Волонтери створили сайт зі сканованими моделями будівель, які знищила війна

Для цього використовують 3D-сканування та фотограмметрію.

Волонтерська ініціатива Scan UA створила сайт зі сканованими моделями знищених пам’яток української спадщини, будівель, військової техніки, що були пошкодженні з початку повномасштабного вторгнення. Для цього волонтери використовують 3D-сканування та фотограмметрію.

Джерело: Scan UA

Scan UA заснували архітектор Сергій Ревенко, який займається 3D-скануванням, і перекладач Нікіта Солопов, який відповідає за візуал проєкту. Метою проєкту є створення цифрового архіву української спадщини. Його планують використати для підвищення обізнаності щодо руйнувань та необхідність збереження.

Читайте також: «Дорога додому». У Львові відкрили мурал, присвячений Маріуполю

Нагадаємо, що у Львові шукають охочих долучитися до команди медико-психологічної допомоги, що працює при Головному залізничному вокзалі міста.  Тут волонтерять люди різних професій та різного віку: студенти, психологи, медики та навіть внутрішньо переміщені особи. 

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *