Українські підприємці зможуть отримати 1000 доларів на рекламну кампанію

Компанія Meta виділила 1,5 млн доларів на просування українського бізнесу в Facebook та Instagram.

Компанія Meta виділила 1,5 млн доларів для українського бізнесу. Підприємці зможуть отримати тисячу доларів на рекламне просування своєї справи в Facebook та Instagram. 

Джерело: Михайло Федоров в Telegram

Така допомога від Meta допоможе українським підприємцям залучити нових клієнтів та масштабувати власні проєкти, щоб підтримати українські економіку. 

«Команда Мінцифри та Дія.Бізнес активно працювала з Meta над запуском цієї програми. Адже розуміємо, наскільки важливо підтримати малий та середній бізнес», – зазначає Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

Читайте також: Українці можуть обміняти посвідчення водія на документ європейського зразка 

Щоб взяти участь у проєкті необхідно мати зареєстроване в Україні підприємство, керувати українською бізнес-сторінкою у Facebook і мати дійсний рекламний обліковий запис. Детальніше про програму можна дізнатися тут.

Нагадаємо, що Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров анонсував нову послуги в застосунку «Дія». Документи в смартфоні замість паперових можна використовувати в життєвих ситуаціях, при працевлаштуванні, вступі в університет та оформленні в службі зайнятості. 

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *