Сину загиблого воїна з Львівщини подарували квартиру

Роман Гаврилюк з Буська на момент повномасштабного вторгнення був на роботі у Німеччині, але все покинув та повернувся захищати Україну.

Сину загиблого на війні Героя Романа Гаврилюка з Львівщини подарували ключі від однокімнатної квартири в новобудові у Буську. Про це повідомила журналістка Вікторія Балицька.

Роман Гаврилюк з Буська на момент повномасштабного вторгнення росії до України був у Німеччині. Він мав там роботу, але все покинув і повернувся в Україну, щоб захищати її. У військомат побіг в день приїзду, розказав його побратим Анатолій Білевич, також боєць 103 окремої бригади територіальної оборони.

«Він з речами, тільки з Німеччини приїхав, каже: везіть мене на військкомат, іду з вами. Він був дуже патріотичний, якщо людина приїжджає з Німеччини, де все добре і де все спокійно, хоче захистити, це дуже патріотична людина. Ще тут, коли ми були у Львівській області, набирали добровольців на схід перших. Ще коли наша бригада не виїхала. І Роман був один із перших, хто пішов в Луганську ТрО. Які тоді були на «нулі», ‒ каже побратим Анатолій Білевич.

Його 8-річному сину одна будівельна компанія подарувала квартиру у новобудові в Буську. Маленький Адам пишається своїм батьком і нині уявляє собі майбутній інтерʼєр у квартирі. Першою планує впустити свою кицю.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *