Як «Нескорений Херсон» боровся проти російської окупації. У Львові презентували фотовиставку

Фотокореспондент Олександр Корняков був центрі подій та зафіксував сторичні моменти спротиву херсонців проти озброєних окупанів.

У п’ятницю, 28 жовтня, в артцентрі «Дзиґа» у Львові відбулася виставка фотовиставка «Нескорений Херсон», автором якої є фотокореспондент Олександр Корняков. Він перебував у центрі подій та зафіксував історичні моменти спротиву містян на мітингах проти озброєних російських військових.

Фотографії Олександра Корнякова з херсонських мирних акцій проти російської окупації облетіли відомі світові інформаційні агенції – Reuters, The Times, The Guardian, BBC, Aljazeera та багато інших.

Презентація фотовиставки пройде у багатьох містах України. Також відбудуться благодійні аукціони, на яких кожен із відвідувачів зможе придбати фотокартину з Херсонщини на пам’ять. Отримані кошти підуть на допомогу ЗСУ та жителям Херсону, які перебувають в окупації.

Фотовиставка у Львові буде до 10 листопада. 

Юлія Осим

Фото Іван Станіславський/ Твоє Місто

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *