У Львові переклали «Богослов’я тіла» Івана Павла II

Львівське видавництво «Свічадо» переклало катехизи, присвячені богослов’ю тіла.

У львівському видавництві «Свічадо» переклали книгу Папи Івана Павла ІІ «Чоловіком та жінкою сотворив їх. Богословʼя тіла» українською мовою. Це перший повний переклад катехиз, присвячених богослов'ю тіла, що вийшов на пострадянському просторі.  

Джерело: Духовна велич Львова

За словами учасника проєкту докторанта Назарія Петріва, переклад українською мовою уможливлює участь українських богословів, філософів та фахівців з етики в міжнародному діалозі на тему людської статевості. Однією з особливостей перекладу є опрацювання богословської термінології українською. 

Читайте також: Папа Римський заявив, що має велику пошану до російського народу та згадав Достоєвського

«Ми всі розуміли, що у теперішній час, коли втрачаються ціннісні орієнтири, розмиваються здорові межі сексуальності та популяризується гендерна ідеологія, церква та суспільство потребують богословської інтелектуальної опори, щоби звіщати Євангеліє до людей зрозумілою сучасною мовою, відповідаючи на виклики сьогодення. Очевидно усвідомлюючи це, нас підтримав Блаженніший Святослав», – розповів докторант. 

Презентація книги незабаром відбудеться у Львові, а опісля її можна буде придбати в крамниці видавництва «Свічадо».

Нагадаємо, що Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав подарував Папі Римському Франциску шматок російської міни, що пошкодила фасад греко-католицького храму в Ірпені. 

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *