У Львові офіційно почали опалювальний сезон для закладів освіти, медицини та культури

Станом сьогодні на ранок 125 установ вже отримували опалення на основі листів-звернень.

Від сьогодні, 7 листопада, у Львові офіційно розпочали опалювальний сезон для бюджетних установ. Теплопостачальні підприємства подаватимуть опалення до усіх закладів освіти, медицини, культури, які вони обслуговують. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Станом сьогодні на ранок 125 установ вже отримували опалення на основі листів-звернень.

«Опалювальний сезон для більшості садочків, лікарень, поліклінік ми вже давно розпочали на основі їхніх листів-звернень. Так, станом сьогодні на ранок ЛМКП «Львівтеплоенерго» подавало опалення до 88 таких закладів, а Залізничнетеплоенерго – до 37»,  повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Загалом в опалювальному сезоні 2022-2023 років ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до 232 освітніх закладів (школи, садочки) та 56 медичних закладів (лікарні, поліклініки), а ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 45 закладів освіти і 5 медичних установ.

Нагадаємо, що середньодобова температура впродовж наступних кількох днів у Львові буде становитиме приблизно +8° та нижче в окремі дні.  Ольга Коваль

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *