Україна здатна створити за 10 років економічне диво: уже 370 запитів від бізнесу США

Бізнес Сполучених Штатів Америки надзвичайно зацікавлений узяти участь у проєкт відбудови України. Водночас Україна відкрита для іноземних інвестицій, а український Уряд завжди відкритий для діалогу із бізнесом.

Про це йшлося під час зустрічі першої віцепрем’єр-міністерки – міністерки економіки України Юлії Свириденко з представниками Торгової палати США в Вашингтоні та на «круглому столі» за участі представників американського бізнесу, організованому Американсько-українською діловою радою, інформує Урядовий портал, пише Dailylviv.com.

Заходи відбулися 9-10 листопада в рамках візиту делегації України на чолі з Юлією Свириденко до США.

Під час зустрічей з представниками американського бізнесу перша віцепрем’єр-міністерка розповіла, що електронна платформа Advantage Ukraine, на якій зібрано сотні інвестпроєктів та можливостей у 10 галузях економіки, викликала неабиякий інтерес інвесторів з різних країн. На сьогодні загалом отримано понад 370 запитів. Найбільший інтерес викликають інвестиції в інновації та технології, а також агропромисловий комплекс.

Ключовим питанням для потенційних інвесторів залишається страхування військових ризиків. І Уряд активно працює над його вирішенням.

Також важливим є створення та затвердження в Україні сприятливого інвестиційного клімату. Як підкреслила Юлія Свириденко, в цьому напрямку вже зроблено багато, і Україна рішуче налаштована продовжити відповідні реформи.

При цьому влада при вирішенні стратегічних чи поточних питань перебуває на зв’язку із бізнесом. Зокрема, Уряд вдячний Американській торговельній палаті в Україні за постійну готовність до діалогу та спільної праці на створення сприятливого бізнес-середовища та розвитку економіки країни.

«Є дві прості тези, які ми прагнемо донести до іноземних інвесторів. Перша: Україна здатна створити протягом 10 років економічне диво. Для цього є головні умови: бажання і воля керівництва нашої держави та розуміння й сприяння з боку наших міжнародних партнерів. Друга теза, що випливає з першої: найбільший ризик для інвестора сьогодні – не інвестувати в Україну. Великий інтерес до інвестицій в нашу державу, який ми побачили тут, в США, свідчить про те, що наші сигнали почуті та сприйняті позитивно», – зазначила Юлія Свириденко за результатами зустрічей з американським бізнесом.

Першим координатором відновлення України має стати американець з глобальним статусом

Черга охочих буде дуже довгою: польські підприємці мають добрі шанси взяти участь у відбудові України

Україна подала заявку на вступ в ОЕСР

Україна отримає 5 млрд євро допомоги від ЄС: на що їх витратить

Нова Україна: Єврокомісія затвердила План відбудови України

У Варшаві створили фонд допомоги Україні

Велика Сімка надаватиме Україні військову та оборонну допомогу скільки буде потрібно

У Києві назвали суму, яка потрібна на відбудову України після війни (відео)

Три етапи відновлення України від воєнних руйнувань: чиїм коштом

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *