Масових святкувань на Різдво у Києві не буде, – Кличко

Водночас влада розглядає встановлення традиційної ялинки.

Міський голова Києва віталій Кличко сказав, що цьогоріч масових святкувань Нового року та Різдва не буде. Проте влада схиляється до того, щоб святкова ялинка таки була. 

Джерело: RISU з посиланням на Кличка в ефірі інформаційного телемарафону

«По-перше, ми відштовхуємося від безпеки. І це питання є ключовим… Новий рік та Різдво скасовувати ніхто не буде… Я переконаний, що кожен зможе відсвяткувати у своїй родині… Але таких масових святкувань 100% не буде. Що стосується новорічної ялинки, то ми зараз розглядаємо це питання, відштовхуючись у першу чергу від безпеки», – сказав міський голова.

Він зазначив, що влада столиці схиляється до того, щоб вставнолювати традиційну ялинку, однак більше деталей озвучать ближче до свят. 

«Але можу сказати, що і новорічну ялинку розглядаємо… Атмосфера нового року повинна бути… Тому ми зараз розглядаємо в обмеженому такому форматі святкування Нового року і різдвяних свят, але не хочемо їх скасовувати», – додав він.

Нагадаємо, що влада Києва розглядає можливість евакуації приблизно трьох мільйонів жителів у разі повного вимкнення електроенергії. 

Софія Шавранська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *