На Львівщині облаштують стоянки для відстою автомобілів

Наразі на території області є 51 пункт для відстою автомобілів.

На час зимового періоду на Львівщині планують облаштувати стоянки для відстою легкового та великогабаритного транспорту. Наразі на території області є 51 пункт, серед них стоянки і заправки.

Джерело: заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко під час брифінгу

«Ми облаштовуємо стоянки для відстою транспорту – великогабаритного і легкового. На території області зараз облаштована 21 стоянка, загалом є 51 об'єкт, враховуючи стоянки і заправки», – зазначив він. 

За його словами, стоянки для відстою автомобілів також облаштовують на кордоні з Польщею для водіїв, які прямують у Європу. У пунктах пропусках «Краківець» і «Шегині» передбачені місця для обігріву, кафе, а також санвузли. Він також додав, що дороги на Львівщині готові до зимового періоду. Підрядні компанії забезпечені відповідною технікою на 480 одиниць. Станом на сьогодні є запаси піску та солі на 40% від потреби.

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *