Мікрогранти для аграріїв Львівщини на суму 1,9 млн. грн: хто отримав гроші

Переможці програми мають створити 17 робочих місць.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Станом на 28 жовтня позитивне рішення Державного центру зайнятості отримали 8 суб’єктів господарювання в аграрному секторі економіки на загальну суму 1,9 млн грн мікрогрантів на створення власної справи або ж розширення бізнесу. 

«Програма «Власна справа» – це безпрецедентна можливість отримати стартовий капітал на відкриття малого бізнесу. На етапі подачі заявки майбутній підприємець ризикує тільки власним часом. Це також чудова можливість безоплатно проаналізувати свій бізнес-план і адаптувати його до життєздатного сценарію, отримавши при цьому доступ до фінансування без обов’язкового власного внеску», – розказала директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Департамент агропромислового розвитку спільно з обласним центром зайнятості в ході виїзних зустрічей з сільськогосподарськими виробниками провели масштабну інформаційну кампанію щодо державної програми «єРобота» та умов участі.

Крім цього, щопонеділка та щочетверга Центр професійно-технічної освіти Центру зайнятості надає безкоштовні консультації щодо подачі заявок на програму та формування бізнес-плану, а також двічі на місяць проводить дводенні тренінги. Консультації щодо участі у програмі також можна отримати в департаменті. 

Сільськогосподарські виробники області мають можливість отримати мікрогрант на створення бізнесу або ж розширення власного в сумі від 50 тис. грн до 250 тис. грн. в межах державної програми «єРобота», яка стартувала від 1 липня 2022 року. Обов’язковою умовою отримання гранту є створення нових робочих місць та після отримання мікрогранту прийняття на них працівників або залучення до роботи у сімейному фермерському господарстві додаткових членів сімейного фермерського господарства.  

Кошти мікрогранту заявники можуть спрямовувати на покриття наступних витрат:

  • придбання обладнання, необхідного для провадження господарської діяльності;
  • закупівля ліцензійного програмного забезпечення, свійських тварин та птиці, багаторічних насаджень, саджанців, посівного матеріалу, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з реалізацією бізнес-плану (такі витрати повинні становити сумарно не більше 50 % розміру мікрогранту);
  • послуги маркетингу та реклами (такі витрати повинні становити не більше 10 % розміру мікрогранту);
  • орендна плата за нежитлове приміщення (такі витрати повинні становити не більше 25 % розміру мікрогранту);
  • орендна плата за обладнання (такі витрати повинні становити не більше 10 % розміру мікрогранту);
  • лізинг обладнання, крім автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів особистого користування (такі витрати повинні становити не більше 50 % загального розміру мікрогранту);
  • використання у підприємницькій діяльності прав інших суб’єктів господарювання (комерційна концесія).

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми «єРобота» триває. Подача заявки здійснюється через портал «Дія». Проєкт «єРобота» включає програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.   

На Львівщині затвердили програму, орієнтовану лише на малих і дрібних сільгоспвиробників

На Львівщині в умовах воєнного стану взяли в оренду 240 га сільгоспземлі: де найбільше

Фермерський ярмарок на площі Ринок працюватиме довше

Фермерська родина на Львівщині зможе заробити на вирощуванні малини 50-100 тисяч гривень

24 млн грн компенсацій отримають садівники на Львівщині. Найбільше – за будівництво холодильників

Безповоротна фіндопомога не більше 300 тис грн: зміни до програми підтримки сільського господарства на Львівщині

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *