У одній з громад Львівщини розпочали опалювальний сезон. Коли буде у Львові

Опалення мають вмикати, коли середньодобова температура протягом трьох днів буде 8 градусів та нижче.

У Стрийській громаді від сьогодні, 4 листопада, розпочали опалювальний сезон 2022-23 років для населення, об’єктів бюджетної сфери тощо. Водночас у Львові опалення поки не включатимуть.

Джерело: Стрийська міська рада, пресслужба Львівської міськради у коментарі Tvoemisto.tv

Як зазначили у пресслужбі ЛМР у коментарі Tvoemisto.tv, тепло у львівських будинках увімкнуть вже тоді, коли середньодобова температура повітря на вулиці становитиме 8 та нижче градусів протягом трьох днів.

Зазначимо, що температура повітря у Львові сьогодні становить 9 градусів тепла і може сягнути 12 градусів.

На завтра, 5 листопада, синоптики прогнозують температуру від 5 до 12 градусів тепла, а на неділю, 6 листопада – від 8 до 11 градусів.

Зазначимо, про те, як громади можуть підготуватися до зими, яка в нас ситуація з електроенергетикою, чи може бути уражена ворогом газотранспортна система, як готуватися до опалювального сезону й модернізуватися в довготривалій перспективі, читайте тут.

Софія Шавранська

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *