Історичний будинок у Львові перебудують під торговий центр та готель. Візуалізація

В оновленій будівлі розмістять комерційні приміщення, офіси, а також готельні номери.

Історичну будівлю на вул. Зеленій, 67 у Львові реконструюють та розширять під торговий центр, офіси і готель. Відповідне рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням за рахунок прибудови і надбудови прийняв виконавчий комітет ЛМР.

«Йдеться про комбіновану будівлю. Проєкт представляли на містобудівній раді, де він отримав погодження. Забудовник пропонує зберегти елементи історичної будівлі, фасад та обʼєм з прибудовою й надбудовою із боку вул. Зеленої», – каже головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Так, в оновленій будівлі розмістять комерційні приміщення, офіси, а також готельні номери. Містобудівні умови та обмеження отримав Сергій Дігтяр. За даними Youcontrol, він є керівником та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Комплекс водних видів спорту», що зареєстроване у 2002 році на вул. Княгині Ольги у Львові. 

Додамо, що за Польщі на вул. Зеленій, 67 була фабрика паровозних арматур «Андрусевич і спілка».

Ольга Коваль

Візуалізація з виконкому ЛМР

______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *