На Топольній збудують 17-поверховий ЖК зі шкільним корпусом та підземним паркінгом

Новозбудований корпус місто планує викупити у забудовника для потреб школи №81.

У Львові на вулиці Топольній, 4 збудують 17-поверховий житловий комплекс зі шкільним корпусом та двоповерховим підземним паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодив виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 2 листопада.

Джерело: засідання виконкому ЛМР

Так, виконком дозволив львівській компанії ТзОВ «Дизайн-Майстер» збудувати житлово-громадський комплекс на вулиці Топольній, 4 біля торгово-розважального центру «Спартак». Згідно з проєктом, забудовник має намір звести ЖК на 16-17 поверхів з дворівневим підземним паркінгом. Загалом ЖК має містити 180 квартир. 

«Йдеться про об’єкт житлово-громадський, який розташований позаду торгово-спортивного комплексу «Спартак». Ідея в тому, щоб міжшкільний ресурсний центр, який планується в межах будівництва, забезпечив приміщеннями у розмірі понад 3 тисячі метрів квадратних школу, яка розташована з іншого боку вулиці Топольної. Йдеться про приміщення для старших класів», – зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Також у межах нового житлового комплексу збудують громадську будівлю на 4 поверхи, де планують розмістити старші класи школи №81, що розташована поблизу. Як зауважив під час засідання виконкому заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач, після завершення будівельних робіт корпусу місто планує викупити його у забудовника за кошти міського бюджету та спонсорів, однак за визначеною собівартістю самого будівництва. Загальна площа приміщень, які будуть зарезервовані для шкільних потреб, становить 3 200 кв. м.

Додамо, що за даними аналітичної системи YouControl, компанія «Дизайн-Майстер» зареєстрована у Львові у 2001 році. Основним видом діяльності підприємства є виробництво дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів. Власниками ТОВ «Дизайн-Майстер» є Ірод Михайло та Іван (16% та 42%), Романинець Віктор (27% ) та Анізія Пилис (15%).

Нагадаємо, що у травні минулого року депутати Львівської міської ради під час засідання сесії дозволили ТОВ «Дизайн-Майстер» змінити цільове призначення ділянки на вул. Топольній, 4 на будівництво та обслуговування багатоповерхового житлового будинку. Оскільки ділянка площею 0,4399 га була призначена для обслуговування будівель виробничого призначення.

Також у 2019 році виконком ЛМР погодив відповідні містобудівні умови та обмеження для будівництва за цією ж адресою, на вулиці Топольній, 4 у Львові, житлового кварталу із дитячим садком та початковою школою. Замовником будівництва є ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм», яке у листопаді торік отримало дві земельні ділянки площею майже 0,9 га. За даними системи Youcontrol, власниками ТзОВ «Науково-технічний центр міжгалузевих програм» є ТзОВ «Авалон Інкомпані», співвласником якого, за його ж словами, є львівський бізнесмен і депутат Григорій Козловський.

Юлія Осим

Візуалізація з виконкому ЛМР

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *