Львівські спортсмени здобули 7 нагород на чемпіонаті України з дзюдо

Чемпіонат України відбувся у Києві.

У неділю, 6 листопада, у Києві завершився чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок. Львівщину на змаганнях представили 17 юніорів, 5 юніорок, 27 кадетів та 9 кадеток. Кільком спортсменам вдалось здобути нагороди. 

Джерело: Львівська ОВА

За результатами, де змагалися юніори та юніори, золото здобув кандидат у майстри спорту України Нікіта Берегульський у ваговій категорії до 100 кг. Спортсмен тренується у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставник — Олег Шестопалов.  Також титул чемпіона зумів вибороти майстер спорту України Микола Грибик у ваговій категорії понад 100 кг. Дзюдоїст тренується у спортивному клубі «Іпонн-Веселка». Його тренер — Ярослав Грибик. 

Читайте також: Львів’яни вибороли чотири срібні медалі на чемпіонаті світу

Срібло виборола Ольга Цімко у ваговій категорії до 70 кг. Віцечемпіонка тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та спортивному клубі «Ліон». Її тренують Сергій Дребот та Владислав Дребот. Віцечемпіоном став також Артем Гричан у ваговій категорії 81 кг. Тренує спортсмена у клубі «Реал» Олександр Корчмелюк. За крок до медалі серед юніорів зупинилися Артем Сенейко та Тетяна Дмитрів.

Чемпіоном серед кадетів став Максим Луцик, який змагається у ваговій категорії 73 кг. Тренується спортсмен у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставник — Федір Загура. Бронзовим призером у ваговій категорії 66 кг став ще один вихованець цієї спортивної школи Данило Грабовецький. Його тренують Федір Загура та Ярослав Стельмах. У ваговій категорії до 60 кг бронзу виборов Андрій Камінський. Його тренує Владислав Дребот у Львівській школі вищої спортивної майстерності.

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *