На Львівщині розпочався медсестринський форум

Для медичних сестер та братів, викладачів медичних коледжів проведуть лекції, дискусійні панелі та майстер-класи. Стосуватимуться вони викликів у воєнний час.

Про це інформує пресслужба ОВА, пише Dailylviv.com.

У Львові стартував II Осінній медсестринський форум з міжнародною участю. Тема цьогорічного заходу  – «Невідкладна допомога в медсестринстві: випробування війною».

Організатор Форуму  – Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Львівської обласної військової адміністрації, Львівської обласної ради.

«Ми довго вагалися, чи доцільно зараз проводити такий захід. Але, коли розпочали промокампанію і побачили, з яким нетерпінням ви чекали початку реєстрації – зрозуміли, що ми все робимо правильно. Хто такі медична сестра чи брат? Це ті, хто спішать на допомогу, рятують життя. Янголи на війні, медсестри милосердя – вас називають по-різному. Але всіх вас об’єднує одне – щире співчуття, велика любов до людини і до своєї професії»,  – зазначила ініціаторка заходу, директорка Львівського медичного фахового коледжу післядипломної освіти Леся Вовк.

Серед учасників Форуму  – медичні сестри та брати, викладачі медичних коледжів, міжнародні спікери, зокрема медичні сестри з Польщі та США.

«Дякую професійній спільноті медсестер та медбратів за ту допомогу, яку ви надаєте щодня мільйонам українців. Хворіти ніхто не любить, але коли попадаєш у медзаклад і відчуваєш людське ставлення та бачиш добрі очі медичної сестри чи брата, ти розумієш, що у тебе є підтримка і ти будеш здоровим. Дякую за вашу велику працю, добрі серця і професійність. Держава цінує ваш вклад у здоров’я нації. Робимо все для того, щоб ви на всіх рівнях відчували віддачу за свою працю»,  – зазначив у вітальному слові начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Також очільник області вручив подяки доктору медичних наук, професору, завідувачу кафедри загальної хірургії Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова Сергій Хімічу та доктору  медичних наук, професору, завідувачу кафедри екстреної та симуляційної медицини Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України Арсену Гудимі – за сприяння у проведенні Форуму.  

Форум поєднає теоретичну частину, дискусійні панелі, майстер-класи.

Медсестри з України рятують лікарні Західнопоморського воєводства

Міністр сказав у Львові, якою має бути зарплата лікаря і медсестри

Краща медсестра на Львівщині – з Рава-Руської

Польща братиме на роботу медсестер і лікарів на спрощених умовах. Без страхування на 30 тисяч євро

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *