Стало відомо, чи будуть завтра на Львівщині планові відключення світла

«Укренерго» надало розпорядження застосувати планові відключення у всіх областях України.

У четвер, 10 листопада, на Львівщині знову впроваджують планові відключення світла. Вони триватимуть з 09:00 до 12:00 та з 16:00 до 21:00. 

Джерело: голова Львівської ОВА Максим Козицький

«НЕК «Укренерго» надало розпорядження застосувати планові відключення у всіх областях України. Обмеження будуть тривати з 09:00 до 12:00 та з 16:00 до 21:00», – йдеться в повідомленні.

Переглянути, які населені пункти та вулиці без електроенергії, можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла» з допомогою пошуку діючих відключень. Там же є інформація про те, до якої групи належить та чи інша адреса. Можуть бути випадки, коли один будинок належить до двох груп, це означає, що він підключений до різних ліній електропередачі.

Нагадаємо, 31 жовтня у Львові та області почали застосовувати графіки погодинного відключення електроенергії. Ці графіки запроваджують в усій країні. За словами очільника Львівщини Максима Козицького, такі відключення необхідні, щоб запобігти порушенням режиму роботи енергосистеми України внаслідок дефіциту електричної потужності.

Про те, чому обмежують електроенергію, коли краще користуватися приладами і що робити вдень – читайте тут.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *