Травматолог зі Стрия заплатив за смерть пацієнта понад 850 тис. грн

Стрийською окружною прокуратурою забезпечено виконання судового рішення про стягнення з колишнього лікаря-травматолога Стрийської центральної районної лікарні понад 850 тис. грн.

Про це повідомила Львівська обласна прокуратура, пише Dailylviv.com.

У квітні 2019 року Стрийський міськрайонний суд стягнув зі Стрийської районної лікарні понад 850 тис. грн компенсації матеріальної та моральної шкоди, завданої родині пацієнта, який помер через неналежне виконання лікарем медзакладу своїх службових обов’язків.

Згодом Стрийська  окружна прокуратура звернулась до суду в інтересах Стрийської районної ради і районної лікарні про стягнення з лікаря коштів, які сплатила лікарня з місцевого бюджету. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури.  

Судове рішення про стягнення з лікаря зазначеної суми було ухвалене на початку минулого року, однак фігурант не квапився його виконувати. На цей час державний виконавець виніс постанову про закінчення провадження – у зв’язку з повним виконанням рішення суду.

Так місцевому бюджету міста Стрий повернуто кошти, які на виконання рішення Стрийського міськрайонного суду лікарня сплатила як відшкодування родині чоловіка, що помер внаслідок дій її працівника під час виконання службових обов’язків.

У Львівській прокуратурі запідозрили, що пацієнт помер через недбальство лікаря

У кріслі стоматолога застрелили пацієнта

За смерть пацієнта у Золочеві судитимуть лікаря

Родичі загиблого львів’янина довели в суді помилку лікаря

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *