ДСНС знову попереджає мешканців Львівщини про високу ракетну небезпеку

Рятувальники закликають не нехтувати повітряною тривогою.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України попереджає мешканців про високу загрозу ракетних ударів 31 жовтня. Відповідні повідомлення надсилають на мобільні телефони українців, в тому числі мешканців Львівщини.

«Увага! Протягом дня є висока імовірність ракетних ударів по території України. Залишайтесь в укриттях заради вашої безпеки. Не нехтуйте сигналами «Повітряна тривога», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що такі повідомлення ДСНС надсилала мешканцям 11 жовтня. 

Раніше Державна служба з надзвичайних ситуацій завершила тестування системи оповіщення. Ця система наразі покриває 67% абонентів в Україні. Після завершення тестування люди отримуватимуть сповіщення, які будуть стосуватися безпосередньо  Їх будуть надсилати органи влади на місцях: зараз це військово-цивільні адміністрації, після завершення воєнного стану – обласні держадміністрації.

 від метеорологічних явищ (буревії, лісові пожежі) до хімічних загроз, якщо поруч є хімічні підприємства, на яких сталися викиди.

Додамо, що вранці 11 жовтня в Україні оголосили масштабну повітярну тривогу. 

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *