До Львова з Данії передадуть ще 200 велосипедів. Хто їх отримає

Це вже друга партія велосипедів від Данії.

Наприкінці листопада до Львова прибуде друга партії велосипедів із Данії – близько 200 одиниць. Їх планують передати в деокуповані населені пункти України. 

Джерело: керівник департаменту міської мобільності Орест Олеськів у коментарі Tvoemisto.tv

Зазначимо, що у липні до Львова доставили першу партію велосипедів із Данії – 100 одиниць. Частину з них – близько 30 одиниць отримали львівські притулки, а ще понад 30 велосипедів передали волонтерам в деокуповані міста і села, ними розвозять допомогу.

Читайте також: У Львові деякі інспектори з паркування та садівники їздитимуть на електровелосипедах 

«Іншу частину велосипедів залишили у Львові через свій технічний стан, адже вони не придатні до експлуатації. Довгий час велосипеди просто стояли, оскільки не було коштів на ремонт. Вдалося залучити грантові кошти, тож зараз частину з них вже відремонтували», – додав він. 

Як уточнила у коментарі Tvoemisto.tv авторка ідеї благодійного велопрокату, керівниця Львівського муніципального мистецького центру Ляна Мицько, велосипеди, які відремонтують, впровадять у велопрокат.

«Зараз ми очікуємо поставку велосипедів з Копенгагену. Фактично, у Львові буде хаб, де збиратимуть і оглядатимуть велосипеди. Придатні до використання будуть відправляти в деокуповані населені пункти», – сказала вона.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що велосипедами, привезеними з Данії, зможуть безоплатно користуватися вимушено переміщені українці, які знайшли прихисток у Львові. 

Антоніна Костик

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *