У Києві демонтували понад 400 рекламних вивісок, які не вимикали увечері

Це необхідно для економії електроенергії.

У Києві демонтували понад 400 рекламних вивісок, які не вимикали увечері, відповідно, не дотримувались режиму економії електроенергії.

Джерело: заступник голови КМДА Валентин Мондриївський

«Унаслідок масованих ракетних ударів по критичній інфраструктурі країни ситуація з електропостачанням залишається складною, і країна живе в режимі економії. У Києві ситуацію вдається стабілізувати, розвантаживши мережі. Це відбувається, в тому числі, і завдяки відповідальному бізнесу, який добровільно вимикає рекламні носії: екрани, наземні рекламні конструкції та вивіски. Таких відповідальних підприємців у столиці тисячі. У той же час у місті оперативно демонтовано понад 400 незаконних конструкцій, які, до того ж, ще й не дотримувались режиму економії», – пояснив він.

За його словами, роз’яснювальна робота з бізнесом не припиняється, і підприємці майже одностайно позитивно реагують на потреби міста, розуміючи, що на сьогодні це єдиний вихід підтримати всю систему в робочому стані.

Нагадаємо, раніше міська влада попросила столичних підприємців, власників рекламних площин, магазинів, кафе та ресторанів максимально економити на освітленні вивісок та екранів, враховуючи складну ситуацію з електропостачанням після масованих російських атак на українські підприємства критичної інфраструктури.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *