Загроза ракетних ударів по Львівщині та евакуація переселенців. Як минула доба

Коротко про головні події у Львові та області за добу.

Повітряна тривога. Учора, 31 жовтня, на Львівщині о 07:23 лунало сповіщення про повітряну тривогу. Упродовж майже трьох годин була загроза ракетного удару з літаків дальньої авіації зі східного напрямку. Ворог здійснив масований ракетний удар по Україні. На Львівщині сили ППО збили три ракети. Обійшлося без руйнувань та постраждалих.

Джерело: голова Львівської ОВА Максим Козицький

Сьогодні, 1 листопада, о 09:12 сирени знову сповістили про загрозу з повітря. Очільник Львівщини закликав мешканців залишатися у безпечному місці до сигналу про відбій.

Переселенці. Двома евакуаційними потягами у Львів прибули ще 146 осіб. Чотирма потягами у Перемишль зі Львівщини відправили 541 людину.

Кордон. Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 16 тисяч 417 осіб. Повернулися – 19 тисяч 70 українців.

Правоохоронці. Поліція області опрацювала 1318 звернень щодо підозрілих людей та об‘єктів.

Аграрне виробництво. Аграрії та виробники Львівщини обмінялись досвідом у сферах харчової та переробної галузей в Баварії (Німеччина). Вони здобули новий досвід, ознайомилися з технологіями та розробками у харчовій промисловості, налагодили контакти з німецькими колегами.

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *