Росія, ймовірно, починає розгортати війська, які розстрілюватимуть власних дезертирів – британська розвідка

«Ці підрозділи, які використовувалися російськими військами у попередніх конфліктах, погрожують відкрити вогонь по своїх же солдатах, що відступають, аби змусити їх перейти в наступ», – написано у щоденному зведенні британської розвідки.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Російські війська в Україні, як вважають у британській розвідці, почали розгортати підрозділи, призначені для відстрілу власних дезертирів і примусу солдатів до наступу, – повідомило в п’ятницю Міністерство оборони Великої Британії.

«Через низький моральний дух та небажання воювати, російські війська, ймовірно, почали розгортати “загороджувальні” або “блокувальні” підрозділи. Ці підрозділи, які використовувалися російськими військами у попередніх конфліктах, погрожують відкрити вогонь по своїх же солдатах, що відступають, аби змусити їх перейти в наступ», – написано у щоденному зведенні британської розвідки.

«Останнім часом російські генерали, ймовірно, хотіли, аби командири застосовували зброю проти дезертирів, у тому числі можливо, дозволяли стріляти на ураження після попередження. Генерали, напевно, теж хотіли б тримати позиції до самої смерті. Тактика обстрілу дезертирів, швидше за все, свідчить про низьку якість, низький моральний дух та недисциплінованість російських військ», – додають у розвідці.

Армія рф має колосальні втрати: 840 окупантів за добу, – Генштаб

ЗСУ замикають кільце під Херсоном: можуть захопити 15 000 росіян,- генерали США

Феодальна імперська російська армія, яка боїться своїх генералів, але ґвалтує і грабує мирне населення

З Херсону до Криму на автомобілях втекли 13 російських військових зі зброєю і боєприпасами

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *