Львів’яни привітали поляків із Днем незалежності та подякували. Відео

Українці вітають польський народ із національним святом.

Сьогодні, 11 листопада, Польща відзначає День Незалежності. Українці вітають польський народ із національним святом. Зокрема, спершу з вітальним словом звернувся президент України Володимир Зеленський, а також премʼєр-міністр Денис Шмигаль.

Глава держави привітав Польщу символічним відеозверненням польською мовою зі 104 слів – рівно стільки виповнюється відновленій польській незалежності.

«Рідна Польще! Твоїй відновленій незалежності сьогодні 104 роки. І мої 104 слова тобі. Україна і Польща – разом. Ти – наша сестра. Було по-різному між нами. Але ми рідні. Але ми вільні», – сказав він.

Окрім цього, з привітаннями Польщі звернулися львівʼяни.

«Напевно, ми ніколи не сподівалися, що Польща так буде нас підтримувати, бо інколи були в нас були з нею такі непорозуміння чи неоднозначне ставлення, але, направду, щиро їм дякуємо за все», – каже львівʼянка Леся.

«Поляки – неймовірні молодці. Дуже вдячні їм за те, що допомагають українцям, як у волонтерському плані, так і фінансовому й військовому», – додає Максим.

«Дуже хочеться побажати вам найголовнішого – це миру, а також поядкувпти за все, що ви робите для України та наших людей. Сама перебувала у Польщі деякий час та мушу сказати, що це надзвичайні, добрі  та щирі люди. Dziękuję bardzo від всієї України», – говорить мешканка Львова Юлія.

«Якби у нас всі були такі сусіди, то нам жилося би значно краще», – додає Вікторія

Ольга Коваль

Відео Марти Байдаки, Твоє місто ________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *