У Львові попрощалися з воїном-пластуном Тарасом Гаврилишиним. Фото

Він загинув у бою з російськими окупантами на південному напрямку.

У Львові попрощалися з пластуном, курінним 25-го куреня «Чорноморці» імені Святого Миколая Тарасом Гаврилишиним, який загинув у бою з російськими окупантами на південному напрямку.

Тарас Гаврилишин навчався у Львові, закінчив географічний факультет Львівського Національного університету ім. Івана Франка. Вступив до Пласту у 1997 році. Належав до юнацького куреня ч. 15. ім. Павла Полуботка у Львові, а згодом – до 25 куреня УСП «Чорноморці» ім. Святого Миколая.

Багаторічний активний інструктор з усіх ділянок практичного пластування. Один із головних інструкторів морського пластування, зокрема у вітрильництві, водному мандрівництві, піонірці, картографії, самозарадності. Інструктор на Крайовому Морському таборі в Арґентині у 2018 році. Абсольвент табору «Лісова школа». Був курінним 25 куреня УСП «Чорноморці» ім. Святого Миколая в Україні.

Займався прокладанням гірських маршрутів, був туристичним гідом по Карпатах. Останні кілька років професійно займався будівництвом сучасних човнів різних типів. Також за багаторічне поширення ідеології українського мореплавства нагороджений медаллю 100-річчя прапора Військових морських сил Збройних сил України.

Нагадаємо, Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут. 

Ольга Коваль

Фото Івана Станіславського/Твоє місто

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *