГАРIНА, Героїв Небесної Сотні, ГРУШЕВСЬКОГО, ДОВБУША, Дорошенка, ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ, ЗЕЛЕНА, Ів.Мазепи, КН.ОЛЬГИ, КОБРИНСЬКОЇ, Л.УКРАЇНКИ, Липова Алея, ЛІСОВА, Морозова, НАБЕРЕЖНА, НАЛИВАЙКА, Незалежності, ПОЛУБОТКА, С.Бандери, Стрийська, ФРАНКА, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ШЕВЧЕНКА, ЩОРСА ІІІ група
Моршинська ЗАДЕРЕВАЧ БАНДЕРИ, Гагаріна, Зарічний, Л.УКРАЇНКИ, Міжріччя, НАБЕРЕЖНА, НОВА, пров.ЗЕЛЕНИЙ, пров.ЛУГОВИЙ, Стефаника, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Моршинська Лисовичі Б.Хмельницького, БОЛЕХIВСЬКА, ВАТУТIНА, ВОЇНІВ УПА, ГОГОЛЯ, ДОВБУША, ДОРОШЕНКА, ЗЕЛЕНА, І.Франка, КІЛЬЦЕВА, коротка, косаківської, Л УКРАIНКИ, НОВА, пров.СТРИЙСЬКИЙ, пров.ЦЕРКОВНИЙ, РIЧКОВА, С.СТРІЛЬЦІВ, САВИЦЬКОГО, СТРИЙСЬКА, ТРУША, ТУРАША, ФРАНКА, ЦIОЛКОВСЬКОГО, Церковна, Шевченка, ШУХЕВИЧА, Я.МУДРОГО ІІІ група
Моршинська Пила ЛІСОВА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Моршинська СТАНКІВ 8 БЕРЕЗНЯ, IВ ФРАHКА, Б ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БIБЕРОВИЧ, В.ВЕЛИКОГО, ГРИЦАКА, ГРУШЕВСЬКОГО, Залізняка, Заньковецької, ЗЕЛЕНА, Кам’яний потік, КН.ОЛЬГИ, КОРОТКА, КОССАКА, КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, Л.УКРАЇНКИ, МАЗЕПИ, НОВА, ПОШТОВА, С.Стрільців, САГАЙДАЧНОГО, СТРИЙСЬКА, ФАЛИШ, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІІ група
Моршинська ФАЛИШ Біберович, Грушевського, Лесі Українки, С.Стрільців, Франка, Хмельницького, Шевченка ІІІ група
Мостиська АРЛАМІВСЬКА ВОЛЯ БЕРЕЗІВКА, Висівка, Збирки, Медведиця, МОЛОДІЖНА, Підгорбки, ПОМИЙНИКИ, СТАВОК, ЦЕНТРАЛЬНА, ШАБЛАЇ, Шиблеї, Щитки ІІІ група
Мостиська БЕРЕГОВЕ Лісова, МИРУ, ПЛОЩА МИРУ, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Мостиська Буховичі ЖОВТНЕВА, Зелена, не визначена, НОВА, САДОВА, СІЧНА, Тарасівка ІІІ група
Мостиська Гостинцеве БІЧНА, Зелена, ЛЬВІВСЬКА, МЕХАНІЗАТОРІВ, Набережна, ПІДГІРНА, ПОЛЬОВА, САДОВА, СВІТЛА, Сонячна, ЦЕНТРАЛЬНА, Шевченка ІІІ група
Мостиська ДОБОЩІВКА ПОЛЬОВА ІІІ група
Мостиська ДУБИНКИ Садова ІІІ група
Мостиська Завада Бічна, Вишнева, ГЛІБОВА, Лисенка, Молодіжна, Набережна, Новоселів, Польова ІІІ група
Мостиська ЗАВАДІВ Польова ІІІ група
Мостиська Заверхи В. ІВАСЮКА, ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ, КУРБАСА, Лесі Українки ІІІ група
Мостиська Загорби Вишнева, Липова ІІІ група
Мостиська Заріччя Лісова ІІІ група
Мостиська Королин ЗЕЛЕНА ІІІ група
Мостиська КРИВ’ЯКИ Бойки, Миськи, Підгора, Романовичі-Підгора, Саракули, Світла, ФАРІОНИ ІІІ група
Мостиська КРИСОВИЧІ Лесі Українки, не визначена, СТРІЛЕЦЬКА, Шашкевича ІІІ група
Мостиська ЛИПНИКИ Зіньковецької, ЛЕСІ УКРАЇНКИ, Руданського, СТЕФАНИКА, Т. ШЕВЧЕНКА, Центральна ІІІ група
Мостиська МАЗУРИ ЛУГОВА, МОЛОДІЖНА ІІІ група
Мостиська МАКСИМЦІ Лісна, Максимці, ПОМИЙНИКИ, ФІЗЮРИ ІІІ група
Мостиська Малнів Зелена, Липова, Лугова, МІСЦЕВА, Незалежності, ПОЛЬОВА, ПОПЕЛЯ, Річкова, САДОВА, Центральна, Центральна бічна, Шкільна ІІІ група
Мостиська Малнівська Воля Дуцька, Центральна ІІІ група
Мостиська МАРТИНИ ЛІСОВА ІІІ група
Мостиська МЕЛЕШКИ Вишнева, Липова, Лугова , МОЛОДІЖНА, Річкова, Широка ІІІ група
Мостиська Мостиська 1 ГРУДНЯ, 16 ЛИПНЯ, 22 СIЧНЯ, 25 ЛИПНЯ, Cагайдачного, I ПIДКОВИ, IВ ФРАНКА, IВАСЮКА, А МIЦКЕВИЧА, А.ШЕПТИЦЬКОГО, АК Крипякевича, АК САХАРОВА, АНТОНИЧА, АРКАСА, Б АНТОНИЧА, Б ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, Б.Лепкого, БАЖАНА, БУДЗИНОВСЬКОГО, В СТУСА, В. ВЕЛИКОГО, ВАЛОВА, ВЕРБИЦЬКОГО, ВИШЕНСЬКОГО, ВИШНЕВА, Г.Сковороди, ГАЙДАМАЦЬКА, ГАЛИЦЬКА, ГЕРОЇВ КРУТ, ГЛIБОВА, ГОГОЛЯ, ГРУШЕВСЬКОГО, ДОРОШЕНКА, Є. ПЕТРУШЕВИЧА, ЗАВАДА, ЗАГОРОДИ, Заньковецької М., ЗЕЛЕНА, І.БАГРЯНОГО, І.Білозіра, І.КРАВЧЕНКА, Івасюка, КНЯГИНІ ОЛЬГИ, Кобринської, Коновальця, КОНОТОПСЬКОЇ БИТВИ, КОПЕРНIКА, КОСТЮШКА, КОЦЮБИНСЬКОГО, КУБРИНСЬКОI, КУРБАСА, Л УКРАЇНКИ, ЛЕВИЦЬКОГО, ЛЕПКОГО, ЛИПИНСЬКОГО, ЛИСЕНКА, Лугова, ЛЮДКЕВИЧА, МАЗЕПИ, МАКОВЕЯ, МЕНЦИНСЬКОГО, МИКОЛАЙЧУКА, Міцкевича, НАЛИВАЙКА, не визначена, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, Нижанківського, О. Ольжича, О. ТЕЛІГИ, О.Кобилянської, П МИРНОГО, П ОРЛИКА, Патона, ПЕКАРСЬКА, ПЕРЕМИШЛЬСЬКА, Перемишльська бічна, ПЛ РИНОК, ПЛ РИНОК-2, Пл.Ринок, ПОЛУБОТКА, ПОЛЬОВА, ПОПОВИЧА, ПР НОВИЙ, ПРОМИСЛОВА, Пулюя І., РУДНИКІВСЬКА, С. Крушельницької, С.БАНДЕРИ, САГАЙДАЧНОГО, САГАЙДАЧНОГО БІЧНА, Сахарова, Січна, СІЧОВА, СТРIЛЕЦЬКА, СТУСА, У.Кравченко, ФЕДЬКОВИЧА, ФРЕДРО, ЧАЙКОВСЬКОГО, ШЕВЧЕНКА, ШУХЕВИЧА, Я МУДРОГО, ЯВОРНИЦЬКОГО, Яна Павла ІІ ІІІ група
Мостиська НАГІРНЕ ЗЕЛЕНА, І.Франка, не визначена, ПОЛЬОВА ІІІ група
Мостиська ПИХИ Зелена, Лісова ІІІ група
Мостиська ПІСОК Миру ІІІ група
Мостиська РОЖАКИ Лісова ІІІ група
Мостиська Санники Зарічна, Зелена, КІЛЬЦЕВА, МАЙДАНОВА ІІІ група
Мостиська Слабаш КІЛЬЦЕВА ІІІ група
Мостиська Соколя   ІІІ група
Мостиська Старява Б.Лепкого, Глібова, ГРАБОВСЬКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО, О.ОЛЕСЯ, Симоненка В, СІЧОВА, ЧАЙКОВСЬКОГО А., Шашкевича ІІІ група
Мостиська СТРІЛЕЦЬКЕ ЗЕЛЕНА ІІІ група
Мостиська Твіржа Валова, ВИШНЕВА, ЗЕЛЕНА, Кільцева, САГАЙДАЧНОГО, Центральна ІІІ група
Мостиська Хоросниця Залізнична, Зелена, Зєднання, Липнева, РІЧНА, СІЧОВА, Центральна, ШАБРУНЬ ІІІ група
Мостиська Черневе А.Чайковського, Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В.Стефаника, Грабовського, Л.Курбаса, М.ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ, НОВА, Руданського, ФЕДЬКОВИЧА, ШАШКЕВИЧА ІІІ група
Мостиська Чишки ГРАБОВСЬКОГО, СОНЯЧНА ІІІ група
Новокалинівська Бабина ТОПОЛЯ ІІІ група
Новояворівська ДОБРОСТАНИ БIЛА ГОРА, Героїв Майдану, Дмитрики, Заставля, І.ФРАНКА, Не визначена, Т.Шевченка ІІІ група
Новояворівська Кам’янобрід Б,Хмельницького, В.Чорновола, Воїнів УПА, Д.Галицького, І.Франка, Л.Українки, Не визначена, П.Андрусіва, Т.Шевченка ІІІ група
Новояворівська Когути КСТ “Приміський садівник”, Маковея, Миру, Не визначена, Т.Шевченка ІІІ група
Новояворівська МОЛОШКОВИЧІ С.БАНДЕРИ ІІІ група
Новояворівська Солиги Лісна, Миру, Молодіжна, Не визначена ІІІ група
Новояворівська Стадники Бічна, Миру, Не визначена, Перемоги ІІІ група
Новояворівська Стені Дачний, Зелена, Лісова, Маковея, невизначена, Приміський садівник ІІІ група
Новояворівська Терновиця   ІІІ група
Новояворівська Шкло 1-ГО ТРАВНЯ, 8 БЕРЕЗНЯ, 9-ГО ТРАВНЯ, IВАНА ФРАНКА, А.Михаліхи, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БIЧНА, БОЖЕНКА, В.Великого, В.ІВАСЮКА, В.СТУСА, ВЕРБИЦЬКОГО, Вербова, Вільховий, ГАГАРIНА, ГАЛАНА, ГЛIНКИ, ГОГОЛЯ, ГОРДИНСЬКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО, Д,ГАЛИЦЬКОГО, ДОВЖЕНКА, ДОРОШЕНКА, ЗАБОЛОТО, ЗАЛІЗНИЧНА , ЗАНЬКОВЕЦЬКА, ЗЕЛЕНА, І.Білозіра, КАДЕНЮКА, КАРМЕЛЮКА, КНЯГИНІ ОЛЬГИ, КОЗАЧА САН, КОЛГОСПНИЙ, КОНОВАЛЬЦЯ, КОРОЛЬОВА, Корчака Мар’яна, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, Коцюбинського, Крута, Курортна, КУРОРТНИЙ, Л.Курбаса, ЛIСНА, Левицького, ЛЕСI УКРАЇНКИ, ЛИСЕНКА, ЛОЗИНСЬКОГО, ЛЬВIВСЬКА, М.Горницького, М.Коцюбинського, МIЦКЕВИЧА, Мазепи, МАКОВЕЯ, Мальовнича, МАРКА ВОВЧКА, Матвіїва, МОЛОДІЖНА, Не визначена, О.Кобелянська, О.Корончевського, Озерний, ОСТАПА ВИШНI, П.Андрусіва, П.Орлика, П.ТИЧИНИ, Панаса Мирного, ПАРАСКЕВIЇ, Пасічна, ПЕРЕМОГИ, ПЕРОГОВА, ПЕРЧI, Польовий, ПР. КОРОТКИЙ, Пр.Калини, Приозерна, Р.КИРИЧЕНКО, Р.Шухевича, РИЛЬСЬКОГО, С. Крушельницької, САГАЙДАЧНОГО, САДОВА, САКСАГАНСЬКОГО, Січових Стрільців, Слободи Богдана, Сонячний, Сопилова Гора, Соснова, Срібна, СТАРИЦЬКОГО, СТЕФАНИКА, ТЕРЕШКОВОЇ, Тихий, ЦIОЛКОВСЬКОГО, ЧАЙКОВСЬКОГО, Червоної Калини, ЧЕРЕМШИНИ, Чернишевського, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, Шептицького, ШИРОКИЙ, ШКІЛЬНА, Шкільний, Ю ЛИПИ, ЯБЛУНЕВА, ЯР МУДРОГО, ЯРЕМЧУКА ІІІ група
Новояричівська Запитів Бічна Залізнична, Бічна Київська, Бічна Кукезівська, Бузкова, В.Стуса, Весела, Веселка, Висока, Вишнева, Вчительська, Гайдамацька, Джерельна, Загайна, Залізнична, Залізнодорожна, Замкнений, Зелена, Квіткова, Київська, Козацька, Коротка, Кукезівська, Молодіжна, Незалежності, Південна, Польова, Садова, Січових Стрільців, Сонячна, Стрілецька, Урочище Пріски, Центральна, Широка ІІІ група
Підкамінська БАТЬКІВ Весела, Заставна, Коротка, Кутова, Лукавецька, Нова, Польова, Поперечна, Центральна ІІІ група
Підкамінська ВЕРБІВЧИК Весела, Довга, Зелена, Когоспна, Польова, Тиха ІІІ група
Підкамінська Горбанівка Церковна ІІІ група
Підкамінська ДУДИН Дружня, Липінська, Лісова, Церковна ІІІ група
Підкамінська ЛУКАШІ Бродівська, ЗЕЛЕНА, Лісова, Нова, Підгірна, ПІДГОРОДНЯ, Сонячна ІІІ група
Підкамінська МАРКОПІЛЬ Бічна Центральна, Бічна Шкільна, Загороди, Загребельна, Заставна, Зелена, Польова, Сонячна, ЦЕНТРАЛЬНА, Шкільна ІІІ група
Підкамінська МЕЖИГОРИ Межигірська ІІІ група
Підкамінська МИКИТИ Весела, ДОВГА, Замкнена, Лан, Лісова, Польова, Проста, СОНЯЧНА ІІІ група
Підкамінська НАКВАША Бічна, Весела, Зелена, КОЛГОСПНА, Коротка, Кутова, Підгородня, Польова, Проста, Річна, Центральна, Шкільна ІІІ група
Підкамінська НЕМ’ЯЧ Вивізна, Вигінська, Зацерковна, Кирнична, Мала Черемха, Фединки, Центральна, Черемха ІІІ група
Підкамінська ОРИХІВЧИК Довга, Заріічна, Колгоспна, Кутова, Польова, Шкільна ІІІ група
Підкамінська ПІДКАМІНЬ В. СТУСА, ВЕЛИКОГО В., ГАЛИЦЬКОГО Д., ЗЕЛЕНА, КОБИЛЯНСЬКОЇ О., КРИНИЧНА, М. ГРУШЕВСЬКОГО, М. ТАРНАВСЬКОГО, МИРУ, МОЛОДІЖНА, НАГІРНА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, Отця Методія, ПЕКАРСЬКА, ПІДЛІСНА, ПОЛУБОТКА, ПРОЕКТНА, СИНЬКА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СОНЯЧНА, Т. ШЕВЧЕНКА , ТРАКТОРИСТІВ, ФРАНКА І. ІІІ група
Підкамінська ПОПІВЦІ Вертюченка, Весела, Долина, Почаївська, Ринок, Садова, Сіркова, Сонячна, Хмелива, Центральна, Шкільна ІІІ група
Підкамінська ТЕТИЛЬКІВЦІ Головна, Лугова, Підгірна, Польова, Річна ІІІ група
Підкамінська ЧЕРНИЦЯ Бакаї, Грицини ІІІ група
Підкамінська ШИШКІВЦІ Бічна центральна, Весела, Заболото, Загороди, Зелена, Кутова, Центральна ІІІ група
Поморянська Бібщани Горішня, Зелена, Міська, Молодіжна ІІІ група
Поморянська Богутин Шевченка ІІІ група
Поморянська Жуків Зелена, Лугова, Підгірна, Підлісна, Центральна, Шевченка ІІІ група
Поморянська Загора Джерельна, Зелена, Польна ІІІ група
Поморянська Коропець Зелена, Золотий потік, Лісова, Підгай, Сонячна, хут.Сукманів ІІІ група
Поморянська Кропивна Зарічна, Л.Українки, Литнева ІІІ група
Поморянська Нестюки 1-травня, Жовтнева, Зелена, Макогони, Шевченка ІІІ група
Поморянська Підгір’я Брухи, Бульбаки, Головна, Заріка, Пригата ІІІ група
Поморянська Поморяни Біля Колісника, Богуна, Загребелля, Загребелля-бічна, Загребельна бічна, І.Франка, Л.Українки, Лапаївка, Між селом, Підгай бічний, Підгай верхній, Підгай нижній, Підгора, Підзамче, Підзамче нижнє, Ринок, Сагайдачного, Сади, Садова, Січових Стрільців, Склепковича, Шевченка, Шевченка-бічна ІІІ група
Поморянська Ремезівці Вовкова, Гевки, Лісові, Млинська, Цици, Шкільна ІІІ група
Поморянська Торгів Б.Хмельницького ІІІ група
Поморянська Чижів Зелена ІІІ група
Радехівська Вузлове Вербова, Воз’єднання, Галицька, Заводська, Залізняка, Зелена, Княгині Ольги, Колгоспна, КОНОВАЛЬЦЯ, Л. Українки, Лугова, Львівська, Миру, Незалежності, Об’їзна, С. Бандери, Стефаника, Стефаника бічна, Шашкевича, Шевченка, Шкільна ІІІ група
Радехівська Дубини Польова ІІІ група
Радехівська Оглядів Джерельна, Зарічна, Зелена, Каштанова, Нова, Об’їзна, Піскова, Радехівська, Центральна ІІІ група
Радехівська Пиратин Зелена, Івана Франка , Сонячна ІІІ група
Радехівська Радехів Б. Хмельницького, В. Мандрики, В. Симоненка, Вагилевича, Весняна, Витківська, Вишнева, Відродження, Володимира Великого, Галицька, Героїв УПА, Гонти, Грушевського, ДАНИЛА-ГАЛИЦЬКОГО, Залізняка, Заньковецької, Зелена, Зоряна, І. Франка, Івасюка, Й. Сліпого, КАРМЕЛЮКА, Козацька, Комарова, Корнелюка, Корчунок, Коцюбинського, Л. Українки, Леонтовича, ЛІСОВА, Лопатинська, Лукова, Лукова бічна, Львівська, М.Вовчка, Мазепи, Миру, Мишуги, Молодіжна, Незалежності, Нечуй-Левицького, Ніщинського, О. Кобилянської, О. Курбаса, Об’їздна, Об’їзна, Паркова, Патона, Петлюри, Південна, Підгай, Полуботка, Поповича, Просвітянська, С. Бандери, Сагайдачного, СВЯТОСЛАВА, Січ. Стрільців, Смаль-Стоцького, Сонячна, Спортивна, Стефаника, Стоянівська, Тарнавського, Турянського, Федьковича, Чайковського, Шевченка, Шептицького, Шкільна, Шухевича, Юності, Я.Мудрого, Яблунева ІІІ група
Радехівська Сабанівка Бічна, Польова, Сонячна, Широка ІІІ група
Радехівська Середпільці Корчунок ІІІ група
Радехівська Станин Львівська ІІІ група
Радехівська Тетевчиці Весела, Зелена, Піскова, Сонячна, Центральна, Шевченка ІІІ група
Ралівська ЗАДНІСТРЯ 22 СІЧНЯ, ГАЛИЦЬКА, ГОНТИ, ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО, ЗАЛІЗНЯКА, ЗЕЛЕНА, МАЗЕПИ, НОВА, ПОЛУБОТКА, ПОПОВИЧА, Я.МУДРОГО ІІІ група
Ралівська Ралівка В.СТУСА, ВІДРОДЖЕННЯ, ГАГАРІНА, ГАЛИЦЬКА, ГОГОЛЯ, ДРАГОМАНОВА, ДРУЖБИ, ЗАВОДСЬКА, ЗАВОДСЬКА-БІЧНА, ЗАНЬКОВЕЦЬКОІ, І.ФРАНКА, КОРОТКА, Л.УКРАІНКИ, ЛИСЕНКА, ЛІСНА, ЛІСОВА, МОЛОДІЖНА, ПЕРЕМОГИ, ПОЛЬОВА, ПОПОВИЧА, ПР.ВІДКРИТИЙ, ПРИДНІСТРЯНСЬКА, РОЗДІЛЕНА, С.СТРІЛЬЦІВ, СОНЯЧНА, ТИХА, ЦЕРКОВНА, ШЕВЧЕНКА, ШЕВЧУКА, ЯСНА ІІІ група
Рудківська Вишня ВИШНЕВА, НАУКОВА, ПАРКОВА, САДОВА ІІІ група
Рудківська КОЛБАЄВИЧІ ВЕСЕЛА, ВИШНЕВИЙ, ЗЕЛЕНА, КОРОТКА, МИРУ, НОВА, ПРИВОКЗАЛЬНА, РІВНА, РУДКІВСЬКА, Середня, СКЛАДСЬКА, СОНЯЧНА, ТИХА, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА, ШКІЛЬНИЙ ІІІ група
Рудківська Підгайчики ЗАЛІЗНИЧНА, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, Л.УКРАЇНКИ, МИРУ, НОВА, ПРИВОКЗАЛЬНА, РИЛЬСЬКОГО, РІВНА, РУДКІВСЬКА, САДОВА, Середня, СОНЯЧНА, СПОКІЙНА, ТИХА, ТИЧИНИ, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА, ШУХЕВИЧА, ЯСНА ІІІ група
Рудківська Рудки ЗАЛІЗНИЧНА, ОРЛИКА, САДОВА, СХІДНА, ШАШКЕВИЧА БІЧНА, ЩОРСА ІІІ група
Самбірська Самбір БРАТІВ БЕРЕЖНИЦЬКИХ, БРАТІВ БЕРЕЖНИЦЬКИХ БІЧНА, В.КУК, ВАГИЛЕВИЧА, ВИГОВСЬКОГО, ГАЛИЦЬКА, ГОЛОВАЦЬКОГО, ГРАНИЧНА, ГРУШЕВСЬКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО БІЧНА, ДЕЦИКА, ДОВЖЕНКА, ДОРОШЕНКА, ДОРОШЕНКА БІЧНА, ЗАВОДСЬКА, ЗАВОКЗАЛЬНА, ЗАМІЙСЬКА, ЗЕЛЕНА, ІВ.ФРАНКА, КЛИНІВКА, КМІТА, КНЯГИНІ ОЛЬГИ, КОНОВАЛЬЦЯ, КОНЮШКЕВИЧА, КОПЕРНІКА, КОРОЛЬОВА, КРИВОНОСА М, КУБ’ЯКА, КУПИЛЕВА, ЛЕМКІВСЬКА, ЛЕПКОГО, ЛИСТОПАДОВОГО ЧИНУ, ЛУГОВА, Мазепи, НЕКРАСОВА, ОГІЄНКА, ОСЬМАКА, ПЕРЕМИШЛЬСЬКА, ПІВНІЧНА, ПРОЕКТНА, ПРОМИСЛОВА, ПЧІЛКИ, РУДАНСЬКОГО, С.БАНДЕРИ, С.СТРІЛЬЦІВ, СЕРЕДНЯ, СЕРЕДНЯ-БІЧНА, СІННА, СНІГУРСЬКОГО, СОНЯЧНА, СТЕБЕЛЬСЬКОГО, СТЕПОВА, СХІДНА, Т.ШЕВЧЕНКА, ТУРГЕНЕВА, УГВР , УСТІЯНОВИЧА, ФЕДУСКО, ЧАЙКОВСЬКОГО, ЧОРНОВОЛА, ЧОРНОВОЛА-БІЧНА, ШАШКЕВИЧА, ШУХЕВИЧА, ЯСЕНЕВА ІІІ група
Самбірська Стрілковичі НОВА ІІІ група
Сколівська Верхнє Синьовидне 22 Січня, Винниченка , Галицького, Гірка, Гіркий, Гоголя, Грушевського, Зелена, Золотий Потік, І.Франка, Коваля, Козацька, Л. Українки, Левинського, Леонтовича, Лисенка, Лікарська, Мазепи, О.Кобилянської, Польова, Рильського, С.Наливайка, Січових Стрільців, Степана Бандери, Стуса, Т.Шевченка, Української Повстанської Армії, Хмельницького ІІІ група
Сколівська Гребенів Зелена, Карпатська, Стефаника, Т.Шевченка, Українки ІІІ група
Сколівська Дубина Володимира Великого, Лісна, Лісний, Січових Стрільців, Шашкевича ІІІ група
Сколівська Коростів Гірська, Заванч, Зелена, Карпатська, Корнійчука, Крушельницька, Лісова, Луги , Поля, Симоненка, Українки, Франка, Черемшини ІІІ група
Сколівська Сколе Гайдамацька, Героїв Маківки, Зарічна, Князя Святослава, Стрийська ІІІ група
Славська Верхня Рожанка Бічна, Гірська, Джерельна, Довбуша, Зелена, Івана Франка, Короткий, Кривий, Лісова, Набережна, Перемоги, Погари, Т.Шевченка, Устияновича ІІІ група
Славська Головецько Брязького, Горянська, Зелена, Кармелюка, Карпатська, Лазівська, Миговича, Т.Шевченка, Травнева, Тростянецька ІІІ група
Славська Грабовець Грабовецька ІІІ група
Славська Лавочне Вокзальна, Джерельна, Зелена, Тараса Шевченка ІІІ група
Славська Либохора Гірська, Є.Коновальця, Звір, Зелена, Кобилянської, Короткий, Котляревського, Лісна, Наливайка, Нижній Кінець, Підділ, С.Бандери, Стефаника, Українки, Ушневича, Франка, Шевченка ІІІ група
Славська Нижня Рожанка Бічна, Гірська, Горбаля , Зелена, Івана Франка, Короткий, Лісова, Миру, Прибережна, Смерековий, Тараса Шевченка, Украінки, Устияновича ІІІ група
Славська Опорець Бескідська, Вокзальна, Зелений, Стрімкий, Топольна, Шевченка ІІІ група
Славська Пшонець Бойківська, Гірський потік, Горбище, Джерельна, Довбуша, Зелена, Карпатська, Лісова, Миру, Тростянецька ІІІ група
Славська Славське Рожаночка ІІІ група
Славська Тухля Беркута, Біля лісництва, Бойківська, Гірська, Джерельна, Зарічна, Згарь, Зелена, І. Франка, Каменяра, Карпатська, Кобилець, Лісна, Миру, Сковороди, Т. Шевченка, Щасливий ІІІ група
Сокальська Велике ПІДБУЖНА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Сокальська Горбків   ІІІ група
Сокальська Жвирка 1 Травня, Б.Хмельницького, В.Івасюка, В.Симоненка, В.Стефаника, В.Стуса, Вокзальна, Данила Галицького, Дружби, Зелена, І.Богуна, І.Мазепи, Лесі Українки, Миру, Молодіжна, Набережна, Над Бугом, О.Довженка, О.Кобилянської, О.-Ю.Федьковича, Р.Шухевича, С.Бандери, С.Петлюри, Садова, Січових Стрільців, Т.Шевченка, Ярослава Мудрого ІІІ група
Сокальська Забужжя І.Франка, Лесі Українки, Лугова, Січових Стрільців, Т.Шевченка ІІІ група
Сокальська КОМАРІВ Кутова ІІІ група
Сокальська Поториця Зелена ІІІ група
Сокальська Сокаль А.Міцкевича, А.Шептицького, Б.Хмельницького, Бобинського, В.Винниченка, В.Дишканта, В.Матюка, В.Стуса, Героїв УПА, Д.Вітовського, Д.Яворницького, І.Богуна, І.Крип”якевича, І.Мазепи, І.Макуха, І.Мечникова, І.Сірка, М.Березовського, М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, М.Заньковецької, М.Коцюбинського, М.Тарнавського, М.Шашкевича, Н.Морозенка, О.Кобилянської, О.Мишуги, О.Толстого, П.Григоренка, П.Калнишевського, П.Сагайдачного, П.Чайковського, С.Бандери, С.Наливайка, Св.Володимира, Січових Стрільців, Сонячна, СТ “Мічуринець”, Т.Шевченка, Тартаківська, У.Кармалюка ІІІ група
Солонківська Нагоряни ТАРНАВСЬКОГО ІІІ група
Старосамбірська БАЧИНА БІЧНА, ГОРІШНЯ, САВИЦЬКОГО, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Старосамбірська ВОЛЯ Бічна, ЗАРІЧНА, МИРУ, Невизначена, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Старосамбірська Завадка НАДНІСТРЯНСЬКА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Старосамбірська МОРОЗОВИЧІ НОВА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Старосамбірська СОЗАНЬ Івана Франка ІІІ група
Старосамбірська Старий Самбір Б.СОЛЬЧАНИКА, В.ЧОРНОВОЛА, ВIТОВСЬКОГО, ГАЙОВА, ДРОГОБИЦЬКА, ДРОГОБИЦЬКА БІЧНА, ЗАМКІВСЬКА, ЗЕЛЕНА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОЦЮБИНСЬКОГО, ЛЕВА ГАЛИЦЬКОГО, МОЛОДIЖНА, ПРИВОКЗАЛЬНА, ПРОМИСЛОВА, РОВДИЧА, С.БАНДЕРИ, САДОВА, СОНЯЧНА, СТУСА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Старосамбірська Стрільбичі ПРОМИСЛОВА, ЦЕНТРАЛЬНА, ЯБЛУНЕВА ІІІ група
Старосамбірська Сушиця КОПАЧА ІІІ група
Старосамбірська Торгановичі НОВА, СОНЯЧНА, ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Старосамбірська Торчиновичі ГОРІШНЯ, НОВА, СІЛЬСЬКА, СОРОКИ, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Стрийська БРАТКІВЦІ Дубика, Л.УКРАЇНКИ, ШЕПТИЦЬКОГО ІІІ група
Стрийська Великі Дідушичі Бандери, ГОШІВСЬКА, ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, Нова, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Стрийська ВІВНЯ 600-РIЧЧЯ, Бандери, Будівельна, КОРОТКА, Л.УКРАIНКИ, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, НОВА, ПОЛЬОВА, провулок НОВИЙ, СТОРОНКА, Франка, ШЕВЧЕНКА, ШКIЛЬНА ІІІ група
Стрийська ГОЛОБУТІВ БАНДЕРИ, ГРИНИШИНА, ЗАРIЧНА, Івасюка, КІНЦЕВА, Л.УКРАЇНКИ, МОЛОДІЖНА , НЕЗАЛЕЖНОСТІ, НИЖАНКІВСЬКОГО, НОВА, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА, ШКIЛЬНА ІІІ група
Стрийська ДІБРОВА Грушевського, ДУБРОВА, Затишна, Й.Сліпого, ЙОСИПА СЛІПОГО, ШЕВЧЕНКА, Яворницького ІІІ група
Стрийська ДОБРІВЛЯНИ 50 РIЧЧЯ УПА, 50 річчя УПА, IВ.ФРАНКА, БАНДЕРИ, БУДІВЕЛЬНА, Винниченка, Гайдамацька, Гоголя, ГРУШЕВСЬКОГО, Довбуша, Довга, Довженка, ДУБРОВА, ЗАБУДОВНА, Зелена, Івасюка, Коротка, Л.УКРАЇНКИ, ЛЕСІВА, ЛІСОВА, Медичний, МІРЧУКА, Морозенка , НАРОДНА, НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕННЯ, НОВА, О.ОБРОЦИ, ОБАЛЯ, П.МИРНОГО, ПОЛЬОВА , СІРКА, СКОВОРОДИ, СТУСА, Третього Гетьманату, ФРАНКА, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Стрийська ЗАВАДІВ БАНДЕРИ, Борисюка, ВИШНЕВА, ГАСИНА, ІВАСЮКА, К.ШМIДТА, КОССАКА, Л.УКРАЇНКИ, МОЛОДIЖНА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, НИЖАНКIВСЬКОГО, О.КОШОВОГО, ОХРИМОВИЧА, РОМАНЧУКА, САГАЙДАЧНОГО, ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА, ШМІДТА ІІІ група
Стрийська ЗАПЛАТИН БУДІВЕЛЬНА, БУДІВНИЧА, ГРУШЕВСЬКОГО, ДУБРОВА, ЗЕЛЕНА, І.ГОНТИ, І.ФРАНКА, Й СЛIПОГО, Л.УКРАЇНКИ, ЛIСОВА, ЛІСНА, МОЛОДІЖНА, НАРОДНА, Незалежності, НОВА, П.МИРНОГО, ПОЛЬОВА, ПРОЕКТНА, САГАЙДАЧНОГО, ШЕВЧЕНКА, Яворницького ІІІ група
Стрийська Кавське HОВА, IВ ФРАНКА, БУДІВЕЛЬНА, ВАСИЛЬЦІВА, ГАГАРІНА, Зелена, КОНОВАЛЬЦЯ, КОСТЯКА, Л.УКРАЇНКИ, ЛIСОВА, НАУКОВА, НОВА, ПОЛЬОВА, ПОШТОВА, Сагайдачного, Стрийська, Франка, ХIТНЯ, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Стрийська ЛАНІВКА IВ ФРАНКА, БІЧНА, ВОЗ’ЄДНАННЯ, Гагаріна, І.Франка, Л.Українки, Мазепи, Миру, Молодіжна, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ШЕВЧЕHКА, Ю.ЛИПИ ІІІ група
Стрийська Миртюки 24-серпня, Вишнева, ГАСИНА, Івасюка, Кондратюка, КОНОВАЛЬЦЯ, КРИВА, Лесі Українки, МАЗЕПИ, МИРУ, МОЛОДІЖНА, НАБЕРЕЖНА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, НОВА, Польова, Садова, СТРИЙСЬКА, СТУСА, Франка, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІІ група
Стрийська Райлів Бандери, Будівельна, ЗАВОДСЬКА, Зарічна, Зелена, ІВАСЮКА, Коноваьця, ЛІСОВА, МИРУ, Народна, НОВА, ШЕВЧЕНКА, Я.МУДРОГО ІІІ група
Стрийська СЛОБІДКА ЗЕЛЕНА, КОЛЕССИ, ПОЛЬОВА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Стрийська Стрий Болехівська ІІІ група
Стрілківська Велика Волосянка ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Стрілківська ВЕРХНІЙ ЛУЖОК ЗАПОТІЧНА, ЗЕЛЕНА, КІЛЬЧИН, Л.УКРАЇНКИ, МОЛОДІЖНА, Невизначена, СІЛЬСЬКА, СОНЯЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Стрілківська Лопушанка-Хомина ЗЕЛЕНА, П.САГАЙДАЧНОГО, САГАЙДАЧНОГО, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Стрілківська НЕДІЛЬНА НЕДIЛЬНА, СОТНИКА УПА БУРЛАКИ, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Стрілківська Ріп’яно СІЛЬСЬКА ІІІ група
Стрілківська Стрілки IВАНА ФРАНКА, Вербицького, ДНІСТРОВА, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНА, І.ФРАНКА, Не визначена, П.САГАЙДАЧНОГО, ПЕРЕМОГИ, Січових Стрільців, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Стрілківська Тисовиця ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Стрілківська ТОПІЛЬНИЦЯ ГАЛИЦЬКА, ДОВБУША, МОНАСТИРСЬКА, САГАЙДАЧНОГО, СИГАВЧАНСЬКА, ТОПIЛЬНИЦЯ, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Стрілківська Тур`є ГОРІШНЕ, ГОРЯНКА, ЗАДІЛОК, РІЧНА, ТУРЄ горішнє, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Стрілківська ЯСЕНИЦЯ-ЗАМКОВА ЦЕНТРАЛЬНА, Центральна бічна, ЦЕНТРАЛЬНА-БІЧНА ІІІ група
Судововишнянська Судова Вишня 1 ГРУДНЯ, I. СIРКА, IВ.ФРАНКА, Антонича, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ВIТОВСЬКОГО, ВИШЕНСЬКОГО, ВИШНЕВА, Глиняна, ДМИТРАСЕВИЧА, ДОВБУША, ДОВЖЕНКА, ЗАГОРОДИ, КВIТНЕВА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, ЛЕРМОНТОВА, ПIВДЕННА, ПЕРЕДМIСТЯ, Піонерський, ПР. ГIРСЬКИЙ, САГАЙДАЧНОГО, САДОВА, СИМОНЕНКА, СІРКА, СОНЯЧНИЙ, Т.ШЕВЧЕНКА, ТЕРЕШКОВОЇ, ХОТКЕВИЧА, ШУХЕВИЧА ІІІ група
Східницька Гута Зелена ІІІ група
Східницька Новий Кропивник Довбуша, Зелена, Лісова ІІІ група
Східницька Східниця Бандери, Бориславська, Гірська, Зарічна, Кропивницька, Шевченка, Шептицького ІІІ група
Трускавецька Модричі Модрицька, Незалежності ІІІ група
Трускавецька Трускавець Бориславська, Воробкевича, Городище, Дрогобича, Майдан Кобзаря, С. Бандери, Симоненка, Стебницька, Суховоля, Шевченка, Ю. Дрогобича ІІІ група
Турківська Завадівка В.Містечко, Звiринець, Круглий, Потік, Рудавець, Середня, Стрий, Центральна ІІІ група
Турківська Закіпці Центральна ІІІ група
Турківська Ільник Загірка, Залисий, Зарінок, Каменець, Луг, Ляцьки, Підпоповіць, Ставище, Станівки, Фролич, Центральна ІІІ група
Турківська Ліктів Броди, Обічки, Центральна ІІІ група
Турківська Лосинець Горбок, Зарічна, Кичерка, Молодіжна, Не визначена, Потік, Рiка, Центральна ІІІ група
Турківська Мала Волосянка Центральна ІІІ група
Турківська Мельничне Долішня, Другий Верх, Луги, Перший Верх, Середня, Хирів, Центральна, Чертежик ІІІ група
Турківська Радич Бережок, Дальківка, Королівщина, Нижній Лан, Потік, Ростока, Середнянська ІІІ група
Турківська Розлуч Границя, Довбуша, Залізнична, Івана Франка, Лесі Українки, Смерічка, Хмельницького, Шевченка ІІІ група
Турківська Стоділка Ровінь, Центральна ІІІ група
Турківська Турка Богдана Хмельницького, Богуна, Бойкiвська, Городище, Данила Галицького, Довбуша, Лесі Українки, майдан Шевченка, Міцкевича, площа Ринок, Пушкiна, Сагайдачного, Середня, Січ.Стрільців, Січових Стрiльцiв, Спадиста, Стельмаха, Травнева, Шевченка, Шептицького ІІІ група
Турківська Явора Варуш, Верхня, Вокзальна, Завадка, Романовича М., Центральна, Широке ІІІ група
Хирівська БУНЬКОВИЧІ   ІІІ група
Хирівська СЛОХИНІ САМБІРСЬКА, СЛОХИНI ІІІ група
Хирівська Хирів 9-ТРАВНЯ, IВ.ФРАНКА, Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БЕРЕЗИ, В.IВАСЮКА, В.ВЕЛИКОГО, В.СТУСА, ГАЛАНА, ГАЛИЦЬКА, ГОГОЛЯ, Д.Гладиловича, ДОБРОМИЛЬСЬКА, ДОРОШЕНКА, ЗЛУКИ, КОЦЮБИНСЬКОГО, Л.УКРАЇНКИ, Н.ЛЕВИЦЬКОГО, Невизначена, ПІДПОЛКОВНИКА КОНИКА, ПОЛУБОТКА, С.СТРIЛЬЦIВ, САДОВА, САМБIРСЬКА, СИМОНЕНКА, СТАДІОННА, СТЕФАНИКА, ШЕВЧЕНКА, ШЕВЧЕНКА (БІЧНА), ШЕПТИЦЬКОГО, ШКIЛЬНА, Я.МУДРОГО, Я.ПАСТЕРНАКА ІІІ група
Червоноградська БЕНДЮГА   ІІІ група
Червоноградська ВЕЛИКЕ Крипякевича, Л.УКРАЇНКИ, ЛІСОВА, ПІДБУЖНА, Підлісна, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Червоноградська Волсвин   ІІІ група
Червоноградська Червоноград IВАСЮКА, Грінченка, Івасюка, Корольова, Купчинського, Мазепи, Миру, Набережна, Паркова, Промислова, С.Бандери, Стуса, Шевченка, ШЕПТИЦЬКОГО, ШУХЕВИЧА ІІІ група
Шегинівська БАЛИЧІ Зелена, Львівська, САДОВА ІІІ група
Шегинівська БИКІВ ЗЕЛЕНА, Л. УКРАЇНКИ, Нова, ПЕРЕМИШЛЬСЬКА, Садова, Шашкевича ІІІ група
Шегинівська Великі Новосілки Менцинського, СОНЯЧНА ІІІ група
Шегинівська ВОЛИЦЯ В. Великого, Дружби, ЗАКОЛІЙСЬКА, Залізнична, ШЕВЧЕНКА, ШКІЛЬНА ІІІ група
Шегинівська ГАНЬКОВИЧІ Зелена , Зелена бічна, СОНЯЧНА, ЦЕНТРАЛЬНА ІІІ група
Шегинівська Конюшки ВИШНЕВА, ЗЕЛЕНА, Миру, ПОЛЬОВА, САГАЙДАЧНОГО, Т.Шевченка ІІІ група
Шегинівська ЛИПКИ Зелена, Лісова ІІІ група
Шегинівська МАЛІ НОВОСІЛКИ Сонячна ІІІ група
Шегинівська Мишлятичі ВИШНЕВА, ВУЖИК З, Зелена, Садова, Центральна, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Шегинівська МОСТИСЬКА ДРУГІ Колійова ІІІ група
Шегинівська ТОЛУКОВИЧІ Гайова, ПОЛЬОВА ІІІ група
Шегинівська ТЩЕНЕЦЬ ЗАРІЧНА , ЗЕЛЕНА, МИРУ, Молодіжна ІІІ група
Шегинівська ХАТКИ ЛІЩИНІВСЬКА ІІІ група
Шегинівська Шегині ВИШНЕВА, Дружби, Залізнична, Запотічна, ЗЕЛЕНА, Крута, ЛІСОВА , ЛУГОВА, НОВА, Озерна, ПОЛЬОВА, Прикордонна, ТИХА, ШКІЛЬНА ІІІ група
Яворівська Великі Макари Грині, Наставні, Шевченка ІІІ група
Яворівська Висіч Березова, Львівська ІІІ група
Яворівська Вовча Гора Воїнів УПА ІІІ група
Яворівська ВОРОБЛЯЧИН Бесарабія, В.Великого, Голоськи, Джерельна, Діброва, Ів.Франка, К.Козія, Не визначена, Х СТУПКИ , Центральна ІІІ група
Яворівська Зарубани Зависока ІІІ група
Яворівська Карпи Героїв УПА ІІІ група
Яворівська Коханівка ВОЇНІВ УПА, ДЖЕРЕЛЬНА, ЗЕЛЕНА , ПОТІЧНА, С.ВОВЧА ГОРА, САДОВА, ЦЕНТРАЛЬНА, ЦЕРКОВНА, ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ ІІІ група
Яворівська Липина КНЯГИНІ ОЛЬГИ ІІІ група
Яворівська Луг Лугова ІІІ група
Яворівська НАГАЧІВ ВЕРБИЦЬКОГО, ЗАРІЧНА, І.ФРАНКА, Ковальчика, Кручковського, Л.УКРАЇНКИ, МІРОЦЬКА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Яворівська НЕМИРІВ КУРОРТНА, РАВСЬКА ІІІ група
Яворівська Принада Горбиста, Кругла, Мартовича ІІІ група
Яворівська Рішин І.Богуна ІІІ група
Яворівська РУДА Зелена, Незалежності ІІІ група
Яворівська САЛАШІ Васюти, Грині, ДIБРОВА, Зелена, Колонія, Лісна, Мастикаші, Мідики, Наставні, Перебудова, Риси, Т.Шевченка, Тимчини, Угрини, Чорнії ІІІ група
Яворівська СЕМИРІВКА І.БОГОСЛОВА ІІІ група
Яворівська Середина Центральна ІІІ група
Яворівська СЕРЕДКЕВИЧІ Березова, БІЧНА , ВИСIЧ ,ЛЬВІВСЬКА, ВИСІЧ, БЕРЕЗОВА, ВИСІЧ, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ВОРОБЛІ, ГАРАЙ, ГІРНА , ГОРБИ , ГОРБИСТА , ДОЛИНА, ЗАГОРА , ЗАРІКА , КРУГЛА, КУТОВА, ЛІСОВА, ЛІСОК, МАРТОВИЧА, МОГИЛКА , МОЛОДІЖНА, Не визначена, НОВОБУДОВА , ПЕРЕБУДОВА , ПІДДІЛОК, ЦЕНТРАЛЬНА, ШЕВЧЕНКА ІІІ група
Яворівська Слободяки Незалежності ІІІ група
Яворівська Смолин Автотракторна бригада, Героїв УПА, І.БОГУНА, І.Мазепи, Л.Українки, Лугова, Молодіжна, Підгірна, Р.Шухевича, Радружська, С.Крушельницької, Січових Стрільців, Степана Бандери, Суха Липа, Шевченка, Шухевича ІІІ група
Яворівська Сопіт Радружська ІІІ група
Яворівська Шаварі Чорнії ІІІ група
Яворівська Яворів Лозинського, Привокзальна ІІІ група

Група 4

otg City Street Group
Бібрська ВЕЛИКІ ГЛІБОВИЧІ БІБРСЬКА, Залізнична, Л.УКРАЇНКИ, МИРУ, ПРИВОКЗАЛЬНА, ТИМОШЕНКА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Бібрська ВІЛЬХОВЕЦЬ І.ГАБРУСЕВИЧА, І.ФРАНКА, ЛЕВАНДІВКА, ЛОПУШАНСЬКА, НОВА, СУХОДІЛЬСЬКА, ШИРОКА ІV група
Бібрська ВОЛОВЕ ЗЕЛЕНА, ІВ. ФРАНКА, ЧЕРЕМХІВ, ШЕВЧЕНКА ІV група
Бібрська ВОЛОЩИНА Газдівська, ЗАЛІЗНИЧНА, ЗАМАРТИНІВСЬКА, ЗДЕБРИКИ, ПРИВОКЗАЛЬНА, ЦЕРКОВНА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Бібрська Закривець Лісова ІV група
Бібрська ЛІНІЯ ГОРІШНА, Загуменний ІV група
Бібрська ЛОПУШНА ЗАРІЧНА, І.ФРАНКА, КОРОТКА, Кругла Долина, Л.УКРАЇНКИ, ЛЕСІ УКРАЇНКИ, НОВА, ПІДГІРНА, Підцерковна, СЕЛИСЬКА ІV група
Бібрська Мостище ШЕВЧЕНКА ІV група
Бібрська Нові Стрілища Б.Хмельницького, Грушевського, Зелена, І.Франка, Івасюка, Котляревського, Л.Українки, Львівська, Нова, Пушкіна, С. Бандери, Сагайдачного, Садова, Стуса, Театральна, Шевченка, Шкільна ІV група
Бібрська ПІДГОРОДИЩЕ ГІРСЬКА, ГЛИБОКА, ЗЕЛЕНА, КРИНИЧНА, НАДРІЧНА, НИЖНЯ, НОВА, РЕМІСНИЧА, САДОВА, СТРІМКА, Центральна ІV група
Бібрська ПІДМОНАСТИР Є.Коновальця, ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, ШЕВЧЕНКА ІV група
Бібрська ПІД’ЯРКІВ Бічна, ВЕРХНЯ, ВИШНЕВА, Гайова, ДЖЕРЕЛЬНА, ЗЕЛЕНА, КВІТНЕВА, КОСМІЧНА, ПІДГІРНА, ПІСКОВА, Пічна, САДОВА, СОНЯЧНА, СТРІМКА, ТИХА, ТРАНСПОРТНА, Яблунева, ЯРОВА ІV група
Бібрська РОМАНІВ ВИШНЕВА, ДЖЕРЕЛЬНА, Зарічна, ЗЕЛЕНА, Кринична, ЛІСНА, ЛУГОВА, НАДРІЧНА, НОВА, ПІДГІРНА, ПОЛЬОВА, САДОВА, СОНЯЧНА, Спортивна, СТРІМКА, Транспортна, ЦЕНТРАЛЬНА, ШКІЛЬНА, ЯБЛУНЕВА, ЯРОВА ІV група
Бібрська Селиська ВЕСЕЛА, ВИШНЕВА, ГІРСЬКА, ДЖЕРЕЛЬНА, ЗАЛУЖНА, ЗЕЛЕНА, НАДРІЧНА, САДОВА, СТРІМКА, ТИХА, ЦЕНТРАЛЬНА ІV група
Бібрська СТАРІ СТРІЛИЩА Загуменний, Зарічна, Колгоспна, Космонавтів, Лугова, НОВА, Поперечна ІV група
Бібрська Суходіл БІЧНА, ДЖЕРЕЛЬНА, ЗАРІЧНА, КВІТКОВА, КЕРНИЦЬКОГО, КРИВА, ЛОЗОВА, ПІДГІРНА, ПІСКОВА, Франка І., ШЕВЧЕНКА, Широка ІV група
Великолюбінська ПОРІЧЧЯ МАЛЕХIВСЬКА ІV група
Давидівська Кротошин Без назви, Вітру, І. Франка, КН ОЛЬГИ, КРОТОШИНО, Л. УКРАЇНКИ, Лісна, НАЛИВАЙКА СЕВЕРИНА, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, СОНЯЧНА ІV група
Давидівська Пасіки-Зубрицькі ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б. ІV група
Давидівська ЧЕРЕПИН   ІV група
Жидачівська Бережниця   ІV група
Жидачівська Жидачів Д.Галицького, Залізнична, Промислова ІV група
Жидачівська Заріччя Зелена, Лесі Українки, Річна, Січових Стрільців, Стрийська, Чорновола, Шевченка ІV група
Жидачівська Рогізно   ІV група
Жовківська Жовква   ІV група
Журавненська БУЯНІВ 1 ТРАВНЯ, Гагаріна, Л.Українки, Надбережна ІV група
Журавненська ЖУРАВНО Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В.Чорновола, ВАЛОВА, ГАЛЕЧКО, ДОРОШЕНКА, ЖИДАЧIВСЬКА, ЗЕЛЕНА, Івана Виговського, КОРОТКА, КРЕХІВСЬКА, Л.УКРАЇНКИ, О.СТЕПАНIВНИ, ПОБЕРЕЖНА, СIЧОВИХ СТРIЛЬЦIВ, САГАЙДАЧНОГО, СЛОБIДКА, СТРИЙСЬКА, ШУХЕВИЧА ІV група
Журавненська Монастирець ГАГАРІНА, Ів.ФРАНКА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Журавненська Новошини Б.Хмельницького, БАКОЦИНО, ВИШНІВЕЦЬКА, ГОЛЕШІВСЬКА, ДОЛИНКИ, КЛУБНА, КОМСОМОЛЬСЬКА, ЛУКАВЕЦЬКА, ПЕТЛЮРІВСЬКА, ПІДГАЙОВА, ПОШТОВА, САГАЙДАЧНОГО, ФРАНКА, Центральна, ШЕВЧЕНКА ІV група
Журавненська Тернавка Центральна ІV група
Зимноводівська Зимна Вода ГОГОЛЯ М., Городоцька, ЗИМНОВІДСЬКА, К. СВЯТОСЛАВА, КН СВЯТОСЛАВА, ЛЕВИЦЬКОГО Н., Опільського, ПОЛУБОТКА, СВОБОДИ, ХВИЛЬОВОГО, ЧОРНОВОЛА, ЧУПРИНКИ, ШУХЕВИЧА М., Яворівська ІV група
Зимноводівська Лапаївка БІЧНА ГЕОФІЗИКІВ, ГЕОЛОГIВ, ГЕОФIЗИКIВ, ГЛIБОВА Л., Городоцька, ЗАРIЧНА, ЗАТИШНА, КАРМЕЛЮКА, КОЗАЦЬКА, КОТЛЯРЕВСЬКОГО, КРАВЧЕНКО, ЛIСОВА, ЛЕПКОГО Б., Озерна, РИЛЬСЬКОГО М., САМБІРСЬКА, СВІТЛА, СТУСА В. ІV група
Зимноводівська Скнилів IВАСЮКА В., АВIАЦIЙНА, БIЛИКА Я., Березівська, ГРУШЕВСЬКОГО, ЗАБУЗЬКОЇ І., ЗАБУСЬКА, ЗДОРОВ’Я, ЗЕЛЕНА, КОЗАЦЬКА, КОНОВАЛЬЦЯ, КОРОТКА, Л УКРАЇНКИ, ЛIСОВА, ЛИПОВА, Мазепи, Медова, Молодіжна, не визначена, ОЗЕРНА, ПЕТЛЮРИ, Підберезівка, ПОЛЬОВА, С.БАНДЕРИ, Садова, Січових Стрільців, Скнилів, СОЛОВ’ЇНА, СОНЯЧНА, Стрілецька, ФРАНКА І., Хвиля, Червоної Калини, ЧОРНОВОЛА, ЧУПРИНКИ, ШАШКЕВИЧА, ШЕВЧЕНКА Т., Шептицького ІV група
Зимноводівська Холодновідка ГОРОДОЦЬКА, ЗАМКНЕНА, КIЛЬЦЕВА, КВІТКИ-ОСНОВ”ЯНЕНКА, КВІТКИ-ОСНОВ’ЯНЕНКО, Лук”яненка Левка, Митна, ОЗЕРНА, САГАЙДАЧНОГО Є., Степана Бандери, ТЕСЛЕНКА А., ТИЧИНИ П., УКРАЇНКИ Л., ФЕДОРОВА, Холодновідка ІV група
Куликівська ВІДНІВ БАТІВКА, Не визначена ІV група
Куликівська ЗВЕРТІВ ВОЇНІВ УПА, І.СІРКА, НЕЗАЛЕЖНОСТІ, ПЕРШОТРАВНЕВА, САДОВА, СОНЯЧНА, Терешкової, УПА, ШЕВЧЕНКА, ШКIЛЬНА ІV група
Куликівська Куликів ШЕВЧЕНКА ІV група
Львівська Брюховичі Волошкова ІV група
Львівська Винники ШЕВЧЕНКА ІV група
Львівська Дубляни БІЧНА ІНСТИТУТСЬКА, В.ВЕЛИКОГО, ДОВБУША, ЗЕЛЕНА, І.МАЗЕПИ, І.СІРКА, І.ФРАНКА, ІНСТИТУТСЬКА, КИЇВСЬКА, Київське Шоссе, КИЯКА, КОЦЮБИНСЬКОГО, Л.УКРАIНКИ, ЛЬВIВСЬКА, МАЛЕХІВСЬКА, Малиняк, ПІДЛІСНА, РОКСОЛАНИ, САДОВА, СКАЛА СТАРИЦЬКОГО, СОНЯЧНА, СТЕФАНИКА, СТУДЕНСЬКА, ЧУМАЦЬКА, ШЕВЧЕНКА, ШЕПТИЦЬКОГО ІV група
Львівська Львів 5-й Скнилівський, 6-й Скнилівський, Авіаційна, Айвазовського, Акацієва, Ангарна, Антоновича В., Антоновича-Залізняка, Антоновича-Мельника, Апостола Д., Б.Хмельницького,11-вул.Підмурна, Бабія О., Базарна, Балабана М., Балтійська, Бальзака О., Бандрівського Д., Банківська, Бачинського Ю., Баштанна, Березова, Бескидська, Біласа В., Білинського М., Блажкевич І., Боберського І., Богданівська, Богданівська-Старознесенська, Боднарська, Бой-Желенського T., Бойківська, Бойчука М., Бойчука-Айвазовського, Бортнянського Д., Ботанічна, Боткіна С., Бруснівська, Вагова, Вагонна, Валова, Варшавська, Варшавська- Панча П., Варшавська-Панча, Варшавська-Чорновола, Васильківського С., Вахнянина A., Веделя А., Великого В., Вербова, Вернадського, Вернадського-Червоної Калини, Ветеранів, Виговського І., Виговського-Патона, Вигода, Визвольна, Винниченка В., Виноградна, Випасова, Висока, Вітряна, Вовка Ф., Вовчка М., Водна, Володимира Великого-Княгині Ольги, Володимира Великого-Наукова, Володимира Великого-Стрийська, Володимира Великого-Тролейбусна, Володимира Великого-Янева, Волошкова, Вороного М., Втіха, Вугільна, Газова, Галицька, Ганкевича Л., Гашека Я., Героїв УПА, Героїв УПА-Смаль-Стоцького, Гіпсова, Гірника О., Гніздовського Я., Годованця М., Головатого А., Голубина, Голубовича С., Гордієнка К., Горіхова, Горліса-Горського Ю., Городницька, Городоцька, Горської А., Грабянки Г., Гранична, Грінченка Б., Грінченка-Чигиринська, Дагестанська, Дальня, Данилишина Д., Декарта Р., Джерельна, Дідушка В., ДК “Папоротний”, Довженка О., Доробок, Доступна, Драгана М., Дрогобицька, Дружба-3, Друкарська, Дубнівська, Духновича, Емінеску, Естонська, Єфремова академіка, Жасминова, Ждахи, Жемчужникова, Житомирська, Загірна, Загородня, Загула Д., Заклинських, Залізнична, Залізняка М., Замарстинівська, Замарстинівська 183-навпроти вул.Мазепи, Замарстинівська-Варшавська, Замарстинівська-Мазепи, Заозерний пров.1-й, Заозерний пров.2-й, Заозерний пров.4-й, Захисна, Збиральна, Збойська, Зелена, Зернова, Зимова, Зимова долішня, Зоряна, Зрубова, Зубрицького Д., Зубрівська, Зубрівська-Манастирського, Іванова Гора, Інструментальна, Кавказька, Каганця М., Калнишевського, Караджича, Карпанюків, Карпинця І., Качали, Кедрова, Керамічна, Кишинівська, Климових братів, Княгині Ольги, Князя Романа, Князя Святослава, Кобилиці Л., Кобилянської, Кобринської, Ковельська, Козланюка, Конюшинна, Коперника, Кордуби, Корейська, Корецька, Косинського, Котика Б., Котлярська, Краківська, Кременецька, Крехівська, Кривчицька Дорога, Кримська, Крип’якевича академіка, Кричевського М., Кругла, Кругова, Куликівська, Куліша П., Куліша-Зернова, Куліша-Цехова, Кульпарківська, Кульпарківська-Сокільники, Кульпарківська-Трускавецька, Кульчицької, Купальська, Курмановича генерала, Кутова, Лазаренка академіка, Ламана, Ланова, Ластів’яча, Левандівська, Лемківська, Ливарна, Липи Ю., Липинського, Липинського-Промислова, Липківського митрополита, Листова, Личаківська, Личаківська-Мучна, Лікувальна, Лінкольна А., Луганська, Лукаша, Любінська, Любінська-Петлюри, Люльки академіка, Ляйнберга, Мазепи I. гетьмана, Маївського Д., Максимовича М., Малинова, Малоголосківська, Манастирського А., Марка Вовчка, Марунька, Масарика T., Мацієвича Л., Машиністів, Медова, Мельника А., Метрологічна, Миколайчука І., Милятинська, Миргородська, Мирна, Мисливська, Мідна, Мікльоша К., Міртова, Міцкевича А., Млинова, Могили П., Могильницького А., Молдавська, Молдавська Бічна, Молодіжна, Монгольська, Морозенка Н., Морозна, Мостова, Моторна, Музики Я., Мундяк М., Мурована, Мучна, На Копані, На Сторожі, На Чвертях, Нагірна, Надджерельна, Назарука O., Насінна, Наукова, Наукова-Підстригача, Наукова-Стрийська, Наукова-Тролейбусна, Невелика, Некрасова M., Немирівська, Нечая Д., Низинна, Низова, Ніжинська, Новознесенська, Огієнка I., Оглоблина О., Одеська, Озерна, Околична, Олесницького Є., Олешківська, Орельська, Освицька, Остроградських, Острозького K., Очаківська, Очеретяна, Панча П., Папоротна, Параджанова С., Паровозна, Пасічна, Пастернака Я., Патона Є., Патона-Ряшівська, Перфецького Л., Петлюри С., Під Голоском, Під Дубом, Підвальна, Підлісна, Підміська, Підрічна, Пілотів, Піскова, Планерна, Пластова, Плетенецького Є., Плугова, Плужника Є., Повітряна, Повітряна-Озерна, Поворотна, Подолинського С., Поліська, Поліщука В., Полтави П., Полтв’яна, Поповича O., Похила, Почаївська, Приязна, Прогулкова, Промислова, Пропелерна, Пулюя І., Райдужна, Райніса Я., Ранкова, Рахівська, Ревуцького Л., Рєпіна І., Ржегоржа Ф., Римлянина П., Ринок, Рільнича, Робсона П., Рогатинців братів, Розбіжна, Розкіш, Розточчя, Розточчя-Загірна, Роксолани, Рослинна, Рубчака І., Рудненська, Рудницького С. академіка, Руська, Ряшівська, Садова, Самарська, Санітарна, Сахарова А.,акад., Сахарова-Княгині Ольги, Свободи, Святого Теодора, Святослава князя, Сельських, Сеньковича Ф., Сербська, Сигнальна, Сигнівка, Симоненка В., Сихівська, Сірка І., Скісна, Скнилівська, Скорини Ф., Скрипника М., Скромна, Слов’янська, Слюсарська, Смаль-Стоцького С., Сміливих, Соборна, Сокільницька, Солов’їна, Солом’янка, Сонячна, Сороки М., Сорочинська, Сріблиста, Ставова, Стара, Старий Ринок, Староєврейська, Старознесенська, Степанівни О., Степового Я., Стефаника В., Стеценка К., Стрийська, Стрийська – Наукова , Стрийська-Автовокзал, Стрийська-Луганська, Стрийська-Проектована №7, Стрийська-Сахарова, Стрийська-Хуторівка, Стрийська-Чмоли, Стрийське шоссе, Суботівська, Суботівська-Повітряна, Східна, Сяйво, Сяйво-Широка, Таманська, Тарасівська, Творча, Театральна, Теребовлянська, Тернопільська, Тисова, Тісна, Топольна, Топольний пров.1-й, Топольний пров.2-й, Топольний пров.3-Й, Топольний пров.4-Й, Топольний пров.5-й, Топольний пров.6-й, Торф’яна, Тракт Глинянський, Тролейбусна, Трускавецька, Тунельна, Удатного, Уманська, Урожайна, Федорова І., Федьковича Ю., Фізкультурна, Фурманська, Хімічна, Хмельницького Б., Хмельницького Б.-Липинського, Хмельницького Б.-Поліська, Хмільова, Холодноярська, Хоробрих, Художня, Хуторівка, Хуторівка-Стрийська, Хуторівка-Ч. Калини, Цетнерівка, Цехова, Циганівка, Чайковського П., Червона, Червоної Калини, Черемхова, Черемшини М., Чернеча Гора, Черника Ф., Чечета Г., Чигиринська, Чижевського Д., Чмоли І., Чорновола В., Чуваська, Чупринки Т.,ген., Шевська, Шевченка Т., Широка, Широка-Низинна, Шкрібляків, Шпитальна, Щепова, Щирецька, Щоголева Я., Яблунева, Яворницького Д., Янева В., Яреми Я.,проф., Ярошинської Є. ІV група
Львівська Малехів Бандери С., ДОРОШЕНКА, Київська, Крушельницької С. ІV група
Миколаївська КАГУЇВ ШЕВЧЕНКА ІV група
Миколаївська Листв’яний Блятівська ІV група
Миколаївська Миколаїв Д. ГАЛИЦЬКОГО ІV група
Мурованська ГАМАЛІЇВКА КИЇВСЬКА ІV група
Мурованська Муроване ВОКЗАЛЬНА, Тополина ІV група
Мурованська СОРОКИ-ЛЬВІВСЬКІ   ІV група
Новороздільська БЕРЕЗДІВЦІ БОЛОННА, БОРИНЕЦЬКА, ГРУШЕВСЬКОГО, Задвірна, ЗАКАРПАТСЬКА, ЗЕЛЕНА, Зелена Балка, ІВ.ФРАНКА, Л. Українки, МАЗЕПИ, МИРУ, НОВА, С.Бандери, САДОВА, ТРАВНЕВА, УРОЧИЩЕ “САД “, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Новороздільська БЕРЕЗИНА I.ГОНТИ, IВ ФРАНКА, ‘Біля комбікорм ‘, Грушевського, ДНIСТРОВА, ЗАДВIРНА, ЗАЛIЗНЯКА, ЗАЦЕРКОВНА, І. Франка, ІВАСЮКА, КОЦЮБИНСЬКОГО, Л.Українки, Мазепи, Марунчака А., Незалежності, НОВА, ПАСТIВНИК, ПРОВ. КОЦЮБИНСЬКОГО, пров. Січових Стрільців, ПРОВ.Марунчака, провулок Грушевського, СIЧ. СТРIЛЬЦIВ, САДОВА, Спортивна, ШЕВЧЕНКА, ШЕПТИЦЬКОГО, ШКIЛЬНА ІV група
Новороздільська ГОРІШНЄ IВ.ФРАНКА, В. СТУСА, ВОВЧУКА, ГОНТИ, ЗЕЛЕНА, ЛЕВИЦЬКОГО, ЛЕСI УКРАЇНКИ, ПАНАСА МИРНОГО, ХУТIР ДIБРОВА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Новороздільська ГРАНКИ-КУТИ Вишнева, ВОВЧУКА, ГАЙОВА, ЛIСНА, ОЗЕРНА, ШКIЛЬНА ІV група
Новороздільська ДОЛІШНЄ IВ.ФРАНКА, ХУТIР ЗАДIБРОВА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Новороздільська Новий Розділ ВИГIННЯ, Малехівська, МИКОЛАЇВСЬКА, НАДДНIСТРЯНСЬКА, ПР-Т МАЛЕХIВСЬКИЙ, ПРЯМА ІV група
Новороздільська Підгірці ЗАВОДСЬКА, ЗЕЛЕНА, РIЧНА ІV група
Новороздільська Розділ IВ ПIДКОВИ, IВ ФРАНКА, БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ГIРСЬКА, ГАЙДАМАЦЬКА, ГАЛИЦЬКА, Глибока Балка, ГОНТИ, ГРУШЕВСЬКОГО, ДОВБУША, ЗАДВIРНА, ЗЕЛЕНА, КАПТОВАНЦЯ М., КОЗАЦЬКА, КРЕВЕЦЬКОГО, ЛIСНА, ЛЕСI УКРАЇНКИ, МАЗЕПИ, МИРУ, НАДСТАВНА, НАДСТАВНОЇ, ПРОВ КРЕВЕЦЬКОГО, ПРОВ ЛIСНОЇ, СIЧОВИХ СТРIЛЬЦIВ, САГАЙДАЧНОГО, СИМОНЕНКА, СТУСА, УЛЯНИ КРАВЧЕНКО, УСТИЯНОВИЧА, ЧВЕРТЬОВА, ШАШКЕВИЧА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Новороздільська СТАНКІВЦІ БАНДЕРИ, ЗЕЛЕНА, ЛIСОВА, НОВА, ПЕРЕЇЗД, ХОДОРIВСЬКА ІV група
Новороздільська ТУЖАНІВЦІ БУД.СПЕЦIАЛIСТА, НАДДНIСТРЯНСЬКА, Нова, ПIДГIРНА ІV група
Перемишлянська ВИШНІВЧИК 1 ТРАВНЯ, 8-БЕРЕЗНЯ, ДОЛИНА, ЗАСТАВНА, КАМІННЕ, Колгоспна, КРАСНЕ, ЛОНІВКА, МИРУ, ПАСІЧНА, САДОВА, ЦЕНТРАЛЬНА, ЩЕПАНІВКА ІV група
Перемишлянська Дунаїв Бідака, ВОЛИЦЯ, ЗАВАЛ, ЗЕЛЕНА, І. БІДАКА, ІЛЯРІЯ БІДАКА, КЛЕБАНЩИНА, КЛИБАНЩИНА, КУРНЕ, ЛУГОВА, ПЕРЕМИШЛЯНСЬКА, Перемоги, ПОТОЧАНСЬКА, САДИ, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, Х. ПІДСМЕРЕКІВКА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Перемишлянська Курний Підлісна ІV група
Перемишлянська ЛИПІВЦІ БУРБАНІВКА, ГАЙ, ГОРІШНЯ, ЗАКУТИНА, ЗАЦЕРКВИНСЬКА, КОВАЛІВКА, КУТЦІ, МИРУ, МОЧАРИ, ПАРЦЕЛЯЦІЯ, ПІДГРЯДЯ, ХУТIР ПОСIЧ ІV група
Перемишлянська ЛОНІ ГОРЧИНСЬКОГО, ДЖЕРЕЛЬНА, ДОЛИНА, ЗАГОРОДИ, ЗАЛУГ, ЗЕЛЕНА, ЛІСНА, ЛОНІВКА, ХУТIР ЛОНIВКА ІV група
Перемишлянська Перемишляни   ІV група
Перемишлянська Підсмереки Підсмереки ІV група
Перемишлянська ПЛЕНИКІВ ГУТА ЧЕМИРИНЕЦЬКА, МИРУ ІV група
Перемишлянська Смереківка ЗОЛОЧІВСЬКА, ПІДЛІСНА, САДОВА, ШЕВЧЕНКА, Шкільна ІV група
Перемишлянська Чемеринці ДРУЖНЯ, ДУНАЇВСЬКА, ЗАРІЧНА, ЗЕЛЕНА, КУЧЕРІВКА, ЛІСНА, ЛОЗОВА, НОВА, ПІДГІРНА, САДОВА, СОНЯЧНА, Х. ЮРКИ, Х.ВАСИЛЬКОВА, Х.ГУТА, Х.КОМАРІ, ЦЕНТР, Центральна ІV група
Пустомитівська НАВАРІЯ Б.ЛЬВІВСЬКА, БІЧНА ЛЬВІВСЬКА, ГАГАРIНА Ю., ГЛИБОКА, ЗЕЛЕНА, Канівська, КВ ПАРЦЕЛЯ, кв. Озерний, Лісова, ЛЬВIВСЬКА, МУЗИЧНА, НАВАРІЯ, ОЗЕРНА, ПАРАЛЕЛЬНА, ПІВДЕННА, ПРИОЗЕРНА, САГАЙДАЧНОГО, САДІВНИЧА, САДОВА, СТ “Адоніс”, СТ “Будівельник”, СТ ЖАЙВІР, СТ Сокіл 2, СТЕФАНИКА, Трускавецька, УЧНІВСЬКА, ХОЛМСЬКА, ШКІЛЬНА, ЯРЕМЧУКА Н. ІV група
Пустомитівська Пустомити Без назви, В. ВЕЛИКОГО, ДНІСТРОВА, ДЯЧЕНКО Д., КВАРТАЛ ЮНІСТЬ, КВАРТАЛ ЮНІСТЬ – 2, МОЛОДІЖНА, Новий Світ, Оксамитова, ОЛЬГИ К-НІ, ПІЩАНА, Пустомити, САДОВА, СВОБОДИ, СОНЯЧНА, ШКIЛЬНА, ЮНIСТЬ ІV група
Пустомитівська Семенівка ШЕВЧЕНКА ІV група
Розвадівська ВЕРИН IВАНА ФРАНКА, Б ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, БIЛАСА I ДАНИЛ., БОГУНА, ЗАГУМЕННА, ЗАДОВГА, КОНОВАЛЬЦЯ, Л УКРАЇНКИ, ЛIСОВА, Лісна, САГАЙДАЧНОГО, СТЕПАНА БАНДЕРИ, ШЕВЧЕНКА, ЯВОРА ІV група
Розвадівська ДЕРЖІВ 22 січня, IВАНА ФРАНКА, БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, В. Козара, ГРУШЕВСЬКОГО, ЛЕСI УКРАIНКИ, ЛІСНА, МАЗЕПИ, МОЛОДIЖНА, ПР. ЛIСНИЙ, ПРОСВIТИ, СПОРТИВНА, СТЕПАНА БАНДЕРИ, СТЕФАНИКА, УСТИЯНОВИЧА, ЧЕРНЮХА, ШЕВЧЕНКА, ШУХЕВИЧА ІV група
Розвадівська Київець ВАСИЛЬЧЕНКА, ГАГАРIНА, ГАЛАНА, ЗАДВIР’Я, ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, Миру, МОЛОДIЖНА, НАДДНІСТРЯНСЬКА, НАДНIСТРЯНСЬКА, Побідин, Степана Бандери, ЦЕРКОВНА, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, ШКIЛЬНА, ЮВIЛЕЙНА ІV група
Розвадівська КРУПСЬКЕ IВ ФРАНКА, IВАНА МАЗЕПИ, В ВЕЛИКОГО, ГРУШЕВСЬКОГО, ДНIСТРОВА, КОНОВАЛЬЦЯ, ЛЕСI УКРАЇНКИ, ЛЬВIВСЬКА, Мацьківа, МИКОЛАЇВСЬКА, Озерна, ПРОВ ВИННИКIВСЬКИЙ, ПРОВ ЛУГОВИЙ, ПРОВ СТ МАЦЬКIВА, ПРОВ ШКIЛЬНИЙ, Сагайдачного, Сонячна, СПОРТИВНА, СТ БАНДЕРИ, Урочище “Багна”, ЧОРНОВОЛА, ШЕВЧЕНКА, ШКIЛЬНА ІV група
Розвадівська Острів ВИННИЧЕНКА, ДОРОШЕНКА, ШЕВЧЕНКА ІV група
Розвадівська ПІСОЧНА За пилорамою, Б.Хмельницького, В.Великого, Д.Галицького, ПРИВОКЗАЛЬНА, ШКIЛЬНА ІV група
Розвадівська ЧЕРНИЦЯ ДНIСТРОВА, ЗЕЛЕНА, Л.УКРАЇНКИ, МАЗЕПИ, МОЛОДIЖНА, ПОЛЬОВА ІV група
Сокільницька ГОДОВИЦЯ ГОДОВИЦЯ, ІВАСЮКА В., кв. Біля Панчини, Л. УКРАЇНКИ, Липова Алея, Молодіжна, ШЕВЧЕНКА Т. ІV група
Сокільницька Сокільники Зубрівська, Кульпарківська, Львівська бічна, Панська Гора, СІРКА, Сокільники, СТРИЙСЬКА, Художня ІV група
Солонківська ВОВКІВ Без назви ІV група
Солонківська ДЕРЕВАЧ Без назви ІV група
Солонківська Жирівка Без назви, ДЖЕРЕЛЬНА, Жирівка, ЗА ЛУГОМ, зарічна, КІШОВА, Нова, ПЛ. РИНОК, ПОЛЬОВА, Ринок, Стрілецька, Центральна, Ясенова ІV група
Солонківська ЗАГІР’Я Без назви, хутір Грабник ІV група
Солонківська Зубра Без назви, ГОНТИ І., Дорошенка, Зубра, І. ФРАНКА, Л. УКРАЇНКИ, ЛІСНА, Підлісна, С.БАНДЕРИ, САГАЙДАЧНОГО, ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б., ШЕВЧЕНКА ІV група
Солонківська Ков’ярі   ІV група
Солонківська КУГАЇВ Без назви ІV група
Солонківська ЛИПНИКИ   ІV група
Солонківська Малечковичі Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, Без назви, БІЧНА ЧАЙКОВСЬКОГО, В. Івасюка, Вечірня, Елітна, Зелена, Зоряна, КАЛІНІНА, к-л Вечірній, к-л К-7, Коновальця, Л. Українки, ЛІКАРСЬКА, Молодіжна, не визначена, НОВА, ОЗЕРНА, ОСТРІВСЬКА, Проектована, ПУСТОМИТІВСЬКА, РАЙОННА, СВ.ТЕОДОРА, Симоненка, СІЛЬСЬКА, Степана Бандери, Т. ШЕВЧЕНКА, Трояндова, Центральна, Чайковського П., ЧЕХОВА, ШИРОКА, Щаслива ІV група
Солонківська МИЛЯТИЧІ Без назви, МИЛЯТИЧІ, сонячна, Спортивна, Шевченка, ШКІЛЬНА ІV група
Солонківська Нагоряни Нагоряни, Наливайка, САДОВА, Стуса, ТАРНАВСЬКОГО, ТУРГЕНЕВА ІV група
Солонківська НОВОСІЛКА Без назви, І. Франка, НОВОСІЛКИ, Сковороди, Сонячна, СТ”Пролісок”, Центральна ІV група
Солонківська ПІДТЕМНЕ Зубрівська, Підтемна, ПІДТЕМНЕ ІV група
Солонківська Поршна Коверівська ІV група
Солонківська Раковець Підтемнянська, Раковець, ЦЕНТРАЛЬНА ІV група
Солонківська СОЛОНКА 1 ЛИСТОПАДА, IВАСЮКА, АЗК-N6, Б НАВАРIЙСЬКА, Б СПОРТИВНА, В.СТУСА, ВИННИЧЕНКА, ВОЛОШКОВА, ГОРОДНИЧА, Д. АПОСТОЛА, Д.Галицького, ДОЛИНА, ДОРОШЕНКА, ЖИРIВСЬКА, ЗЕЛЕНА, ЗУБРИЦЬКИХ, КВІТНЕВА, КІЛЬЦЕВА, КН. ОЛЬГИ, КОЗАЦЬКА, КОСТЮШКА, КОЦЮБИНСЬКОГО, КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, ЛИПОВА, ЛУГОВА, ЛЬВIВСЬКА, ЛЮДКЕВИЧА, НАВАРIЙСЬКА, ОЛЕСЯ, Орлика, П. Апостола, П. ОРЛИКА, ПОЛЬОВА, Промислова, РУБЧАКА, С. Стрільців, САГАЙДАЧНОГО, СІЛЬСЬКА, СОЛОНКА, СОНЯЧНА, СПОРТИВНА, СТРIЛЬЦIВ, СТРИЙСЬКА, ТИХОГО, УРОЖАЙНА, ХВИЛЬОВОГО, ЦЕНТРАЛЬНА, Ч КАЛИНИ, ЧЕРЕМШИНИ, ШАШКЕВИЧА, ШЕВЧЕНКА, Яремчука Н. ІV група
Тростянецька БРОДКИ ВИГОДА ІV група
Ходорівська БОРОДЧИЦІ Зелена, Центральна, Шевченка ІV група
Ходорівська ВОВЧАТИЧІ Б.Хмельницького, І.Франка, Миру, Шевченка ІV група
Ходорівська ГОРОДИЩЕ В.Стуса, Зелена, Лесі Українки, Миру, Перемоги, Проектована, С.Бандери, Січових Стрільців, Шевченка ІV група
Ходорівська ГОРОДИЩЕНСЬКЕ   ІV група
Ходорівська ЖИРОВА Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, Зелена, Коваленка, Кремерівка, Нова, Садова, Січових Стрільців, СТРИЙСЬКА, Центральна, Шевченка, Шкільна ІV група
Ходорівська Заліски Ів.Франка, Клубна, Кобзарева, Л Українки, Миру, Надбережна, Нова, Стрийська ІV група
Ходорівська Кам’яне Вузька , Дністрова, Квітнева, Лісова, Надбережна , Нова, Садова, Ходорівська, Центральна ІV група
Ходорівська Піддністряни Б.Хмельницького, Вишнева, Дністрова, Залізнична, Зелена, Коротка, Львівська, Рудківська, С.Стрільців, Садова, Ходорівська, Центральна, Широка ІV група
Ходорівська Рудківці Клубна, Лісова, Просвіти, СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ ІV група
Ходорівська Ходорів I.ФРАНКА, 16 ЛИПНЯ, E.КОНОВАЛЬЦЯ, I.ВIЛЬДЕ, I.ФРАНКА, Б.Хмельницького, БОГУНА, БОРТНЯНСЬКОГО, В.IВАСЮКА, В.ВЕЛИКОГО, В.СТУСА, В.ЧОРНОВОЛА, ВIННИЦЬКОГО, ВЕРБИЦЬКОГО, ВЕРЕЩИНСЬКОГО, ВИННИЧЕНКА, Вітовського, Вовчка, ВОЛОШИНА, ГАЙДАМАЦЬКА, ГАЛЕЧКО, ГАЛИЦЬКА, ГАЛИЦЬКИЙ, ГОГОЛЯ, ГОНТИ, ГОНЧАРА, ГРIНЧЕНКА, Грушевського, Д.ВIТОВСЬКОГО, Д.ГАЛИЦЬКОГО, ДОВБУША, ДОВГОГО, ДОВЖЕНКА, ДОРОШЕНКА, ЗАМКОВА, ЗАРIЧНА, ЗЕЛЕНА, ЗЛУКИ, І.Франка, ім.Героїв Євромайдану, ім.Героя Майдану Р.Точина, КАРМЕЛЮКА, КНЯГИНI ОЛЬГИ, КОЦЮБИНСЬКОГО, КРИВОНОСА, КРОПИВНИЦЬКОГО, КУРБАСА, КУТУЗОВА, Л.УКРАIНКИ, ЛИСЕНКА, ЛЬВIВСЬКА, ЛЬВIВСЬКИЙ, ЛЮДКЕВИЧА, М.ВОВЧКА, М.ЧУРАЙ, МАЗЕПИ, Н.КОБРИНСЬКОЇ, О.ВИШНI, О.КОБИЛЯНСЬКОЇ, О.СТЕПАНIВ, ПIДКОВИ, ПОЛУБОТКА, ПОПЕРЕЧНА, ПОПОВИЧА, пров.Зарічний, РИЛЬСЬКОГО, РОКСОЛАНИ, С.БАНДЕРИ, С.КАЛИНЦЯ, С.ПЕТЛЮРИ, СIРКА, СIЧОВА, САГАЙДАЧНОГО, СИМОНЕНКА, Січових Стрільців, СКОВОРОДИ, СОСЮРИ, СПОРТИВНА, СТЕФАНИКА, СТРIЛЕЦЬКА, Стрийська, ТАРНАВСЬКОГО, ТЕРНОПIЛЬСЬКА, ТЕРНОПIЛЬСЬКИЙ, ФЕДЬКОВИЧА, ЧАЙКОВСЬКОГО, ШАШКЕВИЧА, ШЕВЧЕНКА, ШУХЕВИЧА, Я.МУДРОГО ІV група
Ходорівська ЧОРНИЙ ОСТРІВ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, ГАЛИЦЬКА, ЗАЛІЗНИЧНА, О.ДОВБУША, ПІВДЕННА, ШЕВЧЕНКА ІV група

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *