Чи може зменшити Львів кількість трамваїв задля економії електроенергії

Місто має план організації руху транспорту на випадок відсутності електроенергії, але наразі його застосовувати не потрібно.

Через удари росіян по об'єктах енергетичної інфаструктури в Україні відбуваються відключення світла. Так, наприклад, у Києві тимчасово обмежили курсування більшості тролейбусів, замість яких зараз їздять маршрутки. Водночас у Львові зупиняти роботу електротранспорту поки не планують, але місто має план на випадок відсутності електроенергії. 

Джерело: керівник департаменту міської мобільності Орест Олеськів у коментарі Tvoemisto.tv

«Щодо зупинки роботи електротранспорту, то такої потреби у Львові немає. Ще на початку воєнних дій такий сценарій передбачався, і є певний план організації руху транспорту у разі відсутності електранспорту, але наразі його застосовувати не потрібно», – сказав він. 

Читайте також: Чи зросте вартість проїзду та як курсуватиме транспорт з осені. Розмова з Орестом Олеськівим

За його словами, 11 листопада у Львові збільшили кількість електротранспорту на трамвайних маршрутах №9, №4, №6. Всього 6 додаткових одиниць. Раніше підсилили тролейбусні маршрути.

«Електротранспорт є більш кономний в експлуатації, ніж громадський транспорт. Електрика дешевша за паливо, тому поки є можливість, то Львів буде експлуатувати електротранспорт», – додав він. 

Нагадаємо, на вулиці Бандери трамваї №1 та №2 змінили маршрут через демонтаж підпірної стінки. 

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *