«Укрпошта» анонсувала нову марку «Херсон – це Україна!»

Основним елементом марки є скибка кавуна.

Укрпошта анонсувала випуск нової марки «Херсон – це Україна!». Основним елементом марки є скибка кавуна, на якій зображено сюжети, що супроводжували тимчасову окупацію міста: мирні мітинги, будівлі у вогні, тортури. 

Джерело: «Укрпошта» у Facebook

Ще один символізм, який приховано у насінні кавуна – воно має вигляд ракет, якими російські загарбники безжально обстрілюють Херсонщину. На марці також прихована мапа із позначенням звільненого Збройними силами Херсона. 

Читайте також: Поштову марку з російським кораблем продали на благодійному аукціоні за 5 млн грн

Набір включає марковий аркуш, художній конверт та листівку, на який проілюстровано протести мешканців. Тираж маркового аркуша – 150 000 екземплярів. Номінальна вартість – U. Дату введення марки в обіг поштовий оператор повідомить згодом. 

Додамо, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про те, що до Херсона зайшли Збройні Сили України. Перед цим жителі Херсона активно поширювали у соцмережах фото, де зустрічають українських військових у Шуменському мікрорайоні Херсона. Також український прапор підняли над Херсонською ОДА.

Нагадаємо, що раніше «Укрпошта» анонсувала нову поштову марку «Кримський міст на біс». Придбати марку можна у всіх відділеннях Укрпошти, на офіційному сайті та у маркетплейсах. Ірина Давосир ________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *